Dişi Muhabbet Kuşu İsimleri

'Muhabbet Kuşu' forumunda Dabatay tarafından 5 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    558
    Ödül Puanları:
    92
    Diyelim ki rengarenk, birbirinden şirin ve bir o kadar güzelmi güzel dişi muhabbet kuşu sahibi oldunuz. Ancak sahiplenmiş olduğunuz dişi kuşunuza hangi ismi koyacağınız konusunda kararsızsınız. Yada çiftleşmiş olan kuşlarınızın dişi yavruları oldu ve onlara isim koymakta güçlük çekiyorsunuz. İşte tam bu noktada (Kuşlar Kulübü) olarak devreye biz giriyoruz ve aklınızı kurcalayan bu soruya yardımcı oluyoruz…

Evet, birazdan anketler sonucu en çok tercih edilen ve dişi kuş sahipleri tarafından en çok kullanılan isimleri sırasıyla sizlerle paylaşacağız. Böylelikle dişi kuşlarınız için beğenmiş olduğunuz isimleri kullanabilirsiniz.

Birazdan sırasıyla paylaşacağımız isimleri kuşlarınızda çok beğenecektir. Çünkü isimler muhabbet kuşlarının en çok beğendiği harf diziliminden oluşmaktadır. ??

En Popüler Dişi Muhabbet Kuşu İsimleri:
    • Yeşim – Sarışın – Sultan
    • Fıstık – Prenses – Papatya
    • Gelincik – Pamuk – Şila
    • Şirin – Çiçek – Juliet
    • Zarife – Çirkef – Kezban
    • Şeyma – Şeyda – Çatlak
    • Kapris – Rujlu – Karanfil
    Bunların yanı sıra sayfa üzerine eklemek istediğiniz farklı isimler bulunuyorsa lütfen yorum alanını kullanarak paylaşımda bulunun. Bir sonraki konumda erkek muhabbet kuşları isimlerini paylaşacağız. :)

2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Benim kuşumun ismi (Limon)

Çünkü kendisi limon gibi sapsarı bir kuş.

Ancak listede kuşumun adını göremiyorum bak bu durum beni çok üzer site sakinleri. :D :p

Neyse kendi kuşumun adını yazma bahanesiyle yorum bırakayım istedim.

Hadi hepiniz sevgiyle kalın. :oops:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş