Boldixil Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Hakan tarafından 8 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Hakan

Hakan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boldixil Şampuan, saç dökülmesini engelleyen, yeni saç oluşumunu destekleyen, ince telli saçların güçlenmesine yardımcı olan üründür. Bitkisel içeriği sayesinde hem erkeklerin ve bayanların kullanımına uygun formüle sahiptir. Eğer saçlarınızda dökülme sorunu var ise Boldixil Şampuan kullanarak bu sorunun yaşanmasına engel olabilirsiniz.

Boldixil Şampuan
    hakkında detaylı bilgilere yazı devamında ulaşabilirsiniz.

Şampuan Fiyatı:
    Piyasada satışa sunulan bu ürünü 39 TL'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

İçeriğinde Neler Var?
    • Ginseng
    • Kara Sarımsak
    • Minoxidil
    Boldixil Şampuan Özellikleri, Faydaları:
    • Saçların dökülmesine engel olur.
    • İnce telli saçların daha gür görünmesini sağlar.
    • Saçta herhangi bir yağlanma durumu yaşanmaz.
    • Tamamen doğal karışımdan elde edilmiş şampuandır.
    • Saçı derinlemesine besler, saç derisinin bakımını yapar.
    • Saçın kimyasını bozmadan nem dengesini sağlar.
    • Hormonal yan etki yapmaz. Biofer laboratuvarlarında testen geçmiştir.
    Kullanım Şekli:
    Boldixil bitkisel şampuan kullanım talimatları, içeriği, uyarılar ve yan etkileri bölümü ürün ambalajında yada kutusu üzerinde sizlere üretici firma tarafından belirtilmiştir. Kullanıma geçmeden önce ambalajdaki kullanım talimatları mutlu okuyunuz ve uygun olarak kullanıma geçiniz. Günde tercihen 1 ile 2 defa normal şampuan gibi saçlarınızı yıkamak suretiyle kullanım tavsiye edilir. Şampuanın bir kaç dakika saçta bekletilmesi önerilir. Hastalık ve rahatsızlık gibi problemleri tedavi edici ilaç olarak kullanılmaz, bitkisel gıda takviyesidir. Haricen kullanım içindir, tüketilmez. Bir yan etki olması halinde kullanım bırakılmalıdır. Konusunda uzman olan bir tıp hekimine mutlaka danışılmalıdır.

2. Timur

Timur Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürünü kullanan bir olarak ilk yorumu ben bırakmak istedim...

Boldixil şampuan olarak Bioxcin şampuanla aynı gibi. Saç diplerini aşırı derecede kaşındırıyor. Bu yüzden fazla kullanma taraftarı olmayın derim. Saç dökülmem aynı devam ediyor ve saçı yıkadıktan sonra yağlı hissi veriyor. Bu yüzden market şampuanlarından hiç bir farkı yok gibi. Bence doktor tavsiyesi üzerine şampuan kullanın.

3. Selvi

Selvi Forumbudur.Com Ziyaretçi

Eşim bu şampuandan kullanmaya başladı ama hiç bir şekilde faydasını göremedi. Saçlarında kepeklenme yaptı ve saçlarının nem dengesini bozdu. Piyasada bu şampuandan daha iyi ürünlerin olduğunu unutmayın. Biz bu hataya düştük sizler düşmeyin diye yorum yazdım. Saç dökülme sorunundan da kurtulamadığını bilmenizi isterim.

4. Sercan

Sercan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Saçlarımın anasını ağlattı. Saç diplerimi kurutup yara etti. Bende sizler gibi arkadaşların sözlerine aldandım başıma böyle bir bela geldi. Yetkililere burdan sesleniyorum;

İnsanı kazıklamaktan ve kandırmaktan vazgeçin. Hayat kısa, para kazanacaksınız diye insanı ümitlendirip bu hallere sokmanın bir anlamı yok! Ben Boldixil denilen markayı kullanmayın diyorum. :mad:

5. Ziya

Ziya Forumbudur.Com Ziyaretçi

Saç çıkarıyormuş, yok efendim saçları besliyormuş falan filan. Siz bu yalanlarınızı gidin 5 yaşındaki çocuğa anlatın belki o inanır. Ben 3 ay düzenli kullanmama rağmen saçlarımda hiç bir değişiklik oluşmadı. Saçlarımı daha da kuruttu ve dökülmelerim fazlalaştı. Hadi onu geçtim saç diplerim de deli gibi kaşınma meydana geldi. Anlaşılan bu şampuan tuzağına bir tek ben düşmemişim. Keşke daha önceden bu tarz yorumları okuyup ürünü almadan önce öyle karara varsaydım. :mad:

6. Yiğit

Yiğit Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Yorumları okudum ve çok şaşırdım. Bende geçen yıl bu şampuandan kullanıp orta dereceli memnun kalmıştım. Çünkü diğer türlü market şampuanları resmen saçımı pert ediyordu. Sonuçta bu şampuanda bildiğim kadarıyla bitkisel içeriğe sahip. Bence düzenli kullanılmadığı için saçta yan etki yapıyor.

7. Sertaç

Sertaç Forumbudur.Com Ziyaretçi

Boldixil yurt dışında getirtilen bir markadır. Genelde yetkili satıcılarda bulabilirsiniz. Yurt dışındaki kullanıcı yorumları ürünün kaliteli olduğunu gösteriyor. Bende bugün sipariş verdim bakalım saçıma ne gibi faydalar sağlayacak.

8. Ayhan

Ayhan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Eczacım Bioxcin kullanmam yerine bunu kullanmamı önerdi. Şuan aldım kullanıyorum ve memnunum. Sonucu 90 gün sonra göstermeye başladığı için tekrardan ürün hakkında düşüncelerimi yazılı dile getirmek için bu sayfaya dönüş yapacağım.

9. Orhan

Orhan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Şişeler çok küçük şekilde geldi 150ml günlük kullanımda yetmiyor. Bence yetkililer şişesini büyütsünler. Ben şuan ikinci şişeyi kullanıyorum ve şuan herşey yolunda gidiyor. Eğer saçlarımda gözle görülür bir farklılık sezersem tekrar yazacağım.

10. Tuncay Aklar

Tuncay Aklar Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sipariş ettiğim ürün MNG Kargo şubesinde takıldı kaldı. Hatta şuan 1,5 hafta oldu ürün elime ulaşmadı. Ben 3 al 2 öde kampanyasından faydalanıp satın aldım. Lütfen yetkili satıcılar bana yardımcı olsun.

11. TurgutReis

TurgutReis Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boldixil hakkında bırakılan kullanıcı yorumları hiç iç açıcı değil. Ben genel bir araştırma yaptım ve söylenilen hiç bir faydayı sağlamadığı onlarca kişi tarafından yazılmış. Bence bu markanın şampuanları yerine alternatif şampuanlara yönelin. Erkekler için geliştirilen onlarca üründen birini seçmek varken Boldixil açıkçası benim işime gelmez.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş