Dr. White Whitening Diş Macunu Kullananlar

'Diş Güzelliği' forumunda Alpaslan Tanca tarafından 13 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Alpaslan Tanca

Alpaslan Tanca Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dr. White Whitening Diş Macunu, özel geliştirilen formülü sayesinde dişleri derinlemesine temizleyerek dişlerde oluşan tartarı ve diş lekelerini temizleyen bir diş macunudur. İçeriğinde bulunan Paeonol Bletilla Striata ile tartarı temizlediği gibi tartar oluşumuna da engel olmaktadır. Günlük hayatta tütün, kahve ve çay tüketimini fazla yapan kişiler için formülü özel hazırlanmıştır. Dişlerinizin daha beyaz olmasına ve parlak kalmasına yardımcı olmaktadır.

Ürün Fiyatı:
    Dr.White Extra Whitening Net Weight 100 gr diş macunu 21 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Dr. White Whitening Diş Macunu Özellikleri, Faydaları:
    • Ağız kokusuna engelleyerek ferah bir nefes almanızı sağlar.
    • Dişlerin ekstra beyazlamasına yardımcı olur.
    • Dişlerde oluşan tartarı temizler, yeni tartar oluşumunu engeller.
    • Diş üzerinde oluşan sigara, çay ve kahve lekelerini derinlemesine temizler.
    • Diş eti dokusunu güçlendirir ve bakteri oluşumunu azaltır.
    • Diş çürümelerine karşı etkin koruma sağlar.
    Kullanım Bilgisi:
    Piyasada satışı yapılan diğer diş macunlarına göre daha kullanışlı ambalaja sahiptir. Kırılıp bükülme sorunu yaşatmazken oldukça pratik kullanım imkanı sunuyor. Yeterli miktarda fırçanıza aldığınız diş macununu dişleriniz üzerinde gezdirin. Fırçalama sonrası ılık su ile ağzınızı çalkalayarak işlemi sonlandırın.

2. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Ben son 1 aydır İpana markasını bırakıp Dr. White diş macununu kullanmaya başladım. Gözle görülür bir değişiklik yok ama yavaştan beyazlattığını söyleyebilirim. Düzenli kullanım sonucu kesin sonuç alınacağını okumuştum.

3. Gökçen

Gökçen Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bunu bir eczane tarafından keşfettim . Manyak güzel bir ürün . Bembeyaz oldu dişlerim . Fakat heryerde bulamıyorum. Yurtdışında yaşıyorum Türkiye’ye gelip bulmam çok zor oluyor . Neden her eczane de yok

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş