Cilt Bakımı ve Makyaj Mucizeleri

'Cilt Güzelliği' forumunda Dilaimerek tarafından 1 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Dilaimerek

Dilaimerek Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cilt bakımı ve makyaj hakkında çok güzel tüyolar veren bir sayfa yazıyorum çok araştırıyorum ve deneyimliyorum bütün yazdıklarım buraya sığmayacağı için elimden geldiğince forumda konular paylaşacağım...

Cilt Bakımı:
    Başta kadınlar olmak üzere herkesin önem vermiş olduğu konulardan biridir. Cilt bakımı yaparak cildin daha sağlıklı görünmesini sağlayabilir ve erken yaşlanmanın önüne geçebilirsiniz. Cilt bakımını yapmak için evde ihtiyacınız olacak malzemelere sahip olmaktır. Mesela ben cilt bakımımı yaparken kesinlikle öncelikle cildimi tonikle temizliyorum, daha sonra Gratis ve Watsons mağazalarından satın aldığım cilt bakım maskelerini kullanıyorum.

Makyaj Mucizeleri:
    Günümüzde birçok kadın neredeyse makyajsız dışarı çıkmıyor. Bende küçük bir araştırma yaptım ve makyaj mucizesi olan videoları tek sayfa altında toplamaya karar verdim. Birazdan yazı devamına ekleyeceğim videoyu izleyerek makyajın mucizesini izleyebilirsiniz.

2. Gumuscukiz

Gumuscukiz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Gumuscukiz.com, 2012 yılından bu yana sürekli gelişerek takı ve kozmetik sektöründe geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen,eğitimli,deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Markalaşma çalışmalarımızda halka açık yapımızı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Özenle tasarlanmış, bayan takıdan, erkek takıya, düğün aksesuarlarından, makyaj malzemelerine, cilt bakım ürünlerinden anne ve bebek ürünlerine kadar en iyi fiyatla sizlere sunarak kalbinizi çalmayı hedefliyoruz.

Türkiye’nin önde gelen bir online alışveriş merkezi olarak değerli müşterilerimize, yüksek kaliteli takı ve kozmetikkategorilerini , geniş bir yelpazede sunarak gumuscukiz.com ayrıcalığını sunuyoruz.

Keyifli Alışverişler Dileriz...

Ürünlerinizin www.gumuscukiz.com’da yer alması için;
    info@gumuzscukiz.com adresine e-posta göndermeniz durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Saygılarımızla.

www.gumuscukiz.com Ekibi…

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş