ActiPecia Kapsül Kullananlar

Alper

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
20 Eki 2017
Mesajlar
20
Tepkime puanı
5
ActiPecia Kapsül, yıpranmış saçları derinlemesine besler ve saçların dökülmelerinin önlenmesine yardımcı olarak güçlenmesini sağlar. Genelde hızlı saç büyümesini sağlayan formüle sahip bir ürün olduğu için kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Oral yolan alınan bu kapsüller sayesinde saçlarınız en kısa sürede kaybettiği canlılığı geri kazanacaktır. ActiPecia Kapsülün İlaç olmadığını, sadece eczanelerde ve online alışveriş sitelerinde satışı yapıldığını bilmenizi isterim.Ürün Fiyatı:

Satış kanallarına göre ürün fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Genelde 60 kapsül içeren şişelerde bulunan bu ürünü 75 TL'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Ürün Bileşenleri:
  • Apigenin
  • Oleanolik Asit
  • Biotinyl Tripeptide
ActiPecia Kapsül Özellikleri, Faydaları:
  • Androgenetik Alopesi adı verilen saç hastalığının tedavisinde kullanılır.
  • Saçı derinlemesine besleyerek saçın daha hızlı uzamasını sağlar.
  • Saçların dökülmesine yol açana DHT ve ALFA 5 Redüktansının engellemesinde etkin rol oynar.
  • Saçları besleyerek daha hızlı uzamasına yardımcıdır.
  • Saçın kaybetmiş olduğu Biotin eksikliğini giderir.
  • Saçın dış etkenlerden zarar görmesine yardımcı olur.
Kullanım Şekli:

Günlük kullanımı uygun olan bu kapsülü günde tok karnına 1 defa kullanacaksınız. Yalnız doktor onayı olmadan kullanmanız kesinlikle önerilmez.
Daha önceden ActiPecia Kapsül kullanıp deneyip sahibi olanlar düşüncelerini sayfa altında yorumlayabilirler.
 

RamazaN

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
26 Eyl 2017
Mesajlar
20
Tepkime puanı
11
Konum
İstanbul
Zamanında kullanıp çok faydasını gördüğüm bir kapsüldür. Eğer saçlarınızda dökülme veya cansızlık varsa bu üründen kullanmanızı tavsiye ederim. Genelde genetik dökülmelere pek faydası olmasa da dış faktörlerin vermiş olduğu zararlardan kaynaklı dökülmeleri engelliyor. Ben sürekli fön çekip wax sürdüğüm için saçlarım ister istemez doğal canlılığını kaybediyor. Bende böylesine özel formüle edilmiş takviye edici ürünleri kullanarak saçlarımın eski sağlığına kavuşmasını destekliyorum.

Unutmayın, hiçbir saç ürünü yeni saç çıkarmaz! Sadece dipte ince kalan saç tüylerinin kalınlaşmasına ve dökülmesine engel olur. Bu yüzden kapsülü kullanırken fazla hayallere kapılmanızı istemem. Son olarak kapsülü kullanırken 4 ay boyunca düzenli kullanmaya özen göstermelisiniz.
 

Benzer konular