Coca-Cola'da Çalışmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

'İş & Para' forumunda Dabatay tarafından 8 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    221
    Ödül Puanları:
    42
    Birçok kişi büyük şirketlerde çalışmak için yarışıyor. Bu şirketlerin başında da şüphesiz Coca-Cola geliyor diyebilirim.

Peki, Coca-Cola'da çalışmak için ne yapmam gerekir, örneğin özgeçmişimi nereye yollayabilirim? Gibi sorulara cevap arayan kişi sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bende bu konularda cevap arayan arkadaşlar için forumda bir paylaşımda bulunmak istedim.

Evet, Coca-Cola Company bünyesindeki açık pozisyon ilanlarının hepsini kendi global web sitesinde duyurmaktadır. Tabi bu global web sitesinin yanı sıra Coca-Cola, birçok kariyer sitelerinde de ilan yayınlamaktadır. Mesela bir kişi Coca Cola'ya iş başvurusunu gerçekleştirdikten sonra başvurduğu pozisyon için değerlendirmeye alınır. Bu değerlendirme süreci kişinin deneyimi, becerisi ve Coca-Cola yetkinlikleri doğrultusunda yapılmaktadır.

Eğer Coca-Cola'da çalışmak ve bu şirketin çatısı altında iş sahibi olmak istiyorsanız kariyer sitelerinde araştırmalarda bulunabilirsiniz. Kendiniz için hazırladığınız CV'leri eksiksiz hazırlayıp, Coca-Cola'nın İnsan Kaynaklarına göndermekte bu süreci hızlandıracaktır.

Her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle, hoşça kalın.

Açelya bunu beğendi.
  2. Cemre

Cemre Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Verdiğiniz bilgiler için öncelikle teşşekür ederim. Yalnız ben kariyer.net üzerinde Coca-Cola ilanlarını bulamadım. Kardeşim için iş bakıyorum ama ne yazık ki bir türlü açık ilanla karşılaşmadım. Eğer ilan sayfasına ulaşan varsa lütfen burada paylaşsın. Eminim ben gibi yüzlerce kişi açık pozisyon ilanlarını arıyordur.

3. Açelya

Açelya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Coca-Cola bünyesinde çalışan bir arkadaşım vardı. Her sohbetimizde işinden memnun olduğunu ve ödemelerin kesinlikle aksatılmadığını söylerdi. İşçisini önemseyen patronlara sahip oldukları için kendilerini önemli hissederlerdi. Böyle bir ortamda çalışmak için can atan herkese Allah yardımcı olsun.

Çok faydalı bir paylaşım olmuş. Emeği geçen arkadaşa teşekkür ederim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş