Creightons Coconut And Keratin Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Dilek tarafından 30 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    56
    Ödül Puanları:
    18
    Creightons Coconut And Keratin, saçın yapı taşı olan keratin ihtiyacını karşılamak üzere üretilen saç bakım ürünüdür. Saçta keratin kaybı sonucu meydana gelen dökülmelerde etkili olan Creightons Coconut And Keratin ürünü saç ve saç derisinde gözlemlenen sorunların giderilmesinde büyük rol oynar. Saçın kaybetmiş olduğu nem dengesini geri kazandırır ve yıpranan saçları derinlemesine besler. Genelde ısıl ve kimyasal işlem sonucu saçta meydana gelen cansızlığı giderir. Saçın eski sağlığına kavuşması için yardımcı bir üründür.
    Creightons Coconut And Keratin ürününü kullanarak saçınızın ihtiyaç duyduğu bakımı yapabilirsiniz.
    Ürün Fiyatı:
    Piyasa satış fiyatı 35 TL olan bu ürünü, Gratis, Watsons, Cosmo Home gibi kozmetik marketlerde bulabilirsiniz.

Ürün Çeşitleri:
    Şuan piyasada iki çeşit ürünü bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla şöyledir;
    1. Creme de Coconut Keratin Creightons Conditioner Saç Kremi
    2. Creme de Coconut Keratin Creightons Shampoo Şampuan
    Creightons Coconut And Keratin Özellikleri & Faydaları:
    • İçerisinde bulunan bitki özleri ve sütlerden oluşan bu ürünü kullanarak saçın ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlayabilirsiniz.
    • Saçın yapısını onaran Keratin kompleksleri sayesinde saçınızı eski sağlığına kavuşturabilirsiniz.
    • Saçların duştan sonra daha kolay taranmasını ve parlak görüntüye sahip olmasını sağlar.
    • Saç dökülme probleminin önüne geçer, saçları besleyerek ince telli saçları güçlendirir.
    • Saçlara kolay şekil ve doku kazandırır.
    Ürün Kullanımı:
    Eğer bu ürünün şampuan ve krem kombinasyonu olarak kullanacaksanız, normal şampuan uygulaması yapabilirsiniz.

Örneğin; saçınızı ıslatın şampuan ile yıkayın ve saç kremini sürüp 5 dakika bekletip su ile iyice durulayın.

2. Selma Ç.

Selma Ç. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende geçenlerde merak edip Gratis mağazasından aldığım bu üründen çok memnun kaldım. Ürünün keratin oranı nedir? Biliyorum, ama ürünün gerçekten saçıma çok iyi geldiğini söyleyebilirim. Eğer kimyasal işlem sonucu saçı yananlar varsa bu ürünü kesinlikle kullansınlar. Fiyatı hem uygun hem de bir o kadar saçlar için etkilidir.

3. Gülbahar

Gülbahar Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bugün aldım ilk kullanımı akşam uyguladım. Bakalım 1 haftalık sonuca göre tekrar bu sayfada deneyimlerimi paylaşacağım. Yalnız ürünün kıvamı ve kokusu gerçekten hoşuma gitti. Umarım içeriği sayesinde saçımın ihtiyaç duyduğu keratini sağlar. Bu arada saçlarım aşırı cansız ve ince telli. Bakalım kullandığım bu ürünün artıları eksileri bende ne olacak. İlk izlenim şuan benim için olumlu diyebilirim.

Bu Sayfayı Paylaş