Braun Silk-Expert IPL Lazer Epilasyon Cihazı

'Lazer Epilasyon' forumunda Canan tarafından 11 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba Kızlar,

Uzun zamandır ev tipi lazer epilasyon cihazı almayı düşünüyordum. Ancak hangi markayı alsam, hangisini tercih etsem diye günlerce deli divane gibi düşünüp durdum. Çünkü malum epilasyon dediğimiz uygulama kışın uygulanan bir yöntemdir. Bende kış sezonuna girdiğimiz şu günlerde mecburen bir marka seçiminde bulunup epilasyon cihazı almam gerekiyordu...

Neyse ki sonunda kararımı piyasaya yeni çıkmış olan Braun'un Silk-Expert IPL BD5001 modelini almaya karar verdim. Fiyatı her ne kadar yüksek olsa da uzun zamandır epilasyon aleti için birikim yaptığımdan dolayı beni maddi konuda fazla sarsmadı diyebilirim. Ama almış olduğum ürünü 4 - 5 gündür kullanıyorum ve gerçekten memnun kaldığımı tüm samimiyetliğim ile söyleyebilirim.

Cihaz beklentilerinizi karşılayacak özelliklere sahip, bu yüzden istenmeyen tüylerden bu cihaz sayesinde kısa sürede kurtulursunuz diye düşünüyorum. Bir kaç atış sonrası inanılmaz derecede kıl köklerimde farklı sonuçların yaşandığını gözlemledim. Ümit ediyorum ki ilerleyen bir kaç hafta sonra istemediğim tüylerden kurtulacağım.

Cihaz hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmanız için hemen alt kısma tanıtıma dair çekilmiş bir video paylaşacağım. Böylece Braun Silk-Expert IPL hakkında merak etmiş olduğunuz her şeye cevap bulacaksınız.

Braun Silk-Expert IPL | İnceleme (Video)

Bu Sayfayı Paylaş