Beşiktaş 2017 - 2018 Yeni Sezon Formaları

'Beşiktaş' forumunda BeşiktAŞK tarafından 26 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

 1. BeşiktAŞK

  BeşiktAŞK Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  11
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  1
  Şanlı Beşiktaş'ımızın 2017 - 2018 sezonu formaları, adidas Türkiye tarafından Beşiktaş taraftarların huzuruna kısa bir süre önce sunuldu. Beşiktaş'ın 3. yıldızı yeni formlarda yerini aldı ve uzun süredir taraftarlarca heyecanla beklenen yeni sezon formaları için düzenlenen kampanyanın sloganı, "Zafere Kanatlan" olarak belirlendi.

  Yeni sezon formaları, adidas Türkiye mağazalarında 12 Temmuz satışa sunulmuştur. Formaların satışı Kartal Yuvası ve resmi web sitesi kartalyuvasi.com.tr adresinde de yapılmaktadır. Takıma destek amaçlı herkesin yeni sezon formalarından birini ya da hepsini almasını ümit ediyorum. :D

  İşte Beşiktaş Takımımızın Yeni Sezon Formaları

  İç Saha Forması


  Beşiktaş'ın iç saha formasının tasarımında, kulübü temsil eden renklerden biri olan beyaz renk kullanılmış. Beyaz rengiyle Beşiktaş'ın asaletini temsil eden iç saha formasının ön tarafında modern çizgilerden oluşan geometrik tasarım unsurları yer alıyor. İkonik 3 bant, adidas'ın 2017-2018 futbol sezonuna ait tasarım dilinin en önemli unsurlarından biri olarak formanın yanlarında yer alıyor.

  besiktas-ic-saha-formasi.jpg

  Deplasman Forması

  Beşiktaş'a ait klasik tasarımdan ilham alan ve ön paneli boyunca, son yıllardan farklı biçimde ince çubuklarla tasarlanan 2017-2018 Deplasman Forması'nda adidas'ın ikonik üç bantı omuzlarda dikkat çekici ve farklı bir şekilde yer alıyor.

  besiktas-cubuklu-forma.jpg

  3. Gri Forma

  Beşiktaş'ın 2017-2018 Sezonu'na ait 3. Forma tasarımında, uzun bir zamandan sonra gri ağırlıklı tonlar kullanıldı. adidas'ın ikonik üç bantı ise, tasarımın dikkat çekici bir tamamlayıcısı olarak bu kez kırmızı renkte, formanın yanlarında yer alıyor.

  besiktas-gri-formasi.jpg

  İnşallah Beşiktaş A Futbol Takımı'mızın 2017-2018 futbol sezonunda sahalarda giyip ter dökeceği yeni formalar, şans getirir ve yeni sezonun şampiyonu yine biz oluruz. Konu başında da söylediğim gibi yeni formalardan satın alarak Beşiktaş'a destekte bulunabilir, diğer takım taraftarlarına nasıl bir güçlü aile olduğumu gösterebilirsiniz.
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş