Bioblas Organic Oils Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda RamazaN tarafından 4 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. RamazaN

RamazaN Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    1
    Bioblas Organic Oils Şampuan, organik bitki yağ asitleri kullanılarak üretilen ve saç dökülme probleminde etkili bir üründür. Saçların zamanla kaybetmiş olduğu canlılığını geri kazandırır ve saç yapısını güçlendirir. Saçın kimyasını bozmayan Bioblas Organic Oils Şampuan, genelde birçok kozmetik marketlerde satışa sunulmaktadır. Eğer saçlarınızda dökülme veya cansızlık durumu söz konusu ise o zaman Bioblas Şampuan kullanarak çözüme kavuşabilirsiniz.

Şampuan Fiyatı:
    600 ml şişelerde bulunan şampuanı piyasada 13 TL'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Şampuan İçeriği:
    Kullanacağınız saç yapınıza uygun ürünün çeşidine göre içerik bilgileri değişebilir.
    • Zeytinyağı
    • Sarımsak Özü (Kokusuz)
    • Isırgan Otu Tohumu Yağı
    • Organik Yağlar
    Bioblas Organic Oils Şampuan Özellikleri & Faydaları:
    • Özel formülü sayesinde saçlara zarar vermeden ekstra bakım sağlar.
    • Parlak, yumuşak ve hacimli saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.
    • Organik yağ içerikli serum formülüyle dökülen saçların yeniden oluşumunu destekler.
    • Nem dengesini kaybetmiş saçlarda etkilidir.
    • Tüm saç tiplerine uygun olmakla birlikte farklı çeşitleri bulunmaktadır.
    • Yıpranmış saçların onarımını yapar.
    • İnce telli saçların dolgunluk kazanmasını ve güçlenmesini sağlamaktadır.
    • Ölmemiş saçları derinlemesine besleyerek geri kazandırır.
    Kullanım Şekli:
    Saçlar ıslatıldıktan sonra yeterli miktarda alınır. Saçlara masaj yapılarak uygulanır ve köpürtülür. Gerekli olduğu takdirde işlem tekrarlanır ve sonra bol su ile durulanır. Daha hacimli ve daha kolay taranan saçlara sahip olmak için Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremi ile birlikte kullanılması önerilir.

2. Hayrullah

Hayrullah Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kozmetik marketlerde satılan şampuanlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Bioblas şampuanları da Gratis, Watsons vb. kozmetik market reyonlarında yer alıyor. Bu yüzden alıp zamanında kullanmışlığım var. Fakat beklentilerimin altında bir ürün çıktığı için kullanmayı bıraktım. İlk yıkamadan itibaren saçta incelik hissi veriyor. Ben dolgunluk falan göremedim. :mad:

3. Tekin Yılmaz

Tekin Yılmaz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Geçen yıl beğenerek kullandığım şampuan markasıdır. Fakat daha sonradan saçlarımın nem dengesini bozunca bırakmak zorunda kalmıştım. Malum nemini kaybetmiş saçlar parlaklığını ve canlılığını yitiyor. Bu yüzden bende saça canlılık veren ürünlere yönelmiştim. Fakat bu ürün herkeste aynı etkiyi yapacak diye bir şey yok. Eğer saçlarınıza doğal içeriğe sahip bir ürün arıyorsanız, kesinlikle Bioblas şampuanlarını kullanmanızı tavsiye ederim. Söylediğim gibi benim rahatsızlığım sadece saçlarımı mat göstermesi olmuştu.

4. Gamze Çelikten

Gamze Çelikten Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben geçen ay kullandım dökülmeyi azalttı, saçlarım ince telli ve dökülmeye meyilli yapıya sahiptir. İlk kullandığımda saçlarıma hacim bile kazandırmıştı. Daha sonra ne olduysa bu söylediklerimin hiç birini göremez oldum. Galiba saçlarım alıştığı için etkisini göstermiyor. Bu yüzden şimdi Kerastase markasının şampuanını kullanıyorum ve çok memnunum. Bu arada reklamlarda her ne kadar %100 bitkisel deseler bile inanmayın! Çünkü bu tarz şampuanlar üretim aşamasında kimyasal işlem görmeden bize ulaştırılamaz. Tabi ki %100 doğal bitkisel olan şampuanlarda var. Fakat onların fiyatı böyle komik rakamlarda değildir.

5. Hakan

Hakan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben 8 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Saç derim pul pul dökülüyordu, şimdi bu sorundan eser yok. Eğer saç dökülmeniz ileri derecede olmuyor ise o zaman bu şampuan tam size göre bir üründür. Benim fazla dökülmem yoktu ama yine de kullanmak istedim. Sonuçta sarımsak yağı asiti bulunuyor. Bu yüzden hem saçı hem de saç derisini besliyor. Beyazlayan saçlar içinde etkilidir.

6. Sevtap

Sevtap Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben Bioblass şampuanını kullanıyorum ve ileri derecede memnunum. Yılan yağı sayesinde saçta meydana gelen dökülmelerim azaldı. Bioblass'ın saç dökülmelerine karşı etkisi ne kadar bilmiyorum ama kullandığım günden beri saçlarımın dökülmeleri çok azalmış durumda. Saçlarımın dokusunu ipek gibi yapıyor ve gün boyu hacimli gösteriyor. Henüz 1 kutu kullanmama rağmen çok güzel sonuçlar elde ettim. Bu yüzden denemenizi tavsiye ederim. Fakat bazıları ürün markası hakkında olumsuz yorumlarda bulunmuş. Unutmayın. her şampuan başka kişilerde aynı sonucu gösterecek garantisi vermiyor. ;)

7. Selami

Selami Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kardeşlerim, kesinlikle bu markadan uzak durmanızdan yanayım. Burada yapılan olumlu yorumları kullanıcılar neye göre bırakmış bilmiyorum. Ama tek bildiğim bu markanın şampuanları beş para etmez. Bu yüzden kullanmanızı tavsiye etmem. Bazıları markayı yağlayıp ballamış ama hiç bir şey anlatıldığı gibi değil. Ben ürünün 1 kutusunu bitirdim ve kullandıktan 1 hafta sonra saçlarım daha fazla dökülmeye başladı. Sarımsak özlü olandan alıp kullanmıştım ve beklentilerimin altında bir ürün çıktı. Paranızı boşa böylesine iş görmeyen şampuanlara vermeyin.

8. Çetin Aydın

Çetin Aydın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba Selami Bey,

Ürün hakkında neden böyle olumsuz yorum yazdığınızı anlamıyorum. Bende diğer arkadaşlar gibi Bioblass şampuanlarından çok memnunum. Üstelik sarımsaklı olan şampuanı bende kullanıyorum ve çok memnun kaldığımı bilmenizi isterim. Belki sizin saç yapınızla alakalı bir sıkıntı yaşıyorsunuz. Lütfen her şeyi böyle ün salmış markalara yüklemeyin. Adamlar bu tarz şampuanları çıkarmak için hangi çalışmaları yaptığını bilemezsiniz. Bence siz uzman birinden destek alarak ürün kullanmayı deneyin.

9. Sedef

Sedef Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben kullandım ama ilk kullanımda daha saçlarım süpürge gibi oldu annem dalga bile geçti kullanmayın kokusu da biraz midemi bulandırdı.

10. Yasin

Yasin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Onu bunu bilmemde Sedef arkadaşında söylediği gibi kokusu berbat ötesi. Bende kullandıktan 1 hafta sonra başka şampuana geçiş yapmıştım. Eğer hacimli saç istiyorsanız bu şampuan size göre değil arkadaşlar. Bu yüzden saç analizi yaptırıp şampuan tercih etmenizi öneririm.

11. Leyla Güneş

Leyla Güneş Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Organik diye bende alıp kullandım ama saçlarım saman gibi oldu desem yeridir. Uzun saçlı biri olduğum için bana pek fazla faydası dokundu diyemem. Yalnız bu şampuanın yerine Novocrin Placenta Anti-Hair Loss Şampuan kullanmanızı tavsiye ederim.

12. Sermin

Sermin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Beğenerek kullandığım ve kullanmayı bırakmayacağım bir şampuan oldu hayatımda. Çünkü onlarca şampuan denedim hiç biri Bioblass gibi fayda sağlamadı. Saçlarım yumuşacık ve daha parlak görünüyor.

13. Ayşe karayel

Ayşe karayel Forumbudur.Com Ziyaretçi

Benim saçım çok dökülüyordu ve uzamiyordu ısırgan otlu olani yaklaşık 1 aydır kullanıyorum dökülme eskiye göre azaldı saçım uzadı tabi kişiden kişiye saçtan saca değişir ama bana faydası oldu. Saçı biraz matlastirmasi doğru bu durumda saç bakım kremleri bakım yağları kullanırsanız etkisini görürsünüz.

14. Şeyda

Şeyda Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar saçım 2 senedir boyadan dolayı çok ince ve çok dökülmeye başlamıştı .Bioblas şampuanını kullanmaya başladım şuan 2 ay oldu. Ve saçlarımı gürleştirdi ayriyetten uzattı ve dökülmeside eski kadar değil. Saçımın parladığını ve gürleştiğini söylüyor çevremdekilerde. Ben gayet memnunum iğrençde kokmuyor ayrıca.. ve saçımı baya kesmeme rağmen uzaması da hızlandı :)

15. Zeyneb

Zeyneb Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mrb arkadasim benim saclarim cok uzun ve sık tı boyadan sonra yandi kestirdim bir kac kez kestirdim dokulmeledokulmeler gecmedi siz sarimsak özlu olanimi yoksa isirgan ozlu olanimi kullandiniz

16. Gülser

Gülser Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben artık saçlarıma hep doğal ürünler kullanıyorum şampuan, krem. maske hepsi doğal ve saçlarım da yağlanma kepek kaşıntı dökülme tarzı şeyler olmuyor doğal kullanmaya başladığımdan beri likit keratin kullanmaya başladıktan sonra saçımla ilgili hiç sorun yaşamadım evde hazırlamaya uğraşma derdinden de kurtuldum sipariş veriyorum hemen geliyor ve saçlarım da sadece kepeği yağı gidermiyor aynı zamanda saçım daha sağlıklı ve dolgun görünüyor içeriğindeki doğal keratin sayesinde.

17. H.G

H.G Forumbudur.Com Ziyaretçi

Biriniz anya dio biriniz konya hanginize inanayim sasirdim ben isirgan otlu olani kullandim ilk defa bugun sanki ilk yikadimda sacim dokuldu ama yaninda loreal 've shvanskop matkasinin bakim urununide kullandim suan iyi gibi benim sacim baya uzun bisey olursa bioblas markasi BİTTİ

18. Ercan Korlu

Ercan Korlu Forumbudur.Com Ziyaretçi

ben saç uzatma konusunda at kuyruğu bitkisinin çok fazla adını duymuştum bu yüzden yaptığım araştırmalar sonucunda keratinli organik şampuana ulaştım size de tavsiye ederim ayrıca daha birçok dökülme karşıtı ürün ve ürünler mevcut göz atmanızı öneririm :thumbsup:

19. gumuscukiz

gumuscukiz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    2011 yılında kurulan şirketimiz, ilk günden bu yana dinamik ve kurumsal yapısı, sıkı sıkıya bağlı olduğu prensipleri, zamanlama kabiliyeti, güvenilir çalışma sistemi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile kısa zamanda tercih edilen iş ortağı konumuna ulaşmıştır.

Türkiye genelinde yayılan hizmet ağımızla hizmet ve kalite politikasınca sektöre yön veren öncü marka olma yolunda ilerleyen firmamız; kaliteli ve ekonomik çözümler ile müşteri memnuniyetini birinci amaç edinerek, düşük maliyet ile modayı en güncel ürünlerinden takip ederek, ürün ve hizmet sunmak konusunda başarıya koşmaktadır.

Hedefimiz,e-ticaret sektörüne yönelik çalışmalarımızda, yalnızca bir tedarikçi olmaktan fazlasını sunmaktır.

Ürünlerinizin www.gumuscukiz.com’da yer alması için;

info@gumuzscukiz.com adresine e-posta göndermeniz durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Saygılarımızla.

www.gumuscukiz.com Ekibi…

Saygılarımızla

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş