BB Krem (Dermoskin)

'Makyaj' forumunda Canan tarafından 9 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    Etkili Bir Cilt Bakımı İçin Dermoskin BB Krem:
    Cilt bakımı denildiği zaman sadece cildi nemlendirme ve cilt tonunu eşitlemeyle kalmayan Dermoskin BB Krem, kolajen sentezini arttırarak cildin sıkılaşmasını, SPF 50 güneş koruma faktörü ile UV ışınlarına karşı cildi koruyup cilt lekelerinin oluşmasını engellemeyi sağlayan etkili bir cilt bakım ürünüdür. Makyaj bazı, nemlendirici ve güneş koruyucu olarak tercih edilen krem, içeriğindeki vitaminler sayesinde canlı, pürüzsüz ve sıkı bir cilde kavuşmaya yardımcı olmaktadır.

BB Krem Nedir?
    BB krem denildiği zaman ilk akla gelen kapatıcı ve renkli nemlendirici krem olarak makyaj bazlı kullanılan bir üründür. Dermoskin BB Krem beş önemli özelliği ile sadece kapatıcı veya nemlendirici özellik sağlamayıp cilt sıklaştırıcı, cilt tonunu eşitleyici ve UV koruyucu olarak cilt bakımına yardımcı çok yönlü bir cilt bakım ürünüdür. Düzenli olarak kullanımda cilt lekelerini açmaya yardımcı olur. Ayrıca cilt tonunu eşitleyerek düzgün bir cilt görüntüsü elde etmeyi sağlar. İçeriğinde birçok vitamin ve bileşen barındıran Dermoskin BB Krem, cildin ihtiyacı olan tüm bakımları yapmaya ve cildi koruyarak yaşlanma etkenlerini azaltmaya yardımcı olur.

BB Kremin Özellikleri:
    Dermoskin BB Krem cilt bakımı için gerekli 5 önemli özelliği bir arada bulundurmaktadır.

• Hyaluronic Acid ve Panthenol içeriği ile cildin gün boyu ihtiyaç duyduğu nemi sağlar.
    • C vitamini ile cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.
    • Zinc Oxide UVA koruyucu özelliği ile leke oluşumunu engeller.
    • A vitamin özelliği ile kolajen sentezini arttırarak cildin sıkılaşmasını sağlıyor.
    • SPF 50 güneş koruma özelliği ile cildi UVA hasarlarından korur ve yaşlanma etkilerine engel olur.

Dermoskin BB Kremin beş özelliği ele alındığında her cilt tipine uygun bir krem olarak bir cildin ihtiyacı olan zengin bir içeriğe sahip olduğu görülür. C vitamini ile cildin sıkılaşmasını sağlayan güçlü bir antioksidan özelliği içeriğinde barındırır. Ayrıca pigment oluşumunu baskılamakta, cilt tonunun açılmasına yardımcı olur. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkiye sahip E vitamini C vitamini ile etkin oranlarda bulunduğundan UV ışınlarının ciltte neden olduğu hasarları onarmada %50 ye varan oranlarda iyileşme görülür.

E vitamini cildin su tutma kapasitesini arttırdığı için rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisi ile serbest radikalleri azaltarak devam eder. Cildinizin genç kalmasında önemli yere sahip olan kolajen sentezi Dermoskin BB Kremde A vitamini içeriği ile her cilt tipinde epidermisin kalınlaşmasına ve cildin elastikiyet kazanmasına yardımcı olur. Hyaluronic Acid içeriği ile cilde gergin bir görünüm kazandıran Dermoskin BB Krem, Hamamelis Virginiana, Panthenol, Licorice Extract ve Zinc Oxide özelliği ile de cildi nemlendirmeye, sıkılaştırmaya, cilt tonunu eşitlemeye ve UV ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcı olmaktadır.

BB Krem Nasıl Kullanılır?
    Temiz cilde her gün düzenli olarak kullanılan Dermoskin BB Krem, makyaj bazı, nemlendirici ve güneş koruyucu olarak kullanılmaktadır.

Tüm Cilt Tipleri İçin Dermoskin BB Krem:
    Cilt bakımında cildi nemlendirme, cilt tonunu eşitleme, leke oluşumunu engelleme, cildi sıkılaştırma ve UV ışınlarına karşı cildi koruma özelliği ile Dermoskin BB Krem her cilt tipine uygun bir cilt bakım ürünüdür. A, C ve E vitamini içeren kremde cildi ihtiyacı olan bakımı yapmaya yardımcı Hyaluronic Acid, Hamamelis Virginiana, Panthenol, Licorice Extract ve Zinc Oxide de bulunmaktadır.

Dermoskin BB Krem Tanıtım Reklamı

Bahar, Aleyna, Nurten Aydın ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Aleyna

Aleyna Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Geçen yazdan bu yana Dermoskin BB Krem ürününü kullanıyorum. Erkek arkadaşım eczacı olduğu için bana kendisi bu markanın BB kremini kullanmam için bir öneride bulunmuştu. İlk kullandığım günden beri arkadaşlarım yüzüme hangi markanın BB kremini kullandığımı sormaya başladı. Ancak bütün yaz benim yanımdan ayırmadığım bu ürün cilt yüzeyini gerçekten kusursuzlaştırıyor. Zaten konu içeriğinde de söylenildiği üzere tüm cilt tipleri için uygun olan bu kremi kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyatı 35 TL'den başlıyor ve uzun süre size yeter.

Neden mi tavsiye ediyorum? İşte sırasıyla cevabı;
    • Kızarık bölgeleri kapatması başarılı.
    • Gün boyu cildimde pütürlenme veya grileşme meydana gelmedi.
    • Cilt görüntüme çok güzel bir ışıltı verdi.
    • Cildim hassas olmasına rağmen herhangi bir yan etki yapmadı.
    • Sivilcelenme olmadı ve alerjik reaksiyon göstermedi.
    İşte bu yüzden bu ürünü denemelisiniz. Eğer ürün hakkında sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa çekinmeden tarafıma mesaj gönderebilirsiniz. Elimden geldiğince sorularınıza cevap vereceğim.

Bahar bunu beğendi.
  3. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    53
    Ödül Puanları:
    18
    Bende Nivea, Garnier ve Golden Rose markalarının BB Krem ürünlerini kullanan biri olarak Dermoskin markasının BB Kremini tek geçerim. Hem yerli üretim hem de içeriği dünyaca ünlü markaların ürün içeriklerinden daha zararsız. İçeriğindeki Hyaluronic Acid ve Panthenol sayesinde cildiniz daha canlı görünüme kavuşmaktadır. Ben Haziran ayından buyana kullanıyorum ve cildime her sürdüğümde pürüzsüz görüntü elde ediyorum. Bu yüzden bana göre şuan piyasada fiyatı uygun ve içeriği kusursuz tek marka Dermoskin diyebilirim.

Pompalı şişeden gelen bu ürünün kullanımı da yukarıda yazıldığı kadar kolay uygulanıyor. Yaz ayları için en ideal BB Kremdir. Dermoskin'in ürünlerini eczanelerde veya online dermokozmetik ürün satışı yapan web sitelerinde bulabilirsiniz.

Bahar bunu beğendi.
  4. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    56
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bende 2 ay boyunca Missha M Perfect BB Cream-13 kullandım. Ebay sitesinde Bellogirl diye bir kullanıcıdan satın almıştım. Hatta Bellogirl Cosmetic diye Facebook sayfası var. Fakat son zamanlarda Türkiye’ye ürün getirme konusunda sıkıntı çektiği için alışveriş yapamadım. Sonradan arkadaşım tavsiyesi üzerine Dermoskin BB Cream kullanmaya başladım. Benim de ürün hakkında söyleyeceklerim sırasıyla şöyledir.
    • Cildim karma olduğu için T bölgem sürekli yağlanıyor. Bu yüzden kullandığım krem bazlı ürünler cildimde uzun süre kalmayabiliyor. Fakat Dermoskin’in BB ürünü 7-8 saat boyunca cildimde kalıyor. Yağlı cildim olduğu halde mat bir görünüm sağlıyor. Chanel Vitalumiere kadar parlaklık vermese de yine de ışıltı kazandırdığı kesin.
    • Ürünü ciltten silmek istediğiniz de derinlemesine temizlik yapmanız gerektiğini söylemeliyim. Çünkü içindeki yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu etkisi yüzünden ciltte kızarıklık ve sivilcelenme yapabilir. Zaten kısa bir temizleme işlemi ile ciltten rahatlıkla arınıyor.
    • Sürdüğünüzde cildinizin nefes aldığını hissedebiliyorsunuz. Çünkü fondoten kadar cildi ağırlaştırmıyor. Ancak bazen krem üzerine makyaj yapınca ciltte aşırı yağlanma oluşuyor.
    • Ürünü kullanalı henüz 3 hafta olduğu için cildimde oluşan kırışıklıkları giderdiğini söylemem yanlış olur. Fakat ciltte sıkılaşma yaptığını söyleyebilirim.
    Bu ürün benim açımdan çok iyi derecede içerik formülüne sahip. Kimyasal, kozmetik vb. zararlı maddeler içeren kremlerden kat kat iyidir. Zamanla etkilerini ve tepkilerini tek konu altında paylaşacağım. Şimdilik söyleyeceklerim bunlardan ibaret. Bende diğer arkadaşlar gibi memnuniyetimi dile getirmeye çalıştım. :) Bakalım bizim dışımızda bu ürüne gelecek olumsuz yorumlar ne olacak?

Bahar bunu beğendi.
  5. Hülya

Hülya Forumbudur.Com Ziyaretçi

Dermoskin'in BB kremini bende kullandım. Fakat kapatıcılığı ve krem yapısı biraz bana iyi gelmedi. Ama gün boyu ciltte kaldığı kesin. Yalnız ben kapatıcı özelliği yüksek olan bir ürün arayışı içindeyim. Karma cilt yapısın sahip olduğum için yağsız formüle sahip BB kremlerden memnun kalıyorum. Eğer kuru ve normal cilt yapısına sahipseniz Dermoskin işinizi en şekilde görecektir. Piyasada satışı yapılan Garnier, Oriflame, Avon vb. kozmetik markalarından kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu arada CC Krem olarak hangi markayı kullanmamı önerirsiniz?

6. Açelya

Açelya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Alıp gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir üründür. Ben YouTube'da ürün inceleme videosunu izledikten sonra alıp kullanmıştım. Formülü kesinlikle cilt yüzeyinde diğer markaların BB kremleri gibi alerjik reaksiyon göstermiyor. Mesela Clinique, Loreal Paris, Nivea markalı kremleri kullanan biri olarak bende Dermoskin'den şaşmayın diyorum. Cilde uygulandığı an itibariyle gözle görülür etkiye sahiptir. Güneşten koruyucu özelliği sayesinde yaz - kış yanınızdan hiç eksik olmasın.

YouTube'da izlediğim inceleme videosunu yazı devamına ekliyorum.

Dermoskin BB Krem İncelemesi

7. Zuhal Şener

Zuhal Şener Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    81
    Ödül Puanları:
    18
    Daha önceleri La Roche Posay Hydreane BB Krem kullanıyordum. Yalnız cildimde aşırı yağlı durunca alternatif markalara yöneldim. Şuan Pure Beauty markasının BB kremini kullanıyorum ve çok memnunum. Fakat bu konuyu inceledikten sonra Dermoskin markasının bu ürününden kullanmak isterim. Elimdeki kremi bitirdikten sonra ilk iş bu markayı denemeye koyulacağım. Ürün kullanımı sonrasında deneyimlerimi yazılı olarak sizlerle paylaşırım. :oops: Herkese iyi forumlar dilerim.

8. Kübra Sarıkaya

Kübra Sarıkaya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Genelde BB krem yerine kapatıcı ürünler kullanıyorum. Fakat daha önceden kullandığım bir marka olduğu için deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim.

Dermoskin, uzun yıllardır piyasada olan bir markadır. Ürünleri paraben, slikon vb. cilde zarar veren maddeler içermiyor. Bu yüzden kozmetik kullanmak yerine dermokozmetik ürünler kullanmanızı öneririm. Bu ürünün kapatıcılığı bana göre orta şekerli ama cilde herhangi bir yan etki yapmıyor. Kısacası bana göre güzel bir ürün, denemeye değer. :thumbsup:

9. Ceylin

Ceylin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Son 3 yıldır hiç marka değişmeksizin Dermoskin BB Krem ürününü kullanırım. Normalde bu tarz cilt ürünlerine fazla güvenmem, malum hepsi ciltte beklenmedik kırışıklıklar ve siyah nokta oluşumu yapıyor. Fakat dermokozmetik olması, içeriğinde hyaluronik asit bulunması gerçekten Dermoskin'in BB Kremini benim gözümde vazgeçilmez yapıyor. Benden önce bırakılan yorumlarda da okumuşsunuzdur. Herkes memnun ve hiç bir problem yaşamamışlar. Bende gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz diyorum.

10. Rabia

Rabia Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Tesettürlü giyinen biri olarak fazla makyaj yapmamaya çalışırım. Makyaj yapsam bile natürel (doğal) olacak şekilde yapmaya özen gösteririm. Bu yüzden benimde 2 yıldır beğenerek kullandığım bir BB Krem markasıdır. Cilt yüzeyini beslerken ayriyeten kapatıcılık özelliği sağlamaktadır. Bu yüzden şuan piyasada satın alabileceğiniz en i kaliteli yerli BB Krem markasıdır. :thumbsup:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş