Çevrimiçi (Online) Ödeme Sistemi Hakkında

HSamet

Forumbudur.Com
Üye
Merhabalar.
Bu çevrimiçi ödeme sistemleri hakkında bir sorum olacak. Neye göre çalışmamız gereken şirkete karar vermeliyiz? Konu hakkında bir kaç şirket ismi yazacağım, hangisi neden tercih olmalı? Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

- akillib2b

- e-tahsilat

- payu

- onlineodemesistemi

- turkpos

- payfull

- hepsipay

- iyzico

ve başka öneriler de olabilir. Bir çırpıda ulaşabildiklerim bunlar. En güvenilir ve en genişi lazım bana. Üstelik kripto para uyumlu da varsa çok güzel olur.

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba @HSamet bey,
Bugüne kadar birçok e-ticaret sitesinden alışverişim olmuştur. Genelde birçoğu payu, hepsipay ve turkpos hizmetlerinden faydalanmıştı. Bana göre bu üç şirket içinden biriyle çalışabilirsiniz. Özellikle bu 3 şirket kurumsal yapıya sahiptir. Diğerlerini bilmediğim için yorumu uzun tutmak istemedim.

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Yıllardır “payu” şirketinin hizmetlerinden faydalanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. Alternatif olarak “turkpos” işinizi görecek diğer bir seçenek olabilir.

HSamet

Forumbudur.Com
Üye
Yıllardır “payu” şirketinin hizmetlerinden faydalanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. Alternatif olarak “turkpos” işinizi görecek diğer bir seçenek olabilir.
iyzico ve hepsipay benim aklıma takılanlar. bunlar hakkında görüşleriniz nasıl?

ayrıca kripto paralar ile de ödeme alabilmeliyim. var mı böylesi?

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
iyzico ve hepsipay benim aklıma takılanlar. bunlar hakkında görüşleriniz nasıl?

ayrıca kripto paralar ile de ödeme alabilmeliyim. var mı böylesi?
Hepsipay zaten Hepsiburada şirketine ait online ödeme sistemidir. Kripto ödeme alındığını duymuştum dilersen müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsin.