Bioxcin Quantum Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Qarizma tarafından 8 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba,

Cansız, dökülen ve çok rahat şekilde kırılan saçlarım için şampuan araştırmasına koyuldum. Ancak yaptığım araştırmalar sonucu Bioxcin'in piyasaya yeni çıkarmış olduğu Bioxcin Quantum ile karşılaştım. Şampuanın ürün tanıtım yazısı ve videosu gerçekten insanı etkileyen cinsten.

Bende bu şampuanı alma konusunda kararsız kaldım... Ama aklımda deli sorular oluştu diyebilirim. Şimdi sizden ricam daha önceden bu şampuan hakkında edinmiş olduğunuz tecrübeleri alt kısımda yorum olarak paylaşmanız.

Sizden gelecek olan yorumlara istinaden Bioxcin Quantum şampuanın kullanımına başlayacağım. Gerçekten reklamda da dedikleri gibi saçta kalıcı etki yaratıp, saçın dökülmesini engelliyor mu?

Bioxcin Quantum Ürünü Reklam Görseli

Bioxcin-Quantum.jpg

Bioxcin Quantum Tanıtım Reklamı

2. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Bioxcin'in bu şampuanı 2 ay boyunca aralıksız kullandım, tecrübelerim ise şöyle;
    • Saç dökülmem de azalma olmadı.
    • Saç diplerim aşırı derecede kabuklanmaya başladı.
    • Saçımın doğal görünümü kayboldu ve kuru bir saç meydana geldi.
    • Saç diplerim aşırı derecede kaşınmaya ve kızarmaya başladı.
    • Saçıma herhangi bir hacim kazandırmadı.
    Yani kısacası etkisinden çok tepkisini gördüm diyebilirim. Bence bu tür şampuanlar piyasadan derhal toplatılmalıdır. Çünkü insanı kandırdıkları yetmiyor gibi bir de insan sağlığıyla alay ediyorlar.

Paranla rezil olmak istemiyorsan kesinlikle bu üründen uzak durmanı tavsiye ederim. :thumbsup:

3. Erhan Kutlu

Erhan Kutlu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Bioxcin almanızı önermem. Bunun yerine daha bitkisel içeriğe sahip şampuanları piyasada bulmanız mümkündür.

Erkek tipi şampuan olarak Hanz de Fuko şampuanını öneririm.

Ben uzun süredir kullanıyorum ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Bizim ülkemizde maalesef kozmetik ürün üretimi düşünüldüğü kadar kusursuz olmayabiliyor. Şampuanlardan uzak durun, yurtdışı ürünlere yönelin.

4. Selman Ayyıldız

Selman Ayyıldız Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kalitesiz bir markadan başka bir şey değil! İlk kez böyle hataya düşüp Bioksin denilen markayı kullandım, ama :poop: gibi ürün desem haklıyım...

Bence paranızı bu markaya yatırmayın. Serum + şampuanlar beş para etmiyor.

Zaten benden önceki yorumlarda nasıl etkiler yarattığını gözler önüne seriyor. :mad:

5. Aydın Usta

Aydın Usta Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bioksin pişmanlıktır ve kullanmanızı asla tavsiye etmem. Hayatımda böyle bir hataya düşüp bu şampuanı kullandım gerçekten hayal kırıklığı yaşattı. Saçlarım daha çok dökülmeye başladı ve dipleri kabuklandı. Bu yüzden reklamlara aldanıp bu ürünün yanından geçmeyin.

Saç dökülmesi yaşayanlar Perfectil tarzı hap kullanıp vitamin eksikliğini gidererek dökülmeyi azaltabilirler.

6. Yuşa Alsancak

Yuşa Alsancak Forumbudur.Com Ziyaretçi

Zamanında kullanmış biri olarak bende bu şampuandan uzak durmanı tavsiye ediyorum. Bunun yerine günlük kullanıma uygun bitkisel şampuan kullanabilirsin.

7. Tuna Ç.

Tuna Ç. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bioxcin dediğiniz şampuan artık market raflarında Elidor, Panten markalarının yanında satılıyor. Bence kalitesinin prestijini sarsan bu marka, bir süre sonra sokak tezgahlarında da satılır düşüncesindeyim. Bence eczane raflarında kalan ürünler bana daha güvenilir geliyor. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Yetkiliker bu duruma el atmalıdır.

8. Açelya

Açelya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Son 1 yıldır abim düzenli olarak kullansa da saçında herhangi bir fayda sağladığını düşünmüyoruz. Saçları normalinden daha seyrek görünüyor ve inanılmaz derecede saçlarında yıpranmalar meydana geldi. Şuan bebek şampuanı kullanarak çözüme kavuşmaya çalışıyor. Zeytinyağlı bebek şampuanı kullanıp saçlarını canlandırmaya çalışıyor.

9. Haluk C.

Haluk C. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bioxcin markasını üretmiş olduğu bu şampuanı 5 aydır düzenli olarak kullanan biri olarak şunları söyleyebilirim;
    • Saçlarım eskisinden daha fazla dökülüyor.
    • Saç diplerim kurudu ve aşırı pullanma yaşanıyor.
    • Saçlarımdaki kırıklar bana göre daha fazlalaştı diyebilirim.
    • Bioxcin'in şampuanları hakkında çok kişiden olumsuz yorum almışımdır.
    Bu yüzden yukarıda yazdıklarım kulağınıza küpe olsun ve kandırılmadan bu sevdadan vazgeçin.

10. Kerim43

Kerim43 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar bütün kötü yorumları bir kenara bırakın ben Bioxcinin bütün ürünlerini kullandım deneyimlerin şöyle oldu.ilk forte kullandım sprey ile beraber düzenli bir sene kullandım gerçekten etkisini gördüm saçlarım kalınlaştı ve gürleşti biraz kepek yaptı bende forte daha sonra kullanmayı bıraktım 5 6 ay sonra eski cansız ve ince haline döndü saçların sonra Genesis ve serumunu kullandım hiç bir etkisini görmedim serumlar çok dandik şimdi yeni ürün Quantumu kullanıyorum yaklaşık bir aydır saçı iyi temizliyor hiç kepek yapmıyor dökülme çok azda olsa azaldı gibi zaten bir ayda düzelir diye bi iddialarıda yok ilerki zamanlarda tecrübelerimi gene paylaşırım.sabırlı olun ve bioxcine bir şans verin yerli ürünler kullanın herkese tavsiyem.

11. Sadri

Sadri Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bence çok yanlış düşünceye sahipsiniz. Sonuçta ülkemizde üretimi yapılan ürünlerin bileşenleri de bitkisel organik olabiliyor. Tabi bazı markalar sadece para kazanmak için türeyince güzel markalarda arka planda kalabiliyor. Bence iyi bir araştırma sonucu güzel bir şampuan bulunabilir.

12. RascaL

RascaL Forumbudur.Com Ziyaretçi

benimde normalden bir tık fazla saç dökülme sorunum var zamanla sonu nereye gideceği belli ama şuanki durumu iyi baya yıllar götürür bende size tavsiye hatayın zeytinyağlı sabun kullanın saclarim çok yağlıydı artık hiç yağ yok kurumada yok tam olması gerektiği halde dökülmeler ara sıra artıyor ara sıra olması gerektiği gibi mevsimden dış etkenlerden kepek hala var ama oda çok azaldı en iyi yararı kafamı kafa derimi düzene soktu sağlıklı hale geldi buna bile hamd olsun bioxcin falan loto işi tuta bilir tutmayada bilir ama bırakırsanız hağı yutarsınız tutarsada ölene kadar kullanmak gerek tutacağıda malum değil dahada beter edebilir

13. Trkdmrl

Trkdmrl Forumbudur.Com Ziyaretçi

14. Trl

Trl Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kardes bende kullandim saclarim normalde boz renkliydi ama sacimi siyahlatti cok kirikvar sacimda bunu icin de saca tutunan birsey var 7aya yaklasti hala sacim siyah ve cok dokuluyo kullanmadan once sacim bukadar dokulmuyodu ama kullandiktan sonra cok asiri dokulmeye basladi hic tabsiye edebilecegim bir marka degil bulasma bence

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş