Chocolate (Çikolata) Slim Kullanıcı Yorumları

'Zayıflama Ürünleri' forumunda Gülay Keskin tarafından 2 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Gülay Keskin

Gülay Keskin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Chocolate Slim:
    Zayıflamak ve fazla yağlardan kurtulmak isteyenler için geliştirilen çikolata aromalı bir içecektir. Yeterli miktarda alınan zayıflama tozu su yada süt ile karıştırılarak içilmektedir. Biz kadınlar çikolata krizimiz tutunca hemen tatlıya sarılırız. Artık Chocolate Slim sayesinde bu dertten de kurtuluyoruz. Çünkü içerisinde bulunan çikolata aroması şeker ihtiyacımızı karşılayarak bizi tatlı krizinden kurtarıyor. Dünya ülkelerinin bir çoğunda insanlar Çikolata (Chocolate Slim) diyeti yaparak fazla kilolarından kurtuluyor. Sizde fazla kiloya sahipseniz kesinlikle bu ürünü incelemenizi ve kullanıcıların yorumlarını sayfa altında gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

chocolate-slim.jpg

Chocolate Slim İçindekiler:
    Ürün içeriiğinde 6 adet doğal malzeme bulunmaktadır. Malzemeler sırasıyla şöyledir;

• Acai çileği
    • Yeşil kahve çekirdekleri
    • Goji üzümleri
    • Chia çekirdekleri
    • %100 doğal kakao
    • Ganoderma lucid özü

Chocolate Slim Türkiye Fiyatı:
    Yaptığım araştırmalara göre 1 adet Chocolate Slim ürünü şuan kargo alıcıya ait fiyatı 99 TL'dir. İkili alımlarda fiyatlarda indirim oluyor ve kargo ücreti alınmıyor.

Chocolate Slim Kullanıcı Yorumları:

Daha önceden Chocolate Slim zayıflama ürününü kullandıysanız lütfen edinmiş olduğunuz deneyimleri (tecrübeleri) sayfa altında yorum olarak paylaşın. Unutmayın, ürün hakkında paylaşacağınız yorumlar birçok kişinin aklındaki soruya cevap olacaktır.

Saygılarımla, herkese iyi günler dilerim.

2. Banu Güven

Banu Güven Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Ürünü kullandım ve hiç memnun kalmadım. Ürün paketi üzerinde yabancı şeyler yazıyor benim satın aldığım üründe üretim yeri Adana yazıyordu. Yetkili kişilere bu konuda mail attım bu ürünü Türkiye'de üretme haklarının bulunduğunu söyledi.

Kesinlikle böyle ürünlere bel bağlamayın ve söylenen şeylere inanmayın. Ben ürünü düzenli olarak kullandım ve kullanmadan önce 57 kiloydum şuan hala 56 kiloya düşmüş değilim.

Ürünü kullanalı 3 hafta oldu ama hiç bir faydasını göremedim, şu saatten sonra bir etkisini de göreceğimi düşünmüyorum.

3. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    59
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bu tarz ürünlerin zayıflatacağını düşünmüyorum. En güzeli sporunu yapacaksın, düzenli besleneceksin sonra bir de üstüne yüzme kursuna yazılıp haftada 2 gün yüzeceksin o zaman nasıl zayıflanıyor siz görün. :)

Benim ablam 78 kilodan 55 kiloya anlattığım yöntemler doğrultusunda düşmüştü. Eğer kilo sıkıntısı çeken varsa dediklerimi uygulasınlar en geç 2 ay içinde inanılmaz şekilde kilo verirsiniz.

Unutmadan bir şey daha söylemek istiyorum; sabah uyandığınızda kesinlikle 1 bardak ılık su için ve kahvaltılarınızı aksatmayın. Şimdiden herkese kolay gelsin.

4. Gülay

Gülay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Etrafta yazılan çizilenlere bakıpta gidip bu ürüne paranızı verip kendinize yazık etmeyin. Hem sağlımızla oynanıyor hem de adamlar insan dolandırıyor. Bence de sağlık bakanlığı bu duruma el atmalı ve insanı zehirleyenlere yaptırım uygulanmalıdır.

Ben 1 ay önce aldım ama aldığım gibi çöpe attım. Çünkü kokusu küflü kahve gibi kokuyordu ve inanılmaz derecede tadı kötü diyebilirim.

Şuan zayıflamak için elma diyetine başladım. Doğal yöntemlerle zayıflamak en sağlıklısıdır.

5. Aylin

Aylin Forumbudur.Com Ziyaretçi

İnsanlar bir umut alıyorlar, üstelik her yerde yüzlerce şikayet varken. Şuradaki yorumlara bakmak bile yeter karar vermek için.

6. Dilan Çakmak

Dilan Çakmak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende düzenli kullandım ama pek fazla yararını gördüğüm söylenemez. Şimdi düzenli sporumu yapıyorum, ekstradan düzenli beslenmeye özen gösteriyorum. Şuan spor yapalı 2 ay oldu ortalama 8 kilo falan verdim. İnşallah yaz tatiline kadar 12 kilo vereceğimi düşünüyorum. :)

Bu Sayfayı Paylaş