Arkadaşlık Sitesi

tiRed

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba arkadaşlar,

Bugün bu başlık altında en iyi arkadaşlık ve sohbet sitesi isimlerini sizlerle paylaşacağım. Eğer sizlerinde bildiği kaliteli arkadaşlık siteleri var ise bu başlık altında yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Bana göre en iyi arkadaşlık siteleri sırasıyla şöyledir;
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Siberalem
Yukarıda saydıklarım dışında sizlerinde bildiği site isimleri var ise başta da söylediğim gibi yorum bölümünü kullanarak yazabilirsiniz. Böylece en iyi arkadaşlık sitelerin tek başlık altında toplamış oluruz. :) Özellikle mobil sohbet yapılan ortamları paylaşırsanız sevinirim. İyi forumlar.

NitRom

Forumbudur.Com
Üye
Vallahi zamanından beri “Siberalem” sitesini kullanıyorum ve çok memnunum. Üyelik profili oluşturun ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Kul2tigin

Forumbudur.Com
Üye
Yıllar önce siberalem ve istanbul.neti kullandım. Son yıllarda hepsi para tuzağı geliyor. Gerçek insan bulmak zor. Hepsi bot oldu. Forum siteleri fb ; twttr; insta çıkınca kayboldu. Sanalcafe vardı zamanın da 2004-2011 yılları arasında fırtına gibi eski onlarca organizasyona katıldım. Birçok arkadaş dost edindim. Hala görüştüklerim dahi vardır. Şimdi böyle site bulmak zor.