By Vilain Wax

'Saç Şekillendirici Ürünler' forumunda Qarizma tarafından 8 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba,

Elimde geçen hafta yurt dışından getirtmiş olduğum 3 adet By Vilain Gold Digger | Limited Edition wax bulunmaktadır. Yalnız bir tanesi az kullanıldığı için uygun fiyata satmak istiyorum. Az kullanılmış dediysem de sakın 5 - 10 parmak alındığını düşünmeyin. Sadece 2 defa saçımı şekillendirmek istediğim de kullanmıştım o kadar!

Ürün temsili görsel
    by-vilain-online-satis.jpg

Neden satıyorsun diye soracak olursanız, benim saçımda beklemiş olduğum etkiyi sağlamadı. Belki bir başkası hayrını görür diye düşünüyorum...

Yalnız ben Bursa'da yaşıyorum, Bursa bölgesinde oturan arkadaşlar gelip elden teslim alabilir. Şehir dışına gönderimlerde kargo alıcıya aittir.

Lütfen indirim teklifinde bulunmayınız. Çünkü bana maliyeti 320 TL olmuştu, ben yeni alıcısına 300 TL gibi bir fiyatla satabilirim. Tane olarak alacak olanlar ise 110 TL, az kullanılmışı alacak olan da 100 TL ödeme yaparak ürün sahibi olabilir. Ürünlerin birine hariç diğerlerine hiç bir şekilde el sürülmemiştir.

Detaylı bilgilendirme almak için lütfen konu altına mail yada telefon adreslerinizi bırakmanızı rica ediyorum.

Şimdiden yeni alıcılarına hayırlı olsun.

Erhan Kutlu bunu beğendi.

2. Furkan784

Furkan784 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,

Ürün hala elinde mi? Eğer ürün elindeyse satın almak isterim.

Tarafıma mesaj yoluyla dönüş yaparsanız alışveriş için gerekli işlemleri yapabiliriz.

Cevap beklemedeyim...

3. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba @Furkan784;

Şuan elimde ne yazık ki By Vilain ürünleri kalmadı. Ama kısa sürede tekrar getirteceğim ve daha bir çok markanın ürününü de getirmek için çalışmalar yapacağım.

Bir de diğer yabancı markalı wax ürünleri için forumda sanal satış yapan @Erhan Kutlu arkadaşımıza ulaşabilirsin. O da kaliteli markaların ürün satışını online yapmaktadır.

Görüşmek üzere, hoşça kalman dileğiyle. :)

4. blackcemre

blackcemre Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş