Colgate Plax Ağız Bakım Suyu Kullananlar

Pelin

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
22 Ocak 2018
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Colgate Plax Ağız Bakım Suyu ile, dişlerinizin ve diş etlerinizin sağlığını uzun yıllar boyunca koruyabilirsiniz. Bembeyaz, lekesiz dişlere ve soğuk sıcak hassasiyetine karşı daha dayanıklı olabilmek için ağız bakımınızı aksatmadan yapmalısınız. Bunun için dişlerinizi düzenli olarak fırçalamalı, diş ipi ve arayüz fırçalarıyla desteklemelisiniz. Yine de diş bakımınızı sağlıklı şekilde tamamlamış olmazsınız. Ağız bakımının tam anlamıyla sağlıklı şekilde gerçekleştirilebilmesi için ağız bakım suyu kullanımın önemi oldukça yüksektir. Sağlıklı diş etleri ve ağız içi için özel olarak formüle edilmiş ağız bakım suyu çeşitleri arasından ihtiyacınız ve zevkiniz için doğru olanı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Alkolsüz ağız bakım suyu seçenekleriyle ağız içinizin sağlığını ve dengesini bozmadan diş ve diş eti sağlığınızı koruyan ağız bakım suyu ile bembeyaz gülüşlere hazır olun.

colgate-agiz-bakim-suyu.jpg


Leke Oluşumu ve Diş Beyazlığı İçin Doğru Seçim:

Dişlerinizde oluşan lekeleri bloke edecek şekilde formüle edilmiş ağız bakım suyu, diş lekesi oluşumunu engellemektedir. Bu sayede, görsel olarak, hızlı beyazlık sağlayabilen; Optik Beyaz ağız bakım suyu sizler için özel olarak formüle edildi. Alkol içermeyen ağız bakım suyu sayesinde dişlerin doğal beyazlığını korumasına ve yeni lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Ağız bakım suyu ile en beyaz dişlere sahip olmak tek başına yeterli değildir, florür oranı yüksek bir diş macunu ile dişlerinizi düzenli olarak fırçalamanız da gerekmektedir.

Colgate Plax Ağız Bakım Suyu Faydaları:
  • Diş ve diş etine zarar vermeden bakteri oluşumunu engeller.
  • Dişlerin daha beyaz olmasına yardımcı olur.
  • Dişlerde meydana gelen lekeleri giderir.
  • Diş hastalıklarına karşı etkilidir.
  • Günlük bakım için uygundur.
  • Dişlerde oluşan çürükleri engeller, dişlerin daha sağlıklı gelişmesine yardımcıdır.
Kullanım Bilgisi: Her fırçalamadan sonra 1 kapak alarak gargara yapın ve daha sonra yutmadan tükürün. Ağız bakımını tamamlamak için 1,5 dakika boyunca gargara işlemi yapılması tavsiye edilir.
Colgate'in üretimini yaptığı Plax ağız bakım suyu hakkında görüşlerinizi yorumlamak için foruma üye olmanız gerekir.
 

Benzer konular