Arm & Hammer Advance White Diş Macunu Kullananlar

Aleyna

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
8 Eki 2017
Mesajlar
31
Tepkime puanı
4
Arm & Hammer Advance White 3 Tona Kadar Beyazlatıcı Diş Macunu, özel geliştirilen formülü sayesinde diş ve diş eti problemlerine karşı etkili ağız bakım ürünüdür. İçerdiği etken maddeler dişlerin 2 hafta içinde 3 tona kadar beyazlamasını sağlarken, gülümsemenize ekstra parlaklık kazandırıyor. Diş yüzeyinde oluşan plakları ve kahve, sigara kullanımı sonucu meydana gelen inatçı lekeleri de derinlemesine temizlemektedir.

arm-hammer-advance-white-dis-macunu-kullananlar.jpg


Günümüzde birçok ağız & diş bakım ürünleri satan marketlerde Arm & Hammer Advance White Diş Macununu bulmak mümkündür. Eğer sizde gülüşünüze parlaklık kazandırmak istiyorsanız Arm & Hammer Advanced White Diş Macunu kullanmaya başlayabilir, ürün hakkında detaylı bilgiye yazı devamından ulaşabilirsiniz...

Arm & Hammer Advance White Diş Macunu Özellikleri, Faydaları:
  • Etkili beyazlama ve dişlerin parlak görünmesini sağlar.
  • Dişteki plakları temizler, plak oluşumunu engeller.
  • Leke oluşumunu engeller.
  • Derinlemesine temizleme yaparak dişlerin ekstra beyazlık kazanmasını sağlar.
  • Tartar oluşumunu da engellemektedir.
Kullanım Bilgisi:
Diğer diş macunları gibi günlük sabah ve akşam kullanılması tavsiye edilmektedir. Dişlerde ekstra beyazlık, nefeste ferahlık ve tazelik için düzenli kullanmaya özen gösterin.
Daha önceden Arm&Hammer Advance White 3 Tona Kadar Beyazlatıcı Diş Macununu kullanıp deneyim sahibi olanlar, ürün hakkındaki düşüncelerinizi sayfa altına yorum olarak yazabilirsiniz.
 

İremsu

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
15 Kas 2017
Mesajlar
9
Tepkime puanı
1
Geçenlerde Gratis kampanyasından alıp kullanmaya başladığım diş macunudur. Fakat köpürme yapmadığı gibi sanki kısa sürede beyazlatma sağlamıyor. Düzenli olarak 2 ay boyunca kullanmaya devam edeceğim. Bakalım söyledikleri kadar 3 tona kadar beyazlık sağlayacak mı? :) Bekleyip göreceğim, gelişmelerden sizleri haberdar ederim.
 

Nurten Aydın

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
14 Kas 2016
Mesajlar
121
Tepkime puanı
62
Konum
Edirne
Beğenerek kullandığım diş macunudur. İçerdiği karbonat ve diğer bileşenler ile dişlere zarar vermeden beyazlattığı tarafımca test edilmiştir. Hiç düşünmeden alıp kullanabilirsiniz. Yalnız geçen yıl fiyatı 22 TL gibi bir rakamken, şimdilerde 30 TL gibi bir fiyata satılıyor. Gratis'in veya Migros marketin kampanyalarını takip ederek satın alabilirsiniz. Ama gerçekten faydasını göreceğinizden hiç şüpheniz olmasın. :thumbsup:
 

Bilal Tekdemir

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
3 May 2020
Mesajlar
25
Tepkime puanı
10
Konum
Edirne
Yıllardır kullanıyorum ve kullanmaktan hiç bir zaman bıkmayacağım bir markadır. Çünkü gerçekten söylenildiği gibi dişlerimin rengini 3 tona kadar beyazlattı. Daha önceden buğday rengi olan dişlerim şuan bembeyaz. Kullanmanızı tavsiye ederim.
 

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
6 Kas 2016
Mesajlar
155
Tepkime puanı
52
Konum
Bursa
Hepsiburada.com sitesi üzerinden sipariş verdim, kargonun gelmesini bekliyorum. Deneyip diş macunu hakkındaki görüşlerimi sizlerle en kısa sürede paylaşacağım. :)
 

Benzer konular