Beaulis Puff It Toz Pudra Kullananlar

Sevgi

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
10 Kas 2017
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Beaulis Puff It Toz Pudra, cilt yüzeyindeki yağlı ve parlak görüntüyü yok ederek, mat ve pürüzsüz bir cilt görünümü katmak amacıyla üretilmiştir. Ürün cilt üzerine direkt olarak uygulamak yerine, fondötenin üzerine uygulandığında makyajınızı sabitleyerek doğal görünüm sağlamaktadır. Toz pudra, fondöten ve cilt arasındaki renk dengesizliklerini ortadan kaldırarak, fondöten sürülmüş cilt ve doğal cilt arasındaki uyumu sağlamaktadır. Makyajda kullandığınız renklerin doğru ve pürüzsüz bir şekilde sabitlenmesini sağlar. Cildinizin pürüzsüz gözükmesini sağlayan ve cilt kusurlarınızı gizleme konusunda iddialı olan bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünü cildinize uygulanırken, yumuşak fırça kullanılması üründen aldığınız performansı yükseltecektir. Toz pudralar, sıkıştırılmış pudralara nazaran, daha doğal bir görünüm sunmaktadır bu sebepten dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Diğer bir yandan kullanım açısından bazı sorunları da beraberinde getirmektedir.

beaulis-puff-it-toz-pudra.jpg


Doğal Bir Görünüm İçin Toz Pudranızı Doğru Uygulayın:

Beaulis Puff It Toz Pudra, sıkıştırılmış pudra ürünlerine nazaran daha karmaşık ve dikkat isteyen bir yapıdadır. Uygulamanın düzgünlüğü, cildinizde bıraktığı etkinin kalitesiyle doğrudan orantılıdır. Doğru uygulanmış toz pudra ile cildinizde ipeksi hafif dokusu ile doğal görünüm elde edebilirsiniz. Pürüzsüz dokusu ve kaliteli renkleri sayesinde makyajınızı sabitler, böylece doğal bir görünün sunar. Renk seçenekleriyle her cilt tonuna uygundur. Doğal görünüm konusunda oldukça iddialı bir ürün olan toz pudra Gratis mağazalarından temin edilebilir.
Gratis'in yeni makyaj markası olan Beaulis toz pudra ürünü hakkında görüşlerinizi foruma üye olduktan sonra bu sayfada yazılı olarak paylaşabilirsiniz.
 
Benzer konular Forum Tarih
Sevgi Makyaj 0 39

Benzer konular