Breast Actives Göğüs Bakım Seti Kullananlar

Prenses

Forumbudur.Com
Moderatör
Breast Actives Göğüs Bakım Seti, göğüslerin büyümesini destekleyen özel formüle sahiptir. Son zamanlarda kadınlar tarafından en çok araştırması yapılan ürünlerin başında gelmektedir. Piyasada göğüs büyütücü set olarak araştırması yapılmaktadır. Tamamen doğal olduğu söylenen bu bakım seti sayesinde, göğüslerin büyümesine dışarıdan desteklemek mümkündür. Düzenli kullanım sonucu etkili olduğu söylenilmektedir. Küçük göğüslere sahip kadınların tercih edebileceği bir üründür.

Breast Actives göğüs bakım setinde yer alan ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için yazı devamına inebilirsiniz...

breast-actives.jpg

Breast Actives Takviye Edici Gıda:

Küçük göğüslerin büyümesini destekleyen içeriğe sahiptir. Ambalaj içinde 60 adet kapsül bulunmaktadır. Düzenli kullanılması sonunda göğüslerin şeklini ve sıkılığını korumaktadır. Doğal içeriklere sahip olan bu takviyenin kısa sürede göğüslerin gelişimine katkıda bulunduğu söylenilmektedir.

İçeriği: Su Teresi Yaprağı, L-Tirozin, Kelp, E Vitamini, Feneugreek Çekirdeği Ekstresi, Fennell Tohumu, Dong Quai Kökü, Kutsanmış Thistle Herb, Karahindiba Kökü

Kullanımı: Satış sayfasında sabah-akşam olmak üzere 1 kapsül şeklinde bol su ile tüketilmesi söylenmektedir.

Breast Actives Krem:

Göğüslerin görüntü açısından canlı ve büyük görünmesini sağlayan formüle sahiptir. İçeriği tamamen doğal bileşenlerden elde edilmiştir. Doğru kullanıldığı takdirde kısa sürede etkisini göstermeye başladığı söylenmektedir.

İçeriği: Badem Yağı, Kırmızı Yonca Yağı, Yams Kökü, Pueraria Mirifica, Beyaz Yulaf, Saw Palmetto, Sarı Papatya Yağı

Kullanımı: Gün içinde 2 kez kullanılması uygundur. Sabah ve akşam 2 kez olmak züere göğüslerin üstüne 10 dakika masaj yaparak sürün. İşlem sonrası durulama yapmanıza gerek yoktur.

Uyarı: Breast Actives markalı bakım seti herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılamaz. İlaç özelliği taşımadığı için kişinin kendi tercihi doğrultusunda kullanımı yapılmaktadır. Kullanmadan önce alanında uzman birinden yardım almanız tavsiye edilir. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmelidir.
Daha önceden "Breast Actives Göğüs Bakım Seti" kullanıp tecrübe sahibi olanlar, set hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Böylelikle gerçek kullanıcı yorumları sayfada yer alacaktır.

Seçil Yıldırım

Forumbudur.Com
Üye
Geçen ay arkadaş tavsiyesi üzerine alıp kullanmaya başladım. Şuan herhangi bir faydasını gördüğüm söylenemez. Ama elimdeki ürünler bitince deneyimlerimi tekrardan sizlerle paylaşmak için sayfaya dönüş yapacağım. Umarım işe yarar da olumlu yönde görüşlerimi sizlerle paylaşırım. Büyük bir heyecanla kullanıyorum, İnşallah iyi yönde faydalarını görürüm. :)

Birsen Aydınlı

Forumbudur.Com
Üye
Böyle ürünlerin göğüs büyütmede etkili olacağını hiç düşünmüyorum. Sonuçta böyle bir şey olsa meme estetiği neden yapılsın? Gerçekten akla mantığa sığmayan ürünlerin piyasaya çıkması artık insanı irite ediyor. Umarım adından bahsedilen bu ürün Sağlık Bakanlığı onaylı bir üründür. Yoksa yakın zamanda piyasadan toplatılır gibime geliyor. Eğer söylenildiği gibi etkili sonuç elde edenler olursa bende denemek için satın alabilirim. 🙃

