Bee Beauty Q10 Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi Kullananlar

Nazlıcan

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
19 May 2017
Mesajlar
108
Tepkime puanı
57
Konum
Kayseri
Zamanı yavaşlatmak mümkün olmasa da doğru ürünleri tercih ederek, yaşlanma işaretlerine karşı önlemler almak kişilerin kendi elindedir. Son zamanlarda birçok ve her ihtiyacı karşılayacak şekilde kırışık önleyici kremler üretilmeye başlanmıştır. Cildin temel proteini olan kolajen, 20 yaşlarından itibaren azalmaya başlar ve her yıl azalmaya devam eder. Buna ek olarak UV ışınları, stres, zararlı alışkanlıklar, çevresel faktörler gibi dış etkenlerde ciltteki kolajen ve hyalüronik asidin azalmasına neden olmaktadır.

Her yaşın kırışıklık karşıtı kremlere ihtiyacı bulunmaktadır. Bu nedenle 30, 40 ve 50’li yaşlarda farklı kırışıklık karşıtı krem kullanmak gerekmektedir. Her yaşta güzel bir cilt için ise özellikle kırışık karşıtı gece kremleri kullanmanız gerekmektedir.

bee-beauty-q10-kirisiklik-karsiti-gece-kremi.jpg


Bee Beauty Q10 Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi, +35 yaş için üretilmiş ve cildin bu yaştan sonraki ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Düzenli uygulama yapılması halinde cildi nemlendirip bakım yaparak, kırışıklıkların önlenmesinde yardımcı olur. İçinde bulunan greyfurt ekstresi cildi tazeleyerek ferah bir his kazandırmaktadır.

Bee Beauty Q10 Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi Ne İşe Yarar?

Bee Beauty Q10 Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi, tüm cilt çeşitleri için uygundur ve asıl görevi kırışık önlemek olan bu krem, cildi derinlemesine nemlendirmek içinde kullanılmaktadır. Cildi nemlendirmeyi, canlandırmayı ve kırışıklıkların azalmasında yardımcı olan bu kırışıklık karşıtı gece kremi, düzenli kullanımda gözle görülür farklar ortaya koymaktadır.

Kullanım Bilgisi: Gece yatmadan önce yüz temizleyici tonikle cildinizi temizleyin ve daha sonra gece bakım kreminizi sürün. Kremin daha etkili olması için dermaroller tarzı gözenek açıcı aletler kullanabilirsiniz. Böylece kremin cilt altına geçişi daha hızlı olur. Fakat dermaroller tercihinden bulunmadan önce cilt doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.
Gratis mağazalarında satışa sunulan gece bakım kremi hakkındaki görüşlerinizi foruma üye olduktan sonra paylaşabilirsiniz. Kullanıcı yorumları sayfanın alt bölümünde yer almaktadır.
 
Benzer konular Forum Tarih
Zuhal Şener Cilt Bakım Ürünleri 3 7K

Benzer konular