Burun Estetiği Yaptıracağım, Doktorumu Nasıl Seçmeliyim?

'Rinoplasti - Burun Estetiği' forumunda Dilek tarafından 25 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

 1. Dilek

  Dilek Forumbudur.Com Moderatör

  Mesaj:
  69
  Alınan Beğeniler:
  60
  Ödül Puanları:
  18
  Diyelim ki burun estetiği ameliyatı olmak istiyorsunuz. Gerçekten bu insanın hayatında verebileceği en zor kararlardan biridir. Çünkü vücudun tam ortasında bulunan ve hayat boyu size eşlik edecek olan organın şeklini değiştirmeye karar verdiniz. Bununla ilgili bazı endişelerinizin olması çok normal! Acaba burnum güzel olacak mı? Hayalimdeki gibi bir burun görüntüsüne sahip olur muyum? Hayal kırıklığı yaşayıp tekrardan ameliyat olma riskim var mı? Bu risklerinizi, endişelerinizi ve aklınıza yer eden soruların cevaplarını bulmak için bir estetik cerrah arıyorsunuz ve ararken hangi özelliklere sahip olduğunu bilmeniz gerekir?

  Unutmayın, iyi bir cerrahın başarılı sonuçlarının bir kısmı bilgisinden, tecrübesinden bir kısmı da yeteneği ve özeninden gelmektedir. Tecrübe zamanla kazanılan bu işle uğraşmakla elde edilebilen bir kavramdır. Bilgi ise tamamen eğitimden gelir o sebepten kime ameliyat olmayı düşünüyorsanız cerrahın öz geçmişine dair bilgiler toplamayı ihmal etmeyin. Nerede eğitim aldığını, hangi seminerlere katıldığını, hangi toplantılarda bulunduğuna ve yurtiçi yurtdışı nerelerde bulunmuş bunlar elde edilmesi gereken önemli bilgilerdir.

  Yetenek ve özen göstererek bu işin hakkını veren doktora ulaşmak istiyorsanız dediğim gibi kesinlikle gözünüze kestirdiğiniz estetik cerrahın geçmişini iyice araştırın. Günümüzde iki söze aldanıp burun estetiği ameliyatı olanların sonunu görüyoruz. Sizde bu duruma düşmek istemiyorsanız dediğim hususlara dikkat edin ve doktorunuzu yapacağınız araştırmalar sonucu seçin.

  Bir hastaneden randevu alıp burnunuzu göstermeye gitmeden önce internetten araştırma yağın ya da randevu aldığınız hastaneye 1 saat erken gidip daha önceden ameliyat olmuş hastalardan yorum alabilirsiniz. Benim kardeşim araştırma yaptı ve 1 hafta boyunca doktorun ameliyat ettiği hastalara Instagram üzerinden ulaşıp bilgiler toplamıştı.

  Sonuç; geçen yıl çok başarılı bir operasyon geçirdi ve hayalindeki burun görüntüsüne sahip oldu.
   
  Kübra Sarıkaya, Gülay Keskin ve Canan bunu beğendi.
   
 2. Zeliha

  Zeliha Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  1
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Merhaba burun estetiği araştırmasına başladım bende. önerebileceğiniz doktorlar varmı instagramdanda takip edebilceğim?
   
   
 3. sevgiöz

  sevgiöz Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  1
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  güray yeşiladalı var canım rinoplastimi yapmıştı onu takip edebilrsin
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş