Beauty Face Siyah Maske Kullananlar

'Cilt Bakım Ürünleri' forumunda Zuhal Şener tarafından 14 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. Zuhal Şener

Zuhal Şener Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    81
    Ödül Puanları:
    18
    Beauty Face siyah maske ürününü daha önceden kullanma şansım olmadı. Fakat şuan piyasada en çok satışı yapılan üründen biri olduğu için forum üzerinde konu açmak istedim. Yaptığım araştırmalara ve okuduğum kullanıcı yorumlarına göre Beauty Face soyulabilen siyah maske ürünü gerçekten iş görüyormuş...

Eğer uygun fiyata kaliteli maske sahibi olayım diyorsanız, o zaman hiç düşünmeyin bu ürünü temin edin derim. Yalnız ürünün satışı yapıldığı sitelerdeki gelen yorumları sizde gözden geçirip öyle karar verin. Başta da söylediğim gibi daha önceden bu markaya ait maske kullanmadım. Bu yüzden sizi yanlış yönlendirmek istemem.

Çünkü bende kullanıcılardan gelecek yorumlara istinaden bu üründen satın alacağım! Konuya gelen yorumları okumak için sayfa altına inebilirsiniz.

beauty-face-siyah-nokta-maskesi.jpg

Beauty Face Siyah Maske Kullanımı

Maskenin sürüleceği cilt güzelce tonik yardımıyla temizlenmelidir. Daha sonra hafif nemli cildinize maskeyi sürün ve 20 - 25 dakika civarı bekleyin ve kuruyan maskeyi bölmeden cildinizden soyun.

Beauty Face Fiyatı

Piyasada 50ml tüp içinde satışı yapılan bu ürünü ortalama 25 - 30 TL gibi bir fiyata satın almanız mümkündür.

Beauty Face Kullanıcı Yorumları

Daha önceden Beauty Face Siyah Maske kullandıysanız lütfen tecrübelerinizi yazılı olarak yorum bölümünden paylaşın. Böylece bu ürünü satın almak isteyenler alışveriş öncesi bilgi sahibi olacaklar.

2. Açelya

Açelya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Aman bu markadan kullanmayın. Ben kullandım ve çok pişman oldum. Ürün sıcak havalarda yüzde kurumuyor ve soyulabilir bir hal almıyor. Bu yüzden yüzünüzü yıkamaz zorunda kalıyorsunuz diyebilirim. Fiyat konusunda da pahalı olduğu gibi etkisini hiç görmedim.

Bence eğer cildinizde siyah nokta problemi varsa o zaman kesinlikle cilt temizliği yaptırmanızı tavsiye ederim. Ben düzenli olarak 2 haftada bir cilt kontrolüne ve temizliğine gidiyorum. Mecidiyeköy civarında bu temizliği 50 TL gibi bir fiyata yaptırabilirsiniz. Ama kısa sürede çok güzel sonuçlar alacağınızdan şüpheniz olmasın.

3. Gülten

Gülten Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kullandım ve kullandığıma pişman olduğum bir üründür. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım hatta alırken satıcıya sordum ciltte herhangi bir alerjik bir durum yaşanır mı diye. Kendisi ürünü yağlayıp ballayıp anlattıktan sonra bana sattı ve ilk kullanımdan sonra cildimde küçük sivilce tarzı kabarcıklar oluştu. Siyah noktaları temizlemediği gibi küçük sarı tüylerimi kopardı. Malum kopan tüyler bir süre sonra kıl gibi çıkmaya başlıyor. Bu yüzden bu ürünü alıp cildinize yazık etmeyin derim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş