Ducray Anaphase Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Aysema Alagül tarafından 27 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Aysema Alagül

Aysema Alagül Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ducray Anaphase Dökülme Önleyici Bakım Şampuanı, saç dökülme problemlerine karşı geliştirilmiş özel formüle sahip bir üründür. İçeriğinde bulunan maddeler ile (tocopherol nicotinat , tam anlamıyla tamamlayıcı, içerdiği kaolin (beyaz kil) saç köklerinde meydana gelen yağı emerek daha canlı, daha güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcı oluyor. Çağımızın popüler sorunu haline gelen saç dökülme problemini yaşamak istemiyorsanız Ducray Anaphase serisine ait saç bakım ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ducray Anaphase Dökülme Önleyici Bakım Şampuanı Ne İçin Kullanılır?
    Ducray Anaphase Dökülme Önleyici Bakım Şampuanı, genelde saç dökülmesine engel olmak isteyen ya da dökülme eğilimli saçlara sahip olan kişilerin kullanması önerilen bir şampuandır. Dökülen saç köklerinin yeniden can bulmasına yardımcı olur. Genelde doğum yapan kadınların doğumdan sonra meydana gelen seyrelmelerin tedavisinde kullanılabilir. İçerdiği doğal vitaminler sayesinde saç köklerinizi derinlemesine besler.

Ducray-Anaphase-Sampuan-Kullananlar.jpg

Ducray Anaphase Shampoo Dökülme Önleyici Bakım Şampuanı Özellikleri:
    • Saç dökülmesi problemine karşı etkili formüle sahiptir.
    • Saçın ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlayarak saç köklerinin daha güçlü olmasını sağlar.
    • Saçta meydana gelen seyek bölgeleri doldurmaya yardımcı olur.
    • Canlılığını yitirmiş saçları daha parlak ve canlı gösterir.
    • Saçların güçlenmesinde büyük rol oynar.
    • Bay-bayan tüm saç tipleri için uygundur.
    • Yumuşak formülü sayesinde saç derinizi kuvvetlendirir, saçın kaybetmiş olduğu nem dengesini geri kazandırır.
    Şampuan Fiyatı:
    DUCRAY Anaphase Şampuan 200 ml şişelerde 28 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Kullanım Şekli:
    • Ducray Anaphase Dökülme Önleyici Bakım Şampuanını ıslak saça yeterli miktarda sürerek köpürtün.
    • Saçta 2-3 dakika beklettikten sonra bol su ile durulayın.
    • Yeterli gelmediği takdir de uygulama tekrarlanabilir. Şampuan günlük kullanıma uygundur.
    • Daha etkili sonuç elde etmek için Ducray Güçlendirici Saç Bakım Kremi kullanmanızı tavsiye edilir.

2. Burak Çeltik

Burak Çeltik Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bugün cildiye doktorumun reçetesi üzerine Ducray Anaphase Şampuan aldım. İlk yıkamada bile hissedilir bir canlılık kazandırdığı kesin. Saçlarınızı derinlemesine temizliyor ve kokusu çok güzel. Fakat saç güçlendirici olarak kullandığım kremin formülü hiç hoşuma gitmedi. Kremsi yapı olduğu için saçı çok yumuşak yapıyor ve hacim kazanmasına engel oluyor. İlk kullanımdaki izlenimlerim bunlardır. İlerleyen zamanlarda ne gibi faydalarını gördüğümü yazmak için tekrar bu sayfaya geleceğim.

3. Gülay Tanrıer

Gülay Tanrıer Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende 5 aydır düzenli olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Saçlarım eskisinden daha sağlıklı ve canlı yapıya sahip oldu. Yalnız ben şampuanın yanı sıra haftada bir saç bakımı yapıyorum. Ducray'ın saç bakımından çok güzel ürünleri var. Kısa bir araştırma yaparak saçınızın ihtiyaç duyduğu Ducray markalı ürünlere sahip olabilirsiniz. Birçok forum ve blog sitelerinde Ducray hakkında kullanıcı yorumları gerçekten çok tatmin edici. Bu yüzden gözü kapalı kullanmanızı tavsiye ederim.

4. Nimet Canik

Nimet Canik Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Ducray markası Fransa'da üretilmektedir. İçeriği tamamen ithal maddelerden oluşan Ducray'ın saç bakımına dair üretmiş olduğu ürünler gerçekten saçlara fayda sağlıyor. Ben duştan sonra kesinlikle saç güçlendirici kremini kullanıyorum. Malum biz kadınlar saçımıza günlük ısıl işlemler uyguladığımız için bir süre sonra saçlar sağlığını kaybedebiliyor. Bu yüzden Ducray markasının saç güçlendirici kremini kullanmanızı tavsiye ederim. :thumbsup:

5. Gülbahar Tanyeli

Gülbahar Tanyeli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Beğenerek kullandığım ve kokusuna bayıldığım bir şampuandır. İlk yıkamada bile saçınıza fayda sağladığını görmeniz mümkündür. Kesinlikle şampuanı ıslak saça sürdükten sonra 2 dakika boyunca saçınızda bekletmeye özen gösterin. Ben her saç yıkamada en az 2 dakika bekletip en son işlemde saç güçlendirici kremi sürüp durulama yapıyorum. Ducray markası piyasanın en kaliteli ürünlerini üretiyor. Hiç düşünmeden alın kullanın, bana dua edeceksiniz. :thumbsup:

6. Bir Dost

Bir Dost Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bir ürünü piyasaya sürerken sadece etkili olduğu yönleri değil yanetkilerinden de bahsedilmeli .Ürünü kullandigimdan beri kurdesen döküyorum. Insanların sağliğiysa söz konusu daha açıklayıcı ve ürünü tam olarak anlatmalısınız insanlara.Insanlarin sağlığı bu kadar ucuz olmamalı.Benim gibi şikayet yaşayan kullanıcılar da yazsın ki insanlar benim gibi iyi yorumları okuyup sağlık problemleri yaşamasın.
    Duyarlı Tüketici
    Sizlerden de aynı hassasiyeti bekliyorum

7. Arjin

Arjin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben kullanmaya başladım sanki biraz dökülmesi arttı bu normal mi?

Bu Sayfayı Paylaş