Dermoskin Active Serum Nasıl Kullanılır?

'Cilt Bakım Ürünleri' forumunda Kader tarafından 22 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Kader

Kader Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaşlar,

Hatırlarsanız bir önceki konumda "Dermoskin Active Serum" hakkındaki görüşlerimi yazılı olarak sizlerle paylaşmıştım. Şimdi ise serumu cildinize nasıl uygulayacağınız hakkında bir paylaşımda bulunmak istiyorum.

Kullanım Şekli:

Evet, bilindiği üzere Dermoskin Active Serum, kremler gibi katı değil su bazlı sıvı bir üründür. Bu yüzden kullanımı oldukça basit olan bu ürünü, kullanmadan önce cildinizi yüz temizleme ürünüyle güzelce temizlemelisiniz. Daha sonra serumu damla şeklinde parmak ucunuza damlatın ve cildinize masaj (dairesel hareketler) yapar gibi yedirin.

Bu serum, sabah ve akşam kullanımı için uygundur. Tek yapmanız gereken, cildinizi temizleme jeli kullanarak yıkayıp tonikle gözeneklerinizi açın ve daha sonra serumu yeterli miktarda cildinize uygulayın.

Unutmayın, sadece birkaç damla serum cilt yapılandırmasına yeterli olacaktır. Günlük kullanıma uygun bir ürün olduğunu bilmenizi isterim.

Uyarılar:

- Haricen kullanım içindir.

- Serumu cilde uygularken göz ile temasından kaçının.

- Göze temas eden serumu bol su ile durulayın.

- Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlere koymaya özen gösterin.

- Ürün üzerinde yazan oda sıcaklığında muhafaza edin.

- Dermoskin Active Serum cilt bakımına büyük fayda sağlar. Bu yüzden 45 gün boyunca düzenli kullanmayı ihmal etmeyin.

Ürünü nasıl kullanacağınız hakkında tecrübelerimi sizlerle paylaştım. Yazdıklarım doğrultusunda bu ürünü kullanarak kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Dermoskin Active Serum hakkında
    sorularınızı tarafıma yorum bölümünden bırakabilirsiniz. :)

Bahar ve Betül bunu beğendi.

2. Hasret

Hasret Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kullanımı oldukça kolay olan bu cilt ürünün düzenli kullanmanızı tavsiye ederim. Gerçekten çok harika formüle edilmiş bir üründür. Ben 8 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldığımı bilmenizi isterim.

3. Bahar

Bahar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Daha önceden kullandığım ve çok memnun kaldığım yaşlılık karşıtı serumdur. Bence erken yaşlarda kullanmak ilerleyen yaşlardaki cilt görünümü açısından daha iyi olacaktır. Ben biraz geç kaldığım için cilt kendini yenilemekte zorlanıyor. Fakat genç yaştaki kişilerin erkenden kullanması gerektiği cilt serumudur.

4. Doktoranne

Doktoranne Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba. Dermoskin Active Serumu kullanalı ikinci gün oldu. İlk günden memnun kaldım. Hatta bayıldım. Açıkçası çok inanarak almamıştım. Yine hayal kırıklığına uğrayacağım dedim ama fiyatı da uygun olduğu için aldım ve hiç kullanmayı bırakmayacağım bir ürün olacak sanırım...

5. Selmas1

Selmas1 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Nerden aldınız ürünü

6. Bahar Can

Bahar Can Forumbudur.Com Ziyaretçi

Canım ben hiç memnun kalmadım bu yüzden kullanmanı tavsiye etmem. Gözeneklerin açıksa daha kaliteli bir ürün kullanabilirsin. Dermoskin tamamen anlık etki gösteren bir ürünmüş gibi görünse de cilde parlaklıktan başka bir şey kazandırmıyor.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş