D&P Parfümleri Kalıcı mı?

'Parfüm' forumunda Canan tarafından 13 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Selam Arkadaşlar,

Bugün kendime kalıcı olan bir kışlık parfüm almayı düşünüyorum. Ancak bir kaç marka denememe rağmen istediğim kalıcılığı bir türlü bulamadım.

Dün arkadaşım bana D&P parfümlerini kullanmam konusunda tavsiyede bulundu. Kendisi uzun zamandır kullandığını ve kalıcılığının 1 hafta sürdüğünü söyledi.

Şimdi sizden isteğim daha önce bu markanın parfümünü kullanan arkadaşların aklıma takılan bu soruya cevap vermesidir.

Gelecek olan yorumlara istinaden bu markanın parfümünden alacağım.

Şimdiden cevaplama yapacak olanlara teşekkür ederim.

2. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    70
    Ödül Puanları:
    18
    Canım bende arkadaş tavsiyesi üzerine D&P markasından istediğim kokuyu aldım. Gerçekten dedikleri gibi etkili ve uzun süre kalıcı olduğunu söyleyebilirim.

Zaten fiyat olarak çok uygun olması da biz kullanıcılar açısından çok güzel...

Bir de istediğin orjinal parfüm markalarının birebir kokusunu da bulman mümkün. Bence denemeye değer diye düşünüyorum.

Kendim DP parfümünü denedim ve edindiğim tecrübeleri elimden geldiğince yazılı olarak seninle paylaşmay çalıştım. Umarım bu konuda yardımcın olabilmişimdir. :oops:

Canan, Otel Rehberi, Hortlak ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. Zuhal Şener

Zuhal Şener Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    84
    Ödül Puanları:
    18
    2 yıldır bu markanın parfümlerini beğenerek kullanırım, şükürler olsun bugüne kadar hiç olumsuz düşünceye sahip olmadım. Fiyatının ucuz olması sizi düşündürmesin derim. Çünkü piyasada bulunan bir çok orjinal parfüm markalarından daha kalıcıdır kokuları...

@Prenses arkadaşımızın dediklerine de katılıyorum. Korkmadan, düşünmeden bence denemelisin. İlk olarak Tekin Acar Kozmetik mağazalarından herhangi birinden parfüm kokusu seçimi yap daha sonra D&P şubesinden birisine giderek o kokuyu alıp kullanabilirsin.

4. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    61
    Ödül Puanları:
    28
    D&P parfümlerinin yanı sıra Loris markasının piyasaya çıkarmış olduğu parfümlerde kullanmaya değer. Hatta D&P parfümlerinden daha ucuz ve aynı şekilde kalıcı kokular bulunmakta...

Ama aklında DP markası varsa gönlünü ikilemek olmaz. Sen en iyisi niyetlenmiş olduğun markadan şaşma derim. Benim kız kardeşimde D&P'den alışveriş yapar. Bugüne kadar şikayetçi olduğunu hiç duymadım. Şimdiden hayırlı olmasını dilerim.

5. Hortlak

Hortlak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    Hiç düşünmeden al kullan derim. Ben 4 yıldır bu markayı kullanırım ve çamaşırlarım yıkanmasına rağmen parfüm kokusu hala gitmiyor. Abartmıyorum emin olman için yorum bırakıyorum.

Zaten son yıllarda herkesin en çok tercih etmiş olduğu kalıcı parfüm markasıdır. Emin ol senin çevrende de en az 4 kişiden biri bu markanın parfümünü kullanmıştır. Zaten önceki yorum bırakan kız arkadaşlarında söylediklerine harfiyen katılıyorum.

Ama alacağın açık parfümleri sadece kıyafetlerinin üzerine sıkmaya özen göster. Tenine sıktığın parfümler vücutta beklenmedik alerjilere yol açabilir.

6. Casper

Casper Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Parfüm içeriğinde alkol oranı yüksek olduğu için kalıcılığı uzun süre oluyor. Ancak alkol insan vücuduna zarar verdiği için bence parfümü sıkarken teninize temas ettirmekten kaçının. Piyasada bulunan böylesine kozmetik, bakım ürünlerinin kansere yol açtığı yapılan araştırmalar sonucu gün yüzüne çıkarılmıştır.

Fiyatı uygun aldığınız kokuları teninize değil de elbiselerinize sıkmaya özen göstermeniz gerektiğini söylemeliyim. Bende zamanında DP parfümlerinden kullandım ve kalıcılığının uzun süreli olduğunu söyleyebilirim.

7. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Ucuz etin yahnisi tatsız olur!

Diyerekten yorumuma başlayayım...

Arkadaşlar, piyasada açık parfüm satışı yapan bir çok marka bulunmaktadır. Ancak bu markaların parfümleri insan sağlığına zararlı olduğunu söyleyebilirim.

Sağlığınız için aldığınız açık parfümleri teninize sıkmayın. Hele yaz aylarında sıkıp güneş altına hiç çıkmayın. Alerjik etkilere maruz kalacağınız gibi deri hastalıklarına yakalanmanız kaçınılmaz olur.

8. Aren The Band

Aren The Band Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Dp den 2 kez parfüm aldım uzun süre kalıcı etkisi var.Özelikle kullandığım parfümü almıştım ben memnun kaldım

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş