Bepanthol Cilt Bakım Kremi Kullananlar

Berna

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
12 Ara 2017
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Günümüzde motorlu taşıt kullanımına bağlı olarak egzoz salımı artmış iklim dengesi değişmiş ve hava kalitesi düşmüştür. Buna ek olarak gün boyunca cildimiz hava şartlarının ve rüzgârın etkisi ile de nemini kaybeder. Nemini kaybeden cilt kuru bir cilde dönüşür. Kuruyan ciltte pul pul dökülmeler ve kızarıklıklar meydana gelebilir; ki bu kimsenin karşılaşmak istemediği bir problemdir. Cildimiz bizim en değerli hazinemizdir, bizi yansıtır. Herkes parlak doğal ve sağlıklı bir cilde sahip olmak ister. Kuru, nemsiz, pul pul dökülmüş ve kızarıklıklar oluşmuş bir cilt ekstra bir bakım ister. Bepanthol Cilt Bakım Kremi, kuruluk nedeniyle zarar görmüş cildi nemlendirerek doğal ve sağlıklı görüntüsünün korunmasını sağlar. Provitamin B5 olarak da bilinen dekspantenol bileşenini içeren Bepanthol; nemlendirici içeriği sayesinde cildi rahatlatır ve parlaklık kazandırır. Yumuşak ve hafif bir dokuya sahiptir. Ciltte kolayca emilim sağlar ve ciltte yağlı bir his bırakmaz. Antiseptik maddeler, parfüm, renklendirici gibi zararlı bileşenleri içermeyen bakım kremi, cilt bakımı için güvenilir ve ideal bir üründür.

bepanthol-cilt-bakim-kremi.jpg


Bepanthol Cilt Bakım Kremi Faydaları, Özellikleri:
  • Bepanthen krem cilt için ihtiyaç duyulan birçok yerde kullanılabilir.
  • Cildin günlük nem oranını dengelemeye yardımcı olur.
  • Sivilce oluşumunu engeller ve sivilcelerin yol açtığı lekelerin giderilmesini destekler.
  • Soğuktan veya başka bir sebepten ciltte meydana gelen çatlakları onarır.
  • Dış etkenlerin cilde vereceği zarar karşı savunma kalkanı oluşturur.
Kullanımı: Bepanthol Cilt Bakım Kremi, yalnızca el ve yüz için değil; cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülen, çatlayan, gerginleşen tüm cilt bölgelerine, günde bir yada iki kez olmak üzere uygulanabilir. Krem cilt tarafından tamamen emilene kadar nazik hareketler ile sürülmelidir. Günlük cilt bakımı için güvenle kullanıma uygun doğal ve etkili bir üründür.
Türkiye'de en çok tercih edilen cilt bakım kremi bu ürün hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Diğer kullanıcı yorumları için sayfayı aşağı kaydırabilirsiniz.
Bepanthol Cilt Bakım Kremi Reklamı (Aslı Enver)