Dermoskin Active Serum Kullanan Var mı?

'Cilt Bakım Ürünleri' forumunda Açelya tarafından 22 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Açelya

Açelya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba değerli forum dostları,

Uzun süredir "Dermoskin Active Serum" cilt bakımı ürünü hakkında araştırmalar yapıyorum. Fakat yaptığım araştırmalar sonucu, beni tatmin edecek detaylı bilgilere ulaşamadım. Ürünü satın almadan önce deneyim sahibi arkadaşların yorumlarını almak istiyorum.

Evet arkadaşlar, Dermoskin'in piyasaya çıkarmış olduğu bu ürün hakkında deneyimlerinizi rica etsem bu sayfa altında yorum olarak paylaşır mısınız?

Ürün Görseli

dermoskin-active-serum-kullananlar.jpg

Üst kısımda görmüş olduğunuz bu ürün gerçekten söylenildiği kadar cilde fayda sağlıyor mu? Yoksa söylenilenler reklamdan mı ibaret? Bakalım sayfaya bırakılacak gerçek kullanıcı yorumları neyi gösterecek, bekleyip göreceğiz. :)

2. Yeşim Salkan

Yeşim Salkan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hiç düşünmeyin derim, alıp kullanın ve bu güzel ürünün nimetlerinden sizde faydalanın. Bu ürünü her sabah işe gitmeden önce kullanıyorum ve akşam yatmadan önce de kullanarak cildimin nemli kalmasını sağlıyorum. Zaten kullanmaya başladıktan sonra bu cilt bakım ürününün bağımlısı oluyorsun. :)

Bu arada ben akşamları dermaroller yaptıktan sonra bu ürünü serum olarak kullanıyorum. Bu serumu kullandıktan sonra buz dolabında saklamanı öneririm. Tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle, hoşça kalın. :)

3. Yurdagül

Yurdagül Forumbudur.Com Ziyaretçi

Cildinizi sıkılaştırır, nem oranını dengeler ve cildin kusursuz görünmesine yardımcı olur. Şahsen ben 3 aydır kullanıyorum ve beni memnun etti. Yalnız bu serum sonrası bakım kremleri uygulamanızı tavsiye ederim.

4. Tanem

Tanem Forumbudur.Com Ziyaretçi

Doktorum bana MyChelle hydrating serum kullanmamı söylemişti. Fakat fiyatının 190 TL olduğunu duyunca Dermoskin Active Serumu kullanmaya karar verdim. Kullanalı toplamda 5 ay oldu ve cildimde inanılmaz değişim meydana geldi. Eğer cildiniz erken yaşlanıyor ise kesinlikle bu serumdan kullanın. Hem fiyatı uygun hemde cilde çok fazla yararı var. Kısa bir araştırma yapsanız bu ürünü daha iyi tanıyacaksınız. :)

5. Seda

Seda Forumbudur.Com Ziyaretçi

Cok güzel kullanın bagımlı olursunuz emin olun

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş