Boldixil Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Hakan tarafından 8 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

 1. Hakan

  Hakan Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  3
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Boldixil Şampuan, saç dökülmesini engelleyen, yeni saç oluşumunu destekleyen, ince telli saçların güçlenmesine yardımcı olan üründür. Bitkisel içeriği sayesinde hem erkeklerin ve bayanların kullanımına uygun formüle sahiptir. Eğer saçlarınızda dökülme sorunu var ise Boldixil Şampuan kullanarak bu sorunun yaşanmasına engel olabilirsiniz.

  [​IMG]

  Boldixil Şampuan
  hakkında detaylı bilgilere yazı devamında ulaşabilirsiniz.

  Şampuan Fiyatı:
  Piyasada satışa sunulan bu ürünü 39 TL'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

  İçeriğinde Neler Var?
  • Ginseng
  • Kara Sarımsak
  • Minoxidil
  Boldixil Şampuan Özellikleri, Faydaları:
  • Saçların dökülmesine engel olur.
  • İnce telli saçların daha gür görünmesini sağlar.
  • Saçta herhangi bir yağlanma durumu yaşanmaz.
  • Tamamen doğal karışımdan elde edilmiş şampuandır.
  • Saçı derinlemesine besler, saç derisinin bakımını yapar.
  • Saçın kimyasını bozmadan nem dengesini sağlar.
  • Hormonal yan etki yapmaz. Biofer laboratuvarlarında testen geçmiştir.
  Kullanım Şekli:
  Boldixil bitkisel şampuan kullanım talimatları, içeriği, uyarılar ve yan etkileri bölümü ürün ambalajında yada kutusu üzerinde sizlere üretici firma tarafından belirtilmiştir. Kullanıma geçmeden önce ambalajdaki kullanım talimatları mutlu okuyunuz ve uygun olarak kullanıma geçiniz. Günde tercihen 1 ile 2 defa normal şampuan gibi saçlarınızı yıkamak suretiyle kullanım tavsiye edilir. Şampuanın bir kaç dakika saçta bekletilmesi önerilir. Hastalık ve rahatsızlık gibi problemleri tedavi edici ilaç olarak kullanılmaz, bitkisel gıda takviyesidir. Haricen kullanım içindir, tüketilmez. Bir yan etki olması halinde kullanım bırakılmalıdır. Konusunda uzman olan bir tıp hekimine mutlaka danışılmalıdır.
   
 2. Timur

  Timur Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Ürünü kullanan bir olarak ilk yorumu ben bırakmak istedim...

  Boldixil şampuan olarak Bioxcin şampuanla aynı gibi. Saç diplerini aşırı derecede kaşındırıyor. Bu yüzden fazla kullanma taraftarı olmayın derim. Saç dökülmem aynı devam ediyor ve saçı yıkadıktan sonra yağlı hissi veriyor. Bu yüzden market şampuanlarından hiç bir farkı yok gibi. Bence doktor tavsiyesi üzerine şampuan kullanın.
   
 3. Selvi

  Selvi Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Eşim bu şampuandan kullanmaya başladı ama hiç bir şekilde faydasını göremedi. Saçlarında kepeklenme yaptı ve saçlarının nem dengesini bozdu. Piyasada bu şampuandan daha iyi ürünlerin olduğunu unutmayın. Biz bu hataya düştük sizler düşmeyin diye yorum yazdım. Saç dökülme sorunundan da kurtulamadığını bilmenizi isterim.
   
 4. Sercan

  Sercan Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Saçlarımın anasını ağlattı. Saç diplerimi kurutup yara etti. Bende sizler gibi arkadaşların sözlerine aldandım başıma böyle bir bela geldi. Yetkililere burdan sesleniyorum;

  İnsanı kazıklamaktan ve kandırmaktan vazgeçin. Hayat kısa, para kazanacaksınız diye insanı ümitlendirip bu hallere sokmanın bir anlamı yok! Ben Boldixil denilen markayı kullanmayın diyorum. :mad:
   
 5. Ziya

  Ziya Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Saç çıkarıyormuş, yok efendim saçları besliyormuş falan filan. Siz bu yalanlarınızı gidin 5 yaşındaki çocuğa anlatın belki o inanır. Ben 3 ay düzenli kullanmama rağmen saçlarımda hiç bir değişiklik oluşmadı. Saçlarımı daha da kuruttu ve dökülmelerim fazlalaştı. Hadi onu geçtim saç diplerim de deli gibi kaşınma meydana geldi. Anlaşılan bu şampuan tuzağına bir tek ben düşmemişim. Keşke daha önceden bu tarz yorumları okuyup ürünü almadan önce öyle karara varsaydım. :mad:
   
 6. Yiğit

  Yiğit Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  10
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Yorumları okudum ve çok şaşırdım. Bende geçen yıl bu şampuandan kullanıp orta dereceli memnun kalmıştım. Çünkü diğer türlü market şampuanları resmen saçımı pert ediyordu. Sonuçta bu şampuanda bildiğim kadarıyla bitkisel içeriğe sahip. Bence düzenli kullanılmadığı için saçta yan etki yapıyor.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş