Dermacol Fondöten Kullananlar

'Makyaj' forumunda Handan Aldinç tarafından 21 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Handan Aldinç

Handan Aldinç Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Dermacol Fondöten, Avrupa Birliği menşeili bir ürün olup, 30 gramlık tüp içerisinde satışı yapılan, 13 ton renk seçeneğine sahip makyaj malzemesidir. Günümüzde birçok sosyal medya üzerinde reklamları yapılmaktadır. Ultra kapatıcı özelliğine sahip Dermacol Fondöten, birçok bayanın vazgeçemediği ürünler listesine girmeyi başarmıştır. Kısa sürede makyaj yapmayı seven bayanların kurtarıcısı olduğunu da söyleyebiliriz.

Yüksek kapatıcı özelliğine sahip Dermacol Fondöten, ince tabaka halinde cilt yüzeyine sürüldüğünde bile kusurlu bölgeleri mükemmel şekilde kapatmaktadır. Tüm cilt tiplerine uygun ürün seçeneği sayesinde göz altı morlukları, gözle görülür lekeler ve her türlü cilt bozukluklarında da etkilidir.

dermacol-fondoten-kullananlar.jpg

Dermacol Make-Up Cover (Makyaj Kapatıcısı
    ; tüm dünyada profesyonellerin kullandığı, özellikle de fotoğraf, film-dizi çekimleri, ve sahne makyajlarında kullanılan en popüler üründür. Sizde Dermacol Fondöten ürününü kullanarak cildinizi ödüllendirebilirsiniz. Etkili ve pürüzsüz bir sonuç için Dermacol Saten Makyaj Bazı ve Dermacol pudra çeşitleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Dermacol Fondöten Özellikleri, Faydaları:
    • Hipoalerjenik bir üründür.
    • Güneş koruyucu özelliğe sahiptir.
    • Suya ve neme dayanıklıdır.
    • Cilde zarar verecek herhangi bir koruyucu madde içermemektedir.
    • Cilt lekelerini, gözenekleri etkili bir şekilde kapatır.
    Dermacol Fondöten Tanıtım Reklamları:
    Gözle görülür, rahatsız edici ve sinir bozucu akne izlerinden kurtulun.

İş görüşmesine gideceksiniz ve vücudunuzdaki dövmeleri kapatmak istiyorsunuz, işte tam bu noktada Dermacol yardımınıza koşuyor.

2. Betül

Betül Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    GittiGidiyor sitesinden sipariş etmiştim ama tarafıma gelen ürün orjinal olmadığı için kullanmamıştım. Bu markanın piyasada orjinal ürününü bulmak çok zor diyebilirim. Adamlar sahte para gibi kozmetik ürünlerin bile sahtesini yapıyorlar. Bence ürünü alacağınız yerin güvenilir olmasına dikkat edin. Bir de mesela bu ürünün orjinal olduğunu şöylede anlayabilirsiniz;

Satıcı eğer sizi 2 renk tonu almanız konusunda zorluyorsa emin olun o ürün sahtedir. Eğer 2 renkten fazla seçenek sunuyorsa emin olun elinde orjinal ürün bulunmaktadır. :)

3. İremsu

İremsu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben uzun zamandır kullandığım ve çok memnun kaldığım bir markadır. Fondöten konusunda çok başarılı bir marka olmakla birlikte, gerçekten tanıtım reklamında gösterdikleri kadar leke kapatma konusunda çok başarılı bir üründür. Eğer profesyonel makyaj yapma taraftarıysanız kesinlikle makyaj çantanızda bulunması gereken harika bir üründür. :thumbsup:

4. Mery

Mery Forumbudur.Com Ziyaretçi

Erjinali nereden alıyorsunuz?

5. İremsu

İremsu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Canım genelde alışverişlerimi Gittigidiyor sitesinden yapıyorum. %100 Orjinal Bandrollü Distribütör Garantili Dermacol ürünleri için Gittigidiyor sitesini gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Bugüne kadar tarafıma gelen tüm ürünler orjinal ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.

6. Nurcan

Nurcan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bana gönderilen ürünün kalitesinden şüphe ediyorum. Bende "Gittigidiyor" sitesinden satın aldım ama sanırım bana da yan sanayi bir ürün gönderdiler. Söyledikleri gibi lekeleri bile kapatmıyor, kaldı ki dövmeleri kapatacak. Bence iyice araştırıp öyle satın alın derim.

7. ezel.36

ezel.36 Forumbudur.Com Ziyaretçi

8. ezel.36

ezel.36 Forumbudur.Com Ziyaretçi

nerede aldınız peki

9. Deniz

Deniz Forumbudur.Com Ziyaretçi

10. Deniz

Deniz Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende bi siteden sipariş verdim ama sanırım ürün sahte :( çünkü bana 3 tondan olduğunu söylediler beyaz ten buğday ve esmer gittigidiyordan orijinal mi gönderiyorlar gerçekten yardımcı olursanız sevinirim

11. Sabriye

Sabriye Forumbudur.Com Ziyaretçi

Orjinali 16 renkten oluyor ben dermacol kendi orjinal sitesinden aldım çokta memnun kaldım

12. Filiz3535

Filiz3535 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar butun yorumları okudum bi kiside nerden aldigini yzmamis . Saolsun bi bayan harita falan diye yol göstermiş direk orjinal sitesi olan www.dermacol.com a girdim orda dünyada dermacol secenegi var bütün distribütörler çıkıyor harita uzerinde turkiyeyi bulunca ankara uzerinde logosu var tiklayinca iletisim bilgileri falan hepsi çıkıyor kendiniz girebilirsiniz ingilizce olduğu için zorlananlar olabilir ben baktim iletisim bilgilerinde ankara gölbaşı adresi mevcut sitesi www.morkoz.com ve iletisim numarasi +90 312 485 36 10

Yükleniyor...