Bilgisayar Hızlandırma Programları ve Kullanımı

'Bilgisayar' forumunda Grafiker tarafından 12 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Grafiker

Grafiker Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bilgisayarlarımızda kullanıma göre zamanla yavaşlama durumları meydana gelmektedir. Bu durum karşısında biz bilgisayar kullanıcıları çareyi PC optimizasyon programlarında ararız.

Bende yaptığım kısa bir araştırma sonrası çok yararlı bir video paylaşımı ile karşılaştım. İzlemiş olduğum videoda bilgisayarı hızlandıran ve diskleri birleştiren çok kullanışlı programlarla tanıştım.

İstedim ki faydalı gördüğüm bu paylaşımı forum sayfası üzerine taşıyayım, böylece benimle aynı durumdan muzdarip arkadaşlarda faydalanmış olur.

İlk olarak yapmanız gereken alt kısma eklemiş olduğum videonun tamamını izleyerek programları tanıyın. Daha sonra bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz programlar sayesinde bilgisayarınızda gözle görülür hızlanma sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar Hızlandırma Programları ve Kullanımı (Video)

2. UğurYılmaz

UğurYılmaz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    ASC bir süre sonra bilgisayarı yoruyor ve daha çok fps kaybına yol açabiliyor. Uzun zamandır kullanıyorum lakin son zamanlarda sadece tarama yaptırıyorum. Ek özelliklerini kapalı kullanıyorum.

3. DijitalDonusum

DijitalDonusum Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sektör Lideri Erp Danışmanları ve Çözümleri
    Dijitalleşen Dünyada Şirketlerin Büyüme Yolculuğunda İşinize Hız,Verimlilik Ve Karlılık Artışı Sağlayacak Sektör Lideri Danışman Firmalar ve Çözümleri İle Tanışın..
    http://dijitaldonusumportali.com

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş