Dermoskin Active Serum Kullananlar

Betül

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
10 Tem 2017
Mesajlar
23
Tepkime puanı
4
Merhaba değerli arkadaşlar,

Geçen yıl kısa gün aralıklarıyla solaryuma girdiğim için, cilt yüzeyimde gözle görülür kırışıklıklar meydana geldi. Bu durum üzerinden onca zaman geçmesine rağmen bu görüntüden bir türlü kurtulamadım. Yaptığım kısa bir araştırma sonrası "Dermoskin Active Serum" ürününün bu konuda faydası dokunacağını öğrendim. Fakat daha önceden bu ürünü çevremde kullanan birileri olmadığı için, bu konuda siz forum dostlarından yardım almak istiyorum.

Ürün Görseli

dermoskin-active-serum.png


Evet, sizden ricam daha önceden bu ürünü kullanıp memnun kalanların tarafıma deneyimlerini yorum olarak bırakmalarını rica ediyorum. Sizlerden gelecek yorumlara istinaden ürünü satın alıp kullanmaya başlayacağım. Çünkü ürün neredeyse 50 TL gibi bir fiyata satılıyor. Param boşa gitmesin diye sizden gelecek yorumlar doğrultusunda bir yol izleyeceğimi bilmenizi isterim.

Bu konuda yorum bırakacak olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.
 

Damla Şiriner

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
6 Kas 2016
Mesajlar
102
Tepkime puanı
51
Konum
Antalya
Geçen yaz tatil sonrası bu üründen kullandım. Ama kutusu değişmiş, benim aldığım yeşil kutuluydu ve memnun kalmıştım. Kuruyan cildimi nemlendirip çok güzel su tutuyordu. Bence denemeye değer bir üründür. Şuan tatildeyim, tatil dönüşü tekrar kullanacağım çok güzel bir ütün olduğunu söylemeliyim. :)
 

Kader

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
16 Tem 2017
Mesajlar
46
Tepkime puanı
15
Konum
İstanbul
Canım hiç çekinmeden bu ürünü al kullan derim. Çünkü 5 - 6 aydır düzenli olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Piyasada pahalıya satışı yapılan birçok cilt bakım ürününden hem daha faydalı hem de daha hesaplı üründür. Forumda Dermoskin Active Serum hakkında bir kaç konu paylaşımında bulundum. İstersen onları gözden geçirerek bir sonuca varabilirsin. :)
 

Betül

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
10 Tem 2017
Mesajlar
23
Tepkime puanı
4
Arkadaşlar bıraktığınız yorumlar için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bor çoğunuzdan gelen olumlu yorumlar doğrultusunda bugün ürünü sipariş ettim. Bakalım söylenildiği kadar cilde faydası dokunacak mı, bekleyip göreceğiz. Bu ürünün yanında cadı fındığı toniği sipariş verdim. Malum serumu kullanmadan önce gözenekleri açmak gerekiyor.

Ürünü kullandıktan sonra deneyimleri İnşallah bu sayfa altında yorum olarak sizlerle paylaşacağım. Görüşmek üzere, hoşça kalın. :inlove:
 

Bahar

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
24 Ağu 2017
Mesajlar
70
Tepkime puanı
4
Konum
İstanbul
Kullanıp deneyim sahibi olarak sırasıyla şunları söyleyebilirim;

- Cilt için oldukça faydalı ve etkili bir serumdur.
- Cildin sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olmaktadır.
- İlk sürüldüğü andan itibaren ciltte gözle görülür değişim sağlamaktadır.
- Fiyatı oldukça uygun olması sizi düşündürmesin, kaliteli bir ürün olduğunu bilmenizi isterim.
- Serumu kullanmadan önce kaliteli bir tonikle temizlemek etkisini daha fazla hissetmenize yardımcı olacaktır.

Benim söyleyeceklerim bunlardır. Uzun süredir edindiğim bilgileri sırasıyla paylaştım. :)
 

Birsen Aydınlı

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
18 Ağu 2017
Mesajlar
48
Tepkime puanı
3
Bende bu markanın Acnegun Gece Kremini kullanmayı düşünüyorum. Bakalım foruma konu açtım, gelecek olumlu - olumsuz yorumlara istinaden bir karara varıp ürünü satın alacağım. Ama yaptığım araştırmalara göre Active Serum ürünü de cilde gözle görülür faydalar sağlıyormuş. Eğer bir gün o ürünü de kullanırsam yorum yaparım. :)
 

Suzan Demir

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
5 Kas 2016
Mesajlar
53
Tepkime puanı
27
Konum
İstanbul
Yıllar önce kullanan biri olarak hiç memnun kalmamıştım. Su gibi sürüyorsun direk ciltte kuruyor ama 3-4 ay düzenli kullanmama rağmen ciltte herhangi bir değişim görmedim. Ciltte meydana gelen küçük çatlakları yok eder diye almıştım ama hayal kırıklığı olmuştu. Bence bu ürünü kullananlar kesinlikle dermaroller almalılar.
 

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
6 Kas 2016
Mesajlar
155
Tepkime puanı
52
Konum
Bursa
Eczacı arkadaşın tavsiyesi üzerine bende yüzüm için kullandım ama pek faydasını gördüğüm söylenemez. Kesinlikle cilt için PRP tedavisine başlayın ve emin olun kısa sürede çok güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Dermapen yöntemini kısa bir süre yaptırdıktan sonra PRP yöntemine başvurmuştum ve çok etkiliydi.
 

Benzer konular