Dizi Önerisi

Dilek

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar,

Bilindiği üzere uzun zamandır koronavirüs olaylarından dolayı birçoğumuz evlerde karantinadayız. Eminim birçoğumuz Netflix, BluTV vb. film-dizi sitelerine üyeyiz. Fakat onlarca film-dizi arasından hangisini izleyeceğimize karar vermekte zaman zaman güçlük çekebiliyoruz. Sonuçta izlediğimiz şeyler bizim zaman kaybı yaşamamıza neden olmamalı. Bu yüzden bu başlık altında beğenerek izlediğiniz dizileri tarafımla paylaşmanızı rica ediyorum. Böylelikle ben gibi dizi önerisi arayışında olan arkadaşlarda bu paylaşımdan faydalanmış olacak.

İzleyip beğendiğim dizilerden bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyorum:

La Casa De Papel
Gerçekten harika bir dizi ve izlerken sıkılma durumu söz konusu bile olmayacak.

Fi Dizisi
Türk yapımı harika bir dizidir. İzleyince benimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Atiye Dizisi
Türk yapımı olan bu dizide gerçekten sürükleyici.

Narcos: Pablo Escobar
Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar'ın hayatını anlatan bu diziyi beğenerek izleyeceksiniz.

Yukarıda paylaştığım dizilere ek olarak sizlerde dizi önerilerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Böylece fikir alışverişinde bulunmuş olacağız. :) Herkese iyi seyirler.

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Narcos: Pablo Escobar dizisine bayılıyorum. Hiç bitmesin istiyorum, çok sürükleyici ve başarılı diyebilirim. Bir tek bu dizi için Netflix üyeliği aldım. :) Escobar'ın gerçek hayat hikayesi ama muhteşem ötesi bir dizi çalışması olmuş. İzlemenizi tavsiye ederim.