ALOPEXY T %5 Deri Spreyi (Minoksidil) Kullananlar

'Erkek Saç Bakımı' forumunda Alper tarafından 29 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Alper

Alper Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Pierre Fabre Dermatologie tarafından üretimi yapılan ALOPEXY T %5 Deri Spreyi, içeriğinde bulundurduğu Minoksidil maddesi sayesinde saç köklerini uyararak yeni saçların oluşumuna yardımcı olan bir üründür. Genelde saç dökülmesi sonucu meydana gelen kellik problemlerine karşı uzun tedavi süresince kullanılması gereken ALOPEXY T %5 Deri Spreyi, günlük 2 kez 5 püskürtme (sabah-akşam) olarak dökülen bölgeye uygulanmalıdır. Düzenli kullanıldığı takdirde saçta meydana gelen dökülmeler azalır, dökülen saçların geri kazanılması sağlanır. Saç ve kafa derisi dışında vücudun hiçbir bölgesinde kullanılmaz. Ürün kutusu içinde yer alan prospektüs daha detaylı bilgiye sahiptir.

alopexy-t-5-deri-spreyi-kullananlar.jpg

Minoksidil Nedir?
    Saç dökülmesini engelleyen, saçın büyümesini sağlayan ve kelleşmiş bölgelerde yeniden saç oluşumuna yardımcı olan saç için en önemli ana etken maddedir.

Satış Fiyatı:
    Sanal satış mağazalarında 29 TL'den başlayan indirimli fiyatlarla ürünü bulmanız mümkündür. Fakat yaptığım kısa bir araştırmaya göre 62.46 TL'den satışı da yapılmaktadır.

ALOPEXY T %5 Deri Spreyi Özellikleri, Faydaları:
    • Kafa derisinde kelleşmiş bölgelerin yeniden saç oluşumuna yardımcı olur.
    • Saç dökülmesini engeller, canlılığını yitirmiş saçları canlandırır.
    • İncelmiş saç tellerini güçlendirir.
    • Saçın ihtiyaç duyduğu Minoksidil takviyesini sağlar.
    • Düzenli kullanıldığı takdirde gözle görülür sonuçlar yaratır.
    • Saç büyümesinin uyarılmasında kullanılır.
    Kullanım Bilgisi:
    • ALOPEXY T %5 Deri Spreyi erkekler için özel üretilmiş formüle sahiptir, bu yüzden kadınlar kullanamaz.
    • Kellik oluşan bölgenin büyüklüğü ne olursa olsun, uygulanan doz 5 püskürtme olmalıdır, yani (1 ml) aşılmamalıdır.
    • Günlük sabah-akşam olmak üzere 2 kez 5 püskürtme kullanmalısınız. Spreyi kullandıktan sonra yarım saat boyunca saçınıza jöle, wax, saç spreyi vb. kimyasal maddeler kullanmayın.
    • Gözle temasından kaçının, göze temas ettiği takdirde bol su ile durulayın.
    • İşlem tekrarlandıktan sonra ellerinizi iyice yıkamayı ihmal etmeyin.

2. Burhan Çelikten

Burhan Çelikten Forumbudur.Com Ziyaretçi

Yeni kullanmaya başladım ve iki günde etki göstermeye başladı. Saç diplerim kaşınıyor ama olumlu yönde etkisini gördüğümü düşünüyorum. Bakalım uzun bir süre kullanacağım sonuç ne olacak çok merak ediyorum. Doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. İnşallah sonuç güzel olur.

3. Turhan Balcı

Turhan Balcı Forumbudur.Com Ziyaretçi

Daha önceleri Minoxil 5% Erkek Deri Spreyi kullanıp memnun kalmayıp daha sonra ALOPEXY T kullanan biri olarak şunları söyleyebilirim;
    • İlk kullanımdan itibaren saç köklerine dolgunluk kazandırıyor.
    • Saçlarınızın ince telli görüntüsü 2 hafta sonra gözle görülür şekilde kalınlaşıyor.
    • Saç derisinde herhangi bir yan etki yapmıyor.
    • Saça ilk püskürtmeden itibaren tatlı bir kaşınma yapıyor.
    • Olumsuz tek yönü saça sıkıldıktan sonra parlak bir görüntü veriyor. Bu görüntüden kurtulmak için 30 dakika spreyi saçınızda bekletin ve daha sonra saçlarınızı yıkayın.
    Uzun lafın kısası bu spreyi düzenli 12 ay boyunca kullanmaya özen gösterin. Şimdiden tüm kullanan arkadaşlara sabır ve hayırlı sonuçlar diliyorum. :)

4. Ali Soydan

Ali Soydan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar bilmiyorum ama ben ilk kullandıktan sonra saçlarım daha iyi hacim kazandı. Saçlarımın dipten uca doğru sertleştiği için fön daha rahat tutuyor. Aynı deniz tuzu gibi saçın rahat şekil kazanmasını da sağlıyor. Bence fiyat konusunda da çok uygun olan bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederim. Yalnız düzenli olarak 8 ay boyunca kullanmanız suretiyle başlayın. :thumbsup: Bir de üstüne kaliteli bir şampuan buldunuz mu tadından yenmez.

5. Yavuz selim

Yavuz selim Forumbudur.Com Ziyaretçi

Eğer düzenli 12 ay boyunca kullanacaksanız başlayın. Çünkü kullanımı yarıda kestiğiniz zaman çıkan saçlar tekrar dökülebiliyor. Ben 7 ay kullanmaya özen gösterdim ama çıkan saçların tekrardan canlılığını yitirmeye başladığını düşünüyorum. Zaten doktorum bana 12 ay düzenli kullanmamı söylemişti, ama ben işten güçten fırsat bulamadığım için yarıda kesmek zorunda kalmıştım. Güzel bir üründür ve hiç düşünmeden başlayabilirsiniz.

6. Ahmet

Ahmet Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba. İnternetten aldığınız güvenli orjinal ürün satan bi site var mı?

7. Alper

Alper Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba @Ahmet bey,
    Ürünü sanal satış yapan internet sitelerinden bulmanız mümkündür. Fakat ürünlerin orjinelliği hakkında bilgilendirmek yapmak doğru olmaz. Hiç bir e-ticaret sitesiyle bağlantımız olmadığı için ürünlerin orjinallik testleri tarafımızca yapılmamaktadır. Biz sadece forum içeriğini zenginleştirmek adına konular açmaktayız.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş