Bilgisayarı Pratik Hızlandırma Yöntemi %100 Çözüm

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır bilgisayarım inanılmaz derecede yavaş çalışıyordu. Onca hızlandırma programı, temizleme araçları kullanmama rağmen bilgisayarımda herhangi bir değişim olmadı. Sonra küçük bir araştırma yaptım ve karşıma işimi görecek çok güzel bir paylaşım çıktı.

YouTube'da Afgan Rasulov adlı arkadaşın paylaştığı "Bilgisayarın Hızlı Çalışsın (Bilgisayar Hızlandırma Pratik Yöntem)" adlı video sayesinde, artık bilgisayarım eskisine göre daha hızlı çalışıyor. Bende bilgisayarını hızlandırmak isteyen arkadaşlar için bu konuyu açma gereğinde bulundum. Yazı devamına eklediğim videodaki adımları izleyerek birkaç ayar yapın, göreceksiniz bilgisayarınız eskisinden daha hızlı performans gösterecek.

Bilgisayar Hızlandırma Yöntemi 🖥

Seçil Yıldırım

Forumbudur.Com
Üye
Genelde bilgisayarı temizlemek ve hızlandırmak için yıllardır Advanced SystemCare programını kullanıyorum. Eğer ben gibi sürekli bilgisayarı temiz tutmak ve performansını hızlandırmak istiyor iseniz kesinlikle Advanced SystemCare programının lisans sahibi olmalısınız. :)

Bahar

Forumbudur.Com
Üye
Bu adamı YouTube'da takip ediyorum, genelde çok güzel paylaşımlarda bulunuyor. Bence YouTuber dediğin birisi böyle faydalı paylaşımlarda bulunacak. Bazıları gibi saçma sapan videolar paylaşıp YouTuber olduğunu zannedenler bu adamdan bir kaç bir şey öğrensinler. ;)