Aleyna

Forumbudur.Com
Üye
Arkadaşım zamanında kullanıp hiçbir faydasını görmediğini söylemişti. Hatta bir aralar bende kullanmayı düşündüm ama sonra internette birçok olumsuz yorumlar okuyunca vazgeçmiştim.

zeynepyilmaz

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba arkadaşlar bende bir arkadaşımın sayesinde bu ürünü kullanmaya başladım çok memnun kalmış öve öve bitiremedi bu iş için çok ciddi paralar harcadığına şahidim. Firmayı aradım bir tane ofis bayisi varmış zaten türkiyede çok ılımlı bir kadınla konuştum. Gıda takviyesinin kreme göre daha etkili olduğunu söyledi ama kremle desteklemekle daha iyi oluyormuş. Başta banada inandırıcı gelmedi ama en yakın arkadaşım kullanınca tavsiye edince bende 3 aylık setten sipariş verdim şuan tam 2 ay bitti ve etkisini gördüm başlarda bi hassasiyet oldu sonrasında daha dolgunlaştı memnunum şuanda bitince belki 1 kutu daha kullanırım.

zeynepyilmaz

Forumbudur.Com
Üye
Arkadaşım zamanında kullanıp hiçbir faydasını görmediğini söylemişti. Hatta bir aralar bende kullanmayı düşündüm ama sonra internette birçok olumsuz yorumlar okuyunca vazgeçmiştim.
Aleyna hanım bende çok araştırdım arkadaşım tavsiye ettikten sonra hiç olumsuz yorum görmedim Breast Gain diye bir ürün varmış geçmişte sanırım o ürünle alakalı kötü yorum gördünüz bende öyle sandım ama sonra whatsap hattından aydınlattılar beni :)

Aleyna

Forumbudur.Com
Üye
Aleyna hanım bende çok araştırdım arkadaşım tavsiye ettikten sonra hiç olumsuz yorum görmedim Breast Gain diye bir ürün varmış geçmişte sanırım o ürünle alakalı kötü yorum gördünüz bende öyle sandım ama sonra whatsap hattından aydınlattılar beni :)
Canım ben görmeden kesinlikle denemeyi düşünmüyorum. Gerçekten anlattıkların kulağa çok hoş geliyor ama inan bu konuda net bilgilere ulaşamadım. Sen etkilerini ne zaman görmeye başladın? Herhangi bir yan etkisi falan oldu mu?

zeynepyilmaz

Forumbudur.Com
Üye
Canım ben görmeden kesinlikle denemeyi düşünmüyorum. Gerçekten anlattıkların kulağa çok hoş geliyor ama inan bu konuda net bilgilere ulaşamadım. Sen etkilerini ne zaman görmeye başladın? Herhangi bir yan etkisi falan oldu mu?
Valla bende arkadaşım kullanmamış olsa tereddüt ederim ama yinede içimde kalmasın diye kendimi biliyorum 1 ay alıp kullanırdım. Ki ben çok ciddi araştıran biriyim sağlık çalışanıyım ebayda amazonda yapılan yurt dışındaki yorumlarada baktım translateden çevirdim geneli memnundu. Ben etkilerini 2. aya başlarken gördüm yan etkisi olmadı aksine dediğim gibi sağlıkçıyım içeriğindeki bitkilerin faydalarına tek tek baktım adet düzensizliğimede iyi geldi. Tabiki ben şimdi bana arkadaşıma faydalı oldu diye kimseyi yönlendirmek istemem sonuçta herkesin bünyesi aynı olmayabilir. Çok basit bir ağrı kesici bile bazı hastaların ağırısnı kesiyor ama bazılarının kesmiyor bünyeden bünyeye değişebilir sonuçta.

Aleyna

Forumbudur.Com
Üye
Valla bende arkadaşım kullanmamış olsa tereddüt ederim ama yinede içimde kalmasın diye kendimi biliyorum 1 ay alıp kullanırdım. Ki ben çok ciddi araştıran biriyim sağlık çalışanıyım ebayda amazonda yapılan yurt dışındaki yorumlarada baktım translateden çevirdim geneli memnundu. Ben etkilerini 2. aya başlarken gördüm yan etkisi olmadı aksine dediğim gibi sağlıkçıyım içeriğindeki bitkilerin faydalarına tek tek baktım adet düzensizliğimede iyi geldi. Tabiki ben şimdi bana arkadaşıma faydalı oldu diye kimseyi yönlendirmek istemem sonuçta herkesin bünyesi aynı olmayabilir. Çok basit bir ağrı kesici bile bazı hastaların ağırısnı kesiyor ama bazılarının kesmiyor bünyeden bünyeye değişebilir sonuçta.
Yorumun için öncelikle teşekkür ederim. Peki, göğüslerinde gözle görülür bir farklılık oldu mu? Bölgesel olarak mı yoksa geneline mi sürüyorsun. Adet düzenlemeye kadar etkisinin olması da şaşırttı açıkçası beni. :) Anlattıklarından sonra alıp denemek geliyor içimden ama kullanan birinin değişimini görmediğim için kafamda deli sorular var. :confused:

zeynepyilmaz

Forumbudur.Com
Üye
Yorumun için öncelikle teşekkür ederim. Peki, göğüslerinde gözle görülür bir farklılık oldu mu? Bölgesel olarak mı yoksa geneline mi sürüyorsun. Adet düzenlemeye kadar etkisinin olması da şaşırttı açıkçası beni. :) Anlattıklarından sonra alıp denemek geliyor içimden ama kullanan birinin değişimini görmediğim için kafamda deli sorular var. :confused:
Hayır 75 bedendim şuan dolu dolu 80 giyiyorum. Dediğim gibi ben sağlıkçıyım bir kişiyi bırakın bin kişidede etkili olsa sizdede etkili olcak diye kesin bir durum yok. bünyeden bünyeye değişebilir. Ben bunu bile bile aldım zaten. Memnunda kaldım. İyi geceler.

Aleyna

Forumbudur.Com
Üye
Hayır 75 bedendim şuan dolu dolu 80 giyiyorum. Dediğim gibi ben sağlıkçıyım bir kişiyi bırakın bin kişidede etkili olsa sizdede etkili olcak diye kesin bir durum yok. bünyeden bünyeye değişebilir. Ben bunu bile bile aldım zaten. Memnunda kaldım. İyi geceler.
Bayramdan sonra bende sipariş verip denemeye başlarım. Bakalım dediğin gibi etkili olursa devamlı kullanabilirim. Çünkü aynı ölçülere sahipmişiz ve inanılmaz derecede bazen can sıkıcı hal alıyor. Benim için biraz büyümesi bile mucize olur. Bilgilendirmelerin için sağ ol canım. İletişimde kalalım ben ürünü kullandıktan sonra sana bir kaç soru sorabilirim. :) İyi gecelerin olsun 🥰

Berna

Forumbudur.Com
Üye
Zerre bu tarz ürünlere inanmıyorum bence inanmak ahmaklık olur. Kısa sürede mucizeler yaratmasını beklemeyin. Düşünsenize bu ürün deri altına işleyecek de memeleri büyütecek de beden değiştirecek falan hiç inandırıcı gelmedi. Aksini iddia eden arkadaşların yorumlarını beklerim.

nesrin25

Forumbudur.Com
Üye
Zerre bu tarz ürünlere inanmıyorum bence inanmak ahmaklık olur. Kısa sürede mucizeler yaratmasını beklemeyin. Düşünsenize bu ürün deri altına işleyecek de memeleri büyütecek de beden değiştirecek falan hiç inandırıcı gelmedi. Aksini iddia eden arkadaşların yorumlarını beklerim.
Gözlerime mi inanayım yoksa sana mı canım. Bence kullanan ve inanan insanlara ahmak yerine koyman senin cahilliğin. Biraz araştırma yaparsan zaten genel anlamda masaj kan akışını hızlandırdığı için dolgunluk kazanması normal üründe biraz işe yarıyorsa zaten etki edecektir. Bu tarz şeylere inanıp inanmamak tabikide sana kalmış ama sen o zaman koskoca ilaç şirketlerini yok saymış oluyorsun. Hormonlara etki eden bitkilerin olduğunu biraz araştırsan vikipedia üzerinden kaynaklı bi şekilde hepsi yazıyor zor değil yani :) Ayrıca öğretmenim ben ve duruma şöyle bakıyorum ellerimin ayaklarımın nasıl bir bakıma ihtiyacı varsa göğsümünde bakıma ihtiyacı var.

Berna

Forumbudur.Com
Üye
Gözlerime mi inanayım yoksa sana mı canım. Bence kullanan ve inanan insanlara ahmak yerine koyman senin cahilliğin. Biraz araştırma yaparsan zaten genel anlamda masaj kan akışını hızlandırdığı için dolgunluk kazanması normal üründe biraz işe yarıyorsa zaten etki edecektir. Bu tarz şeylere inanıp inanmamak tabikide sana kalmış ama sen o zaman koskoca ilaç şirketlerini yok saymış oluyorsun. Hormonlara etki eden bitkilerin olduğunu biraz araştırsan vikipedia üzerinden kaynaklı bi şekilde hepsi yazıyor zor değil yani :) Ayrıca öğretmenim ben ve duruma şöyle bakıyorum ellerimin ayaklarımın nasıl bir bakıma ihtiyacı varsa göğsümünde bakıma ihtiyacı var.
Emin ol ben cahil falan değilim sadece yaptığım küçük araştırma sonrası bu kanıya vardım. Şuan söylediklerine de fazla inanmadım desem yeridir. Nasıl oluyor da sen ve senin gibiler bu ürünlerin kölesi oluyorsunuz. O kadar fark yarattığını söylüyorsan bana önceki ve sonraki görüntüsünü atar mısın. Merak ediyorum acaba gerçekten gözle görülür bir değişim oldu mu? Bana özelden mesaj yollarsan söylediklerine inanabilirim belki öğretmen hanım. :)

nesrin25

Forumbudur.Com
Üye
Emin ol ben cahil falan değilim sadece yaptığım küçük araştırma sonrası bu kanıya vardım. Şuan söylediklerine de fazla inanmadım desem yeridir. Nasıl oluyor da sen ve senin gibiler bu ürünlerin kölesi oluyorsunuz. O kadar fark yarattığını söylüyorsan bana önceki ve sonraki görüntüsünü atar mısın. Merak ediyorum acaba gerçekten gözle görülür bir değişim oldu mu? Bana özelden mesaj yollarsan söylediklerine inanabilirim belki öğretmen hanım. :)
Ne münasebet tanımadığım birine göğüslerimin fotoğrafını atıcam. kime neyi ispat etmeye çalışıyorum. Hiç bir şeyin kölesi değiliz konuyu çok başka yere çekmişssin sen. Alan alır kullanan kullanır bakım sonuçta ben kullandım faydasını gördüm. iYİ AKŞAMLAR.

Berna

Forumbudur.Com
Üye
Ne münasebet tanımadığım birine göğüslerimin fotoğrafını atıcam. kime neyi ispat etmeye çalışıyorum. Hiç bir şeyin kölesi değiliz konuyu çok başka yere çekmişssin sen. Alan alır kullanan kullanır bakım sonuçta ben kullandım faydasını gördüm. iYİ AKŞAMLAR.
Kanımca siz markanın satış danışmanlığını yapıyorsunuz. :) Çünkü gerçekten söylediklerinize ben dahil birçok kadın inanmıyordur. Böyle mucize yaratacak ürünler olacak da piyasada bilinmeyecek. Gerçekten çok komiksiniz. Size ve sizin gibilere hayatım boyunca inanmadım bu saatten sonrada inanma. ;)