Arcadian - Clay Pomade (Türkiye)

'Saç Şekillendirici Ürünler' forumunda Qarizma tarafından 7 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba değerli arkadaşlarım,

Bildiğiniz üzere bir çoğumuz uzun zamandır yurtdışı kaynaklı satış sitelerinden farklı markaların saç şekillendirici ürünlerini getirtmeye çalışıyoruz. Fakat ülkemize kozmetik ürün girişi yasak olduğu için sahip olmaya çalıştığımız ürünler elimize ulaşmadan tekrar geldikleri gibi geri gönderiliyor. Ben birkaç aydır Hanz de Fuko bulmaya çalışıyorum ama ne yazık ki bir türlü bulamadım. Bu ürüne alternatif olarak güzel olduğunu düşündüğüm "Arcadian - Clay Pomade Wax" ürününü kısa araştırma sonucu buldum.

Arcadian-Clay-Pomade.jpg

Bu ürünün Türkiye satışı var mıdır? Çünkü tanıtım reklamlarında güzel sonuçlar verdiğini gördüm. Eğer Türkiye'de bu ürünü bulabileceğim yerler varsa lütfen iletişim bilgilerini paylaşın. İnternette kısa bir araştırma yaparak ürün hakkında fikir edinebilirsiniz.

Arcadian - Clay Pomade Tanıtım Reklamı

2. Tekin Yılmaz

Tekin Yılmaz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Güzel bir saç şekillendirici ürüne benziyor. Ama böyle ürünleri sadece videolarda izlemekle yetiniyoruz. Bende uzun süre farklı markaların waxlarını aradım ama bulamadım. Eğer bu tarz ürünler ülkemize girerse bak görün satış patlaması yaşanır. Böyle etkili ürünlere çok ihtiyacımız var. Çünkü piyasada satılan yüzlerce yerli şekillendirici jöle, wax vb. ürünler gerçekten hiç iş görmüyor.

Amerikalılar bu konuda çok başarılar. Bu markaların hepsi Amerika'da üretilmektedir. Hanz de Fuko'dan tutun By Vilain ürününe kadar hepsi Amerikan ürünüdür.

İnşallah en kısa zamanda bu tarz ürünlerin satışları rahat ulaşabileceğimiz kozmetik marketlerde yapılır. :)

3. Hermes

Hermes Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Yok abi her yere baktım bu ürünle o doudsa baktım hiç bir yerde yok. Yani bunları getirende olmamış olmayacak gibi yalnız internet sitesinden sipariş veriliyor diye biliyorum. Bir tane arkadaşım o douds markalı üründen söylemişti gelmişti. Şansına belki sana da gelebilir dene bakalım şansını.

4. Berk

Berk Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Blumaan Hybrid Clay çıkarıyor Arcadianla işbirliği içinde. @Efeertem getireceğini söyledi, merakla bekliyoruz.

5. Efeertem

Efeertem Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaşlar,

Arcadian clay, klasik kil bazlı ürünlerin aksine ince telli saçları ağırlaştırmadan doku kazandırmayı amaçlamış bir ürün. Videodaki Joe isimli eleman Blumaan kurucusu ve Arcadian clay ürününü bulan Eric Dale ile ortak çalışmaları sonucu Blumaan Hybrid Clay ürününü üretiyorlar.

@Berk arkadaşımızın da bahsettiği gibi Hybrid Clay ürünü Arcadian Clay ürününün geliştirilmiş versiyonu olduğu için bu ürün çıktığında Türkiye pazarına getirmek istiyorum. Ancak şuanda ilk sevkiyat tarihi belli olmadığı için durumlar netlik kazanmamıştır.

6. mahmut

mahmut Forumbudur.Com Ziyaretçi

Selam arkadaşlar. Bu üründen daha iyileri de var. Bende çok araştırdım. Benim istediğim ürün Doğal mat kil şekillendirici. Bulduğum en iyi marka Aveda Grooming Clay ve 75 ml fiyatı 109 TL. %96 doğal içerikli bir ürün. Diğer marka ise Baxter of California markası. 60 ml fiyatı 100 TL. Hanz De Fuko ile aynı klasman ürünler. Ayrıca Aveda yurtdışı sitesinde 25, Baxter 22, Hanz De Fuko ise 20 dolar. Yani en pahalısı Aveda. Ben onu aldım kullanıyorum ve bitince Baxter deneyeceğim. Onuda Türkiye'de satan bir site var. Hanz De Fuko satan yer bulamadım. Araştırmaların sonucu ulaştığım bilgilere göre birinci sınıf ve doğal içerikli ürünler olduğu için bu ürünleri kullanmayı tercih ettim.

7. mahmut

mahmut Forumbudur.Com Ziyaretçi

"Manlinesskit" adlı bu site yardımcı olacaktır. Kil içerikli şekillendiriciler hakkında detaylı açıklama bulunan yabancı site. Google çeviricisiyle anlaşılır duruma gelebilir. :D

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş