Daha Zayıf Gösteren Kıyafetler Hangileridir?

Gizem

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
207
Tepkime puanı
98
Konum
İstanbul
Bazı kadınların kiloları ile ilgili problemleri olabilir. Bu problemler bölgesel de olabilir. Bu yüzden bölgesel kiloları veya kiloları kapatmak için birkaç kıyafet dokunuşu ile zayıf göstermek mümkündür. Günümüzde birçok kişi bazı kıyafet hilelerine başvurarak kendisini olduğundan zayıf göstermektedir. İşte daha zayıf gösteren kıyafet hileleri sırasıyla şöyledir;

zayif-gosteren-kiyafetler.jpg


Siyah Renk Kullanımı;
Siyah, herkesin genellikle ve kolayca kullanacağı bir renktir. Siyah her renk ile uyumlu bir renktir. Uyumlu olduğu kadar kişileri olduğundan daha zayıf gösterme özelliğine sahip bir renktir. Bu yüzden fazla kiloları olan kişiler genellikle siyah rengi tercih etmektedir. Kıyafet olarak tümü siyah renk kullanıldığı zaman aksesuarların canlı renklerde tercih edilmesi daha şık bir görünüm edinmeye yardımcı olur.

Düz Çizgiler Kullanılması;
Yatay çizgi desenleri olan kıyafetleri kullanmak özellikle göbek ile ilgili problem yaşayan kişileri olduğundan daha kilolu gösterecektir. Bu sebeple düz çizgili desenler kullanmak hem daha zayıf hem de daha uzun boylu görünmeye yardımcı olacaktır.

Yüksek Bel Tercih Edilmesi;
Bu sezonun modalarından biri de yüksek bel tercih edilmesidir. Yüksek bel kullanılması bayanları hem daha uzun boylu gösterecektir hem de kapatılmak istenen fazla kiloları kapatmakta yararlı olacaktır.

Kalın Kemer Kullanımı;
Bayanların üstlerini veya elbiselerini için kullandıkları belden oturtmalı kalın kemerler çok modadır. Moda olduğu gibi ayrıca belden sıkılması ile beraber beli olduğundan daha ince görünümünü vermiştir.

Büyük Çanta Kullanımı;
Büyük çantalar kullanarak dikkati çantaya çekmek kiloların göz ardı edilmesini sağlar. Büyük çantaları yandan takarak kullanmak da ayrıca basenlerin gizlenmesine yardımcı olur.

Salaş Hırka ve Ceket Kullanımı;
Salaş uzun hırkalar kullanmak veya uzun ceketler kullanmak, basenleri kapatmaya yardımcı olmaktadır.

Hareketli Desen Seçimleri;Düz bir renk kullanmak yerine hareketli kıyafetler tercih etmek kiloları gizlemek için ufak hilelerden biridir. Hareketli desenler kullanarak kiloları belli etmek yerine göz yanıltıcı olması karşı tarafa zayıf görünmesini sağlar.