Dişleri Beyazlatmak İçin En İyi Diş Macunu Markası Hangisidir?

'Diş Güzelliği' forumunda Açelya tarafından 9 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

?

Dişleri Beyazlatmak İçin En İyi Diş Macunu Markası Hangisidir?

1. Sensodyne

8 oy
    100.0%
  2. İpana

1 oy
    12.5%
  3. Colgate

2 oy
    25.0%
  4. Parodontax

6 oy
    75.0%
  5. Arm & Hammer Advanced Whitening

8 oy
    100.0%
  6. White Glo

8 oy
    100.0%
  7. Plus White

7 oy
    87.5%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Açelya

Açelya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar selam,

Uzun süredir piyasada dişleri en kısa sürede etkili bir şekilde beyazlatan diş macunu markalarını araştırıyordum. Bazı kaynaklardan edindiğim bilgiler doğrultusunda bir kaç beyazlatan diş macunu markalarının isimlerine ulaştım. Fakat ben konuyu foruma taşıyıp sizden gelecek cevaplar doğrultusunda diş macunu almayı doğru buldum. Çünkü ne zaman kendi kararlarım altında diş macunu kullansam pişman kalıyorum. Anlattıkları kadar etkili temizleme ve beyazlatma yapmadıkları için çok çabuk macun değiştiriyorum.

Son olarak konu içerisine bir de anket ekleyeceğim, böylece yorum yazmaya üşenen arkadaşlar ankete katılarak da bu konuda bana yardımcı olabilirler.

Şimdiden konuya yorum bırakacaklara ve ankete katılacak olanlara çok teşekkür ederim.

2. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba canım,

Ben uzun süredir Graits'ten satın almış olduğu "Arm & Hammer Advanced Whitening" hassas dişler için olan macunu kullanıyorum. Çok memnunum ve değiştirmeyi hiç düşünmedim. Çünkü karbonatlı macun olduğu için dişlerdeki lekeyi, sararmayı ve tartarları kısa sürede temizliyor. İstersen dene ve deneyim sahibi olup yorumunu bizimle paylaş. :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş