Capicade Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Tekin Yılmaz tarafından 4 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Tekin Yılmaz

Tekin Yılmaz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Capicade Şampuan, saç dökülme sorunu ile savaşan kişiler için özel olarak formüle edilen bir üründür. Saçın kaybetmiş olduğu sağlığını geri kazandıran Capicade Şampuan, düzenli olarak kullanıldığı vakit saç - saç derisi problemlerine karşıda etkilidir. Eğer saçınızda dökülme yada herhangi bir saç derisi problemi yaşıyorsanız, kesinlikle bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederim.
    Şampuan Fiyatı:
    Ürün fiyatı şuan piyasada 27 TL'den başlamaktadır.

Çeşitleri:
    • Capicade Saç Dökülmesine Karşı Şampuan
    • Capicade Bakım Şampuanı
    • Capicade Nemlendirici Şampuan
    • Capicade Boyalı Saçlar için Şampuan
    • Capicade Capilactif Şampuan
    • Capicade Yağlı Saçlar için Şampuan
    • Capicade Normal ve Kuru Saçlar için Şampuan
    İçeriği:
    • Huile de Cade
    • Salicylic Acid
    • Pyhtokeratin
    • Allantoin
    • Sülfür
    • D-Panthenol
    Kullanımı:
    Kullanmadan önce ürünü iyice çalkalayın. Daha sonra saçlar haftada 2-3 kez Capicade Şampuan ile yıkanmalıdır. Kesinlikle kullanım süresince başka yıkayıcı ve sabun kullanmamaya özen gösterin.

Şampuanı ıslak saça yeterli miktarda aldıktan sonra köpürtün ve bol su ile durulayın. Saçın ihtiyacına göre kullanım tekrarlanabilir.

2. Tarık A.

Tarık A. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu ürünü kullanan biri olarak kesin ama kesin uzak durmanızı tavsiye ederim. Saçlarım eskisinden daha fazla dökülüyor ve saç diplerim aşırı şekilde kaşınıyor. Hergün pul pul kepek tarzında deri döküyorum. Bilmiyorum ama bu şampuan bana hiç yaramadı arkadaşlar. Başkalarında nasıl bir etki yaratır orasını da bilemem, bekleyip gelecek yorumları göreceğiz.

3. Zuhal Şener

Zuhal Şener Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    83
    Ödül Puanları:
    18
    Ben uzun süredir kullanıyorum ve çok memnun kaldığım bir şampuandır. Bayanlar için özel formülü sayesinde saçlarınızdaki kırıklar ilk yıkamadan itibaren gözle görülür şekilde azalıyor. Saç diplerini beslerken kepek oluşumunu engelliyor. Benim saçlarıma her şampuan yaramıyor ama bu şampuanı 4 aydır kullanıyorum ve kalitesini gösteren bir üründür.

Yalnız sabah - akşam kullanmak yerinde haftada 4 gün kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü saçın ihtiyaç duyduğu yağı derinlemesine temizlediği için saç diplerinde kuruma ve kabuklanma meydana gelebilir. Yalnız üründen memnun kalacağınızdan eminim. :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş