Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi Kullananlar

'Cilt Bakım Ürünleri' forumunda Birsen Aydınlı tarafından 29 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Birsen Aydınlı

Birsen Aydınlı Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba arkadaşlar,

Bilindiği üzere yağlı cilde sahip kişilerde akne ve sivilce problemleri baş gösterebilmektedir. Bu durum karşısında bir çok kişi uzman kişilerden yardım almaktadır. Yalnız doktorlar tedavi yöntemi olarak Zoretanin - Aknetrent gibi hapların kullanımını uygun görmektedir. Durum böyle olunca, birçok kişi ilaç kullanmam diyerek farklı krem - jel bazlı ürünlerin kullanımına yöneliyor.

Bende bugün ki yazımda akne ve sivilce problemi yaşayan kişiler için özel olarak formüle edilmiş Dermoskin Acnegun Onarıcı Gece Kremi hakkında birkaç soru sormak istiyorum. Benimde cildim sivilcelenmeye yatkın olduğu için bu kremden alıp kullanmayı düşünüyorum. Daha önceden kullanıp deneyim sahibi olan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.

Ürün Görseli

Kullanımı:
    Dermoskin markasının web sitesinde okuduğuma göre kullanımı da oldukça basit...

İlk önce cildinizi derin temizleyici bir tonik ile temizleyin. Daha sonra temizliğini yaptığınız cilt yüzeyine kremi uygulayabilirsiniz.

Ürün Hakkında Sorularım:

- Dermoskin Acnegun Gece Kremi anlatıldığı kadar akne ve sivilceler de etkili midir?
    - Kremi sürdükten sonra herhangi bir yan etki, alerji durumu söz konusu oluyor mu?
    - Acnegun Gece Kremi inatçı sivilcelere karşı güçlü formüle sahip mi?

Ürünü kullanıp deneyimlerini yorum olarak paylaşacak olanlara ve sorularıma cevaplamada bulunacak olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

2. Tülay

Tülay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben zamanında bu ürünü inatçı sivilcelerim için kullanıp memnun kalmıştım. Ancak bazı ciltlerde yan etkiler yaptığını okumuştum. Cildiniz için böyle kremleri doktor tavsiyesi doğrultusunda kullanmanızı öneririm. Çünkü uzun süre bu kremden beklediğim sonucu dört dörtlük aldığımı söyleyemem.

3. Firdevs

Firdevs Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bence piyasanın en iyi markalarından biri olma yolunda büyük adımlar atan Dermoskin, cilt üzerine çok kaliteli ürünler geliştiriyor. İçeriğindeki doğal maddeler sayesinde cilt bakım esnasında zarar görmezken, ihtiyaç duyduğu vitaminleri karşılıyor. Ben 2 aydan beri gece kremi olan ürünü kullanıyorum ve çok memnunum. Kokusuz, paraben içermiyor ve doğal vitaminleri cilde sağlıyor. Bu yüzden orta yaşlı bayan - erkek herkesin bu üründen kullanmasını öneririm. Çünkü bir süre sonra cilt ihtiyaç duyduğu yağları ve vitaminleri alamayınca kırışıyor ve yüzeyde çatlamalar meydana geliyor. Böylesine olumsuz durumları yaşamamak için Acnegun gece kremini kullanmanızı tavsiye ediyorum.

4. Kübra0906

Kübra0906 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende 2 gündür kullanmaya başladım ama çok kötü kokuyor çok rahatsız oluyorum kokusundan benim aldığım kremdemi sıkıntı var yoksa bu kremler normalde böyle kötümü kokuyor?

5. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    93
    Ödül Puanları:
    28
    Almış olduğunuz ürünün kendi kokusudur. Dermoskin ürünlerinde herhangi bir sıkıntı yaşamadığım için yorumunuza cevap bırakmak istedim. Ürünün içeriği parfüm kokulu olmadığı için kullanılan bileşenlerin doğal kokusu size rahatsızlık veriyordur. En fazla 1 hafta sonra kokusuna alışır, 3 hafta sonrada etkisini görmeye başlarsın. :)

6. Kübra0906

Kübra0906 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben de 1 aydır kullanıyorum ama hiç bir sonuç elde etmedim aksine sivilceler daha da çoğaldı ne yapmam gerekir bilen var mı?

7. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    93
    Ödül Puanları:
    28
    O zaman kullanımına ara ver. Çünkü içeriği cilt yapına uygun olmadığı için cildiniz kusuyor olabilir. Eğer gözenekleriniz tıkalı ve sivilcelenmeye müsaitse o zaman farklı kremlere yönelmenizi tavsiye ederim. Genelde çoğu kişi cildiye doktoruna görünmeden bu kremleri kullanıyor ve sonuç beklentilerin altında oluyor. La Roche Posay markasını araştırmanızı tavsiye edebilirim. Kadınlar için özel cilt bakım ürünleri bulunmaktadır.

8. Kübraa

Kübraa Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ya merhaba, bende 2 hafta oldu kullanalı alnımda hiç olmayan bu zamana kadar bir sürü sivilce çıktı sizinki nasıl oldu sizce ne yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz?

9. Nazlıcan

Nazlıcan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,

Sivilce ilaçları, kremleri vb. ürünler ilk haftalarda ciltte kusma yapabiliyor. Bu yüzden fazla dert etmenize gerek yok. Eğer cildiniz yağlı bir yapıdaysa kesinlikle cadı fındığı toniği kullanmanızı da öneririm. Hem sıkılaştırıyor hemde derinlemesine temizliyor. Gözenekleriniz temiz olduğu sürece sivilce problemi yaşamazsınız. Eğer imkanınız varsa aylık cilt bakımı yaptırmanızı da tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

10. Kübra

Kübra Forumbudur.Com Ziyaretçi

Aslında sadece sivilce lekelerim için bu kremi kullanmaya başladım ama sivilcede oluşturdu. İnşallah biran önce geçer. Tavsiyeleriniz ve yardımınız için teşekkür ederim.

11. Kübra

Kübra Forumbudur.Com Ziyaretçi

İğrenc bir ürün. Bunu bana Dermoskin celeritle beraber eczaneden güneş lekesi için verdiler ve önceden yüzümde hiç sivilce çıkmazken şimdi berbat ve şuan bu kremler yüzünden aknetrente başladım. Yazık mahvettiler yüzümü!!!

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş