Cinlerin En Sevmediği Kokular Nelerdir?

Rabia

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
17 Eki 2017
Mesajlar
44
Tepkime puanı
7
Genelde insanoğlu, yaşadığı süre zarfında doğaüstü güçleri merak etmiş ve doğaüstü olayların var olduğu inancına kapılmıştır. Ülkemizde cinlerle ilgili inançların yaygın olduğunu hepimiz biliyordur. İslami bilgilere göre cinler de Allah tarafından yaratılmış ve yeryüzüne gönderilmiştir. Cinler de tıpkı biz insanlar gibi Allah'a ibadet etmektedir. Fakat insanlarla cinlerin yaratılış durumunun çok farklı olduğunu bilmenizi isterim. Yazının devamında detayları okuyabilirsiniz...

Öncelikle cinlerin maddesel varlık olmadığını bilmenizi isterim. Dumansız ateş sonucu yaratılan varlıklardır. İnsanlardan daha hızlılar ve dünyanın her bir köşesine bulunmaktalar. Tıpkı bir insan gibi sevenleri ve sevdikleri kısacası aileleri vardır.

Allahü teâlâ tarafından insanlarla cinlerin teması yasaklanmıştır. Eğer cinlerle insanlar temasa geçerse kötü sonuçlar meydana gelebilir.

İslam'a göre cinleri her anlamda kullanmak ve onlardan yardım almak kabul görülen bir durum değildir. Bu yüzden cinlerle iletişime geçmekten uzak durun.

Cinlerin En Sevmediği Kokular Nelerdir?

İlahiyatçılara göre cinlerin sevmediği ve sevdiği kokular sırasıyla şöyledir;
  • Ölü bakterilerin yaydığı kokuları severler.
  • İnsanlar gibi bazı parfüm kokularını beğenirler.
  • Tuvalet, banyo ve çöplük gibi yerlerde sevdikleri yerlerdir.
Unutmayın, cinler bakteri oluşumu bulunan yerlerde bulunmayı severler. Bu yüzden çoğu insan kötü kokulu yerlerde cin gördüklerini söylemiştir. İmkanınız oldukça evinizin banyosunu, tuvaletini ve çöp kutusu bulunan yerlerin hijyenini sağlamayı ihmal etmeyin.
 

Aren The Band

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
1 Ara 2017
Mesajlar
43
Tepkime puanı
10
Bu konu aslında çok ilgimi çeken bir konu varlığına inanan ve inanmayanlar olarak 2 ye ayrılıyor insanlar.
 

Benzer konular