Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi Kullananlar

Birsen Aydınlı

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba arkadaşlar,

Bilindiği üzere yağlı cilde sahip kişilerde akne ve sivilce problemleri baş gösterebilmektedir. Bu durum karşısında bir çok kişi uzman kişilerden yardım almaktadır. Yalnız doktorlar tedavi yöntemi olarak Zoretanin - Aknetrent gibi hapların kullanımını uygun görmektedir. Durum böyle olunca, birçok kişi ilaç kullanmam diyerek farklı krem - jel bazlı ürünlerin kullanımına yöneliyor.

Bende bugün ki yazımda akne ve sivilce problemi yaşayan kişiler için özel olarak formüle edilmiş Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi hakkında birkaç soru sormak istiyorum. Benimde cildim sivilcelenmeye yatkın olduğu için bu kremden alıp kullanmayı düşünüyorum. Daha önceden kullanıp deneyim sahibi olan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.

Ürün Görseli

Kullanımı:
Dermoskin markasının web sitesinde okuduğuma göre kullanımı da oldukça basit...

İlk önce cildinizi derin temizleyici bir tonik ile temizleyin. Daha sonra temizliğini yaptığınız cilt yüzeyine kremi uygulayabilirsiniz.

Ürün Hakkında Sorularım:

- Dermoskin Acnegun Gece Kremi anlatıldığı kadar akne ve sivilceler de etkili midir?
- Kremi sürdükten sonra herhangi bir yan etki, alerji durumu söz konusu oluyor mu?
- Acnegun Gece Kremi inatçı sivilcelere karşı güçlü formüle sahip mi?

Ürünü kullanıp deneyimlerini yorum olarak paylaşacak olanlara ve sorularıma cevaplamada bulunacak olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Dermoskin ürünlerinde bugüne kadar herhangi bir olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Ürünün içeriği parfüm kokulu olmadığı için kullanılan bileşenlerin doğal kokusu beni birazda olsa rahatsız edebiliyor. Fakat en fazla 1 hafta sonra kokusuna alışır, 3 hafta sonrada etkisini görmeye başlıyorsunuz. :)

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Ben de 1 aydır kullanıyorum ama hiç bir sonuç elde etmedim aksine sivilceler daha da çoğaldı ne yapmam gerekir bilen var mı?
O zaman kullanımına ara ver. Çünkü içeriği cilt yapına uygun olmadığı için cildiniz kusuyor olabilir. Eğer gözenekleriniz tıkalı ve sivilcelenmeye müsaitse o zaman farklı kremlere yönelmenizi tavsiye ederim. Genelde çoğu kişi cildiye doktoruna görünmeden bu kremleri kullanıyor ve sonuç beklentilerin altında oluyor. La Roche Posay markasını araştırmanızı tavsiye edebilirim. Kadınlar için özel cilt bakım ürünleri bulunmaktadır.

Nazlıcan

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba, bende 2 hafta oldu kullanalı alnımda hiç olmayan bu zamana kadar bir sürü sivilce çıktı sizinki nasıl oldu sizce ne yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz?
Merhabalar,

Sivilce ilaçları, kremleri vb. ürünler ilk haftalarda ciltte kusma yapabiliyor. Bu yüzden fazla dert etmenize gerek yok. Eğer cildiniz yağlı bir yapıdaysa kesinlikle cadı fındığı toniği kullanmanızı da öneririm. Hem sıkılaştırıyor hemde derinlemesine temizliyor. Gözenekleriniz temiz olduğu sürece sivilce problemi yaşamazsınız. Eğer imkanınız varsa aylık cilt bakımı yaptırmanızı da tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

Lacmira

Forumbudur.Com
Üye
Kokusu beni de rahatsız ediyor. Bu yüzden kullanmak hiç istemiyorum. Bence azda olsa parfüm esansı eklenmeli. Yoksa kokusu yüzünden kimse kullanmaz.

Selmaras

Forumbudur.Com
Üye
Yaz aylarında kullanabilir miyiz? Asitli bir ürün olduğu için cildi soyar diye çekindim, sizden gelecek cevaplara istinaden kullanacağım.

Gumuscukiz

Forumbudur.Com
Üye
Koku olarak beni de çok rahatsız ediyor ama içerik bakımından çok zengin ve gerçekten çok başarılı bir ürün.

Prenses

Forumbudur.Com
Moderatör
Yaz aylarında kullanabilir miyiz? Asitli bir ürün olduğu için cildi soyar diye çekindim, sizden gelecek cevaplara istinaden kullanacağım.
Canım geceleri kullanıldığı için herhangi bir sorun yaratacağını sanmıyorum. Ama eğer güneş yanığı falan varsa cildinizde o zaman uzman birine danışarak kullanın derim.