D&P'den Erkek Parfüm Önerileri?

'Parfüm' forumunda Serkan tarafından 28 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar Merhaba,

D&P'den aldığınız ve beğenerek kullanmış olduğunuz parfümlerin kodunu/adını konu altında paylaşmanız mümkün müdür? Allah kısmet ederse en kısa sürede D&P'den parfüm alacağım. İlk defa bu markanın parfümünü kullanacağım için seçim yapmakta zorlanmamak adına bu konuyu açtım...

Benim sizden istediğim; alacağım parfümün şöyle güzel kışlık bir koku olmasıdır. Bazı arkadaşlar bana A2 ya da H9 kullanmamı önerdi. :thumbsup: Ancak ben daha önceden bu kokuların tecrübe sahibi olmadığım için iki arada bir derede kaldım diyebilirim.

Bana en sağlamından şöyle kalıcılığı uzun, etrafını rahatsız etmeyecek parfüm kodlarını yazarsanız sevinirim. Yazacağınız cevaplara istinaden parfüm seçiminde bulunacağım. :cool:

Son olarak bir şey daha sormak istiyorum, D&P'de parfüm fiyatları şuan ne kadar?

Kalıcı parfüm seçme konusunda yardımcı olacak bütün arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim! :inlove:

2. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Ben uzun zamandır D&P'den parfüm alıyorum ve çok memnun olduğumu söylemeliyim.

Kendim genelde A13 (Armani Black Code) olan kokuyu kullandım. Tenime çok güzel gidiyor, bir de H9 (Hermes) kullanıyorum kış aylarında. Aslında sen parfümcüye git orada bilek kısmına maksimum 3 koku sık ve sonra 15 dk. bekle teninde kalıcı olacak kokuyu seçmeni de öneririm.

Zaten DP çalışanları parfüm önerisinde bulunuyor. Onlarda genelde güzel olan kokuları öneriyor. -_-

3. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Benim kardeşim bu markanın parfümlerinden kullanıyor ve çok memnun olduğunu her seferinde dile getiriyor. Ancak ben açık parfümlere fazla güvenemediğim için kullanmak nasip olmadı. Çünkü bu markaların açık parfümleri inanılmaz derecede alkol içeriyor ve tenimizle temas eden alkol beklenmedik hastalıklara yol açabiliyor. Kardeşimi o kadar uyarmama rağmen bir türlü açık parfüm kullanmaktan vazgeçemedi diyebilirim.

Bence açık parfüme başvurmadan önce bir kez daha düşün ona göre seçimde bulun derim. Haa bu arada kardeşimin de kullandığı parfümün kodu "C16" şişenin üstünde yazanı seninle paylaşmak istedim. :unsure:

4. Kübra Sarıkaya

Kübra Sarıkaya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Bende yıllardır DP kullanıyorum ve çok memnunum. Tabi dolara zam geldiği için parfümlere de zam gelmiş durumda. 25 TL aldığım parfüm 1 ay içinde 35 TL oldu. Satıcıların bile bu zam karşısında bir açıklamaları yok. Ama mecbur kalıp almak zorundayız. Havalar sıcak ter kokmaktan ise parfüm kokmak en doğrusu. :D

Loris parfümleri de iyi diyorlar. Ama ben ne bileyim DP markasına alıştığım için başka markaya geçmek istemiyorum. Ama yetkililer sesimizi duysun ve parfüm fiyatlarını düşürsünler. Yoksa bir başka marka çıkar gelir DP markasını sollar geçer. :)

5. Aykut Demir

Aykut Demir Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bende D&P'den parfüm alırım ve uzun süre üstümden kokusu gitmez. Çünkü adamlar esansını bol koydukları için kullandığımız parfümler ister istemez üstümüzden çok geç gidiyor.

Benim kullandığım parfüm kodu "A-2 Chromagnon TiPi AQ D GO AQ D GO" baharat şeker karışımı koku sevenlerin tercihi olabilir. Son 3 yıldır hiç değişmeden kullanıyorum ve bir çok kişiden beğeni yorumu almışımdır. Bu yorumu çorbada benimde tuzum olsun diyerekten yazdım. :D

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş