Bilgisayar Başında Bulunmadan Para Kazanma

'İş & Para' forumunda Utku Ovacık tarafından 22 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Utku Ovacık

Utku Ovacık Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,

Foruma yeni üye oldum. Sizlerle aklıma takılan bir konuyu paylaşmak istiyorum. Birçok arkadaşım bilgisayarda oturmadan para kazanıyor. Kimi "Google Adsense" hesabı üzerinden kimide "YouTuber" olarak kazanç elde ediyor. Benim isteğim bu işlerin nasıl yapıldığını öğrenmek. Bilgi sahibi arkadaşlar bilgisayarda oturmadan para kazanmanın yollarını paylaşırsa çok sevinirim. Ek gelir elde etmek için mecburen değişik sektörlere atılmam gerekiyor. Son 2 yıldır özel sektörde çalışıyorum ve asgari + prim yeterli olmadığı için kendimi bilişim sektöründe de değerlendirmek istiyorum.

Şimdiden yardımcı olacak forum dostlarına teşekkür ederim.

2. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    61
    Ödül Puanları:
    28
    @Utku Ovacık kardeşim bilgisayar başında oturmadan gelir elde etmek için öncelikle güzel bir blog sitesi açman gerekir. Açtığın blog sitesini içerik bakımından zenginleştirip daha sonra Google Adsense hesabından inceleme talebi alarak sitende Google'ın reklamlarını yayınlayarak para kazanmaya başlayabilirsin. Yalnız YouTuber tarzı bir girişime atılma derim. Bazıları bu işi meslek olarak görüyor ama bence gelip geçici şeyler için heves etmeyin. Kalıcı bir işe atılmanız sizin açınızdan daha faydalı olacaktır. Benim kişisel bir blog sitem var ve ben o siteden aylık 250 TL ek gelir elde ediyorum. Sadece Google Adsense reklamlarını yayınlayarak elde ediyorum. Şimdiden başarılar diliyorum.

3. kportakal

kportakal Forumbudur.Com Ziyaretçi

Linkten gerekli yerleri doldurup
    Reklâm izleyerek günlük kazanç sağlayabilirsiniz.

Reklâm ve kobi gelirleri mevcut.

4. Ahmet Bey

Ahmet Bey Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş