Black Marble Sakal Serumu Kullananlar

'Erkek Bakım Ürünleri' forumunda Aykut Demir tarafından 6 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Aykut Demir

Aykut Demir Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Black Marble Sakal Serumu, doğal içeriği sayesinde sakal problemi yaşayan erkekler için özel formüle edilmiş bir üründür. İçeriğinde bulunan saf halde ve işlem görmemiş kara mamba yağı ve kara mamba yumurta yağı, sakal köklerini uyarır ve yeni sakal oluşumunu sağlar. Böylece daha gür sakallara kavuşmanız hayal olmaktan çıkıyor. Black Marble Sakal Serumu, detaylı bilgilendirmeye ulaşmak için yazı devamını okuyabilirsiniz.

Black Marble Sakal Serumu Özellikleri, Faydaları:
    • Seyrek ve güçsüz kıl köklerini içeriğindeki doğal maddeler sayesinde besler.
    • Kıl miktarını artırır, kılların daha hızlı uzamasına yardımcı olur.
    • Sakal ve bıyık bölgesinin ihtiyaç duyduğu bakımı yapar.
    • Dünyanın en yoğun içeriğine sahip ürün unvanına sahiptir.
    Ürün Fiyatı:
    Şuan piyasada bu ürünü 38 TL'den başlayan fiyatlarla bulmanız mümkündür.

Kullanımı:
    Sakalanız varsa 3-4 damla, sakalınız yok ise 6-7 damla kullanılır. En az 5 dakika sakal ve bıyık istediğiniz alana yediriniz. Hafif rahatlama ve keskinlik yaratacaktır. Sürdüğünüz bölgede sakal ve bıyık varsa tarayarak şekillendirebilirsiniz. Daha parlak ve canlı olduğunu daha da kolay şekil verebileceğinizi görebilirsiniz.

Sürdüğünüz bölgede sakal, bıyık istiyorsanız yada hızlı uzamasını istiyorsanız uyguladıktan sonra keyfinize bakın. Her gün 1-2 kere düzenli kullanımda ayda 3-5 cm uzama sağladığını göreceksiniz.

2. Güney

Güney Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben kullandım ve çok memnun kaldım. İlk üç haftalık kullanımda bile gözle görülür kıl köklerinin uzadığını gördüm. Bu yüzden köselik derdi ile başı belada olan arkadaşlar kesinlikle bu ürünü kullansınlar. Yalnız sakal üzerinde çok hafif yağlı bir his bırakabilir. Yalnız birkaç gün sonra görüntü olarak alışıyorsunuz. Yalnız düzenli kullandığınızda yemin ederim etkili sonuçlar alıyorsunuz. Mesela bana göre olumlu - olumsuz yanları şöyledir;
    • Sakallarım eskisinden daha gür çıkıyor.
    • Tüy olan bölgeleri kalınlaştırdı ve kıl yapısına ulaştırdı.
    • Sakalların daha düz çıkmasını sağlıyor.
    • Tek olumsuz yönü biraz yağlı bir görüntü bırakması.

3. Ragıp

Ragıp Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu işin babası Minoxil markalı üründür. Böyle ürünlere itibar etmeyin. Adamlar bitkilerin yağlarından elde ettikleri karışımları sakal serumu diye bize itelemeye çalışıyorlar. Ben Minoxili hen saçıma hem de sakallarıma kullanmıştım. Evet, sakallarım sıkılaşmıştı ama serumu bırakınca tekrar döküldü. Kaldı ki bu black denilen serum iş görecek. Kendinizi ve insanları kandırmaktan vazgeçin.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş