4 Adımda Daha Sıkı ve Diri Göğüsler

'Cilt Güzelliği' forumunda Hilal Bayraktar tarafından 29 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

 1. Hilal Bayraktar

  Hilal Bayraktar Forumbudur.Com Moderatör

  Mesaj:
  204
  Alınan Beğeniler:
  90
  Ödül Puanları:
  28
  Her kadın güzel ve diri göğüslere sahip olmak ister. Ancak maalesef hepsi birbirinden farklıdır. Kimisi boyutundan kimisi şekilsizliğinden kimisi de göğüslerin yapmış olduğu sırt ağrılarından. Göğüslerinizi güzelleştirmenin tek yolunun estetik ameliyat olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bıçak altına yatmadan da istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. 4 adımda daha sıkı ve diri göğüsler için yapmanız gerekenler.

  gogusler.jpg

  1) Soğuk su:
  Banyo yaparken göğüslerinize uygulayacağınız soğuk su oradaki kan dolaşımını hızlandırır. Her banyo sonunda uygulayacağınız bu yöntem 10-15 denemeden sonra gözle görülür bir fark yaratır.

  2) Bitkisel yağlar:
  Doğadan aldığımız sağlık, güzellik kadar daha güzel bir şey var mıdır? Aslında bütün hastalıkların şifası doğru doğal bitkiler ve yağlarla son bulabilir. Aktarlardan bulabileceğiniz şifalı bitkiler ya da yağlarla göğüs bölgenize uygulayacağınız masajlar etkili bir sonuç verir.

  3) Spor
  Doğru spor teknikleriyle göğsünüzün daha güzel görünmesini sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer bir spor salonuna gidiyorsanız oradaki antrenörünüzle konuşmanızı tavsiye ederiz. Göğüs kaslarınızı geliştirmek bu konuda çok önemlidir. Kadınların göğüs kası mı olurmuş dediğinizi duyar gibiyim. Doğru bir sporla göğüs kası geliştirildiğinde göğüs bedeninizin bir iki beden büyüyeceğini bilseniz hala aynı soruları sorar mısınız? Bu nedenle spora biraz daha ağırlık vermelisiniz.

  4) Uyku pozisyonu

  Evet muhtemelen uyku pozisyonunuzun ne ilgisi olduğunu düşünebilirsiniz. Ama yüzüstü yatmak maalesef göğüs şeklinizi bozuyor. Hatta kırışıklara bile sebep olabiliyor. Bu bilgiyi öğrendikten sonra yüzüstü yatarken bir daha düşünün. Size uygun olan yatış pozisyonu sırtüstü yatmaktır.

  Göğüslerinizin şekli için bu fedakarlığa katlanabilirsiniz. Ama ben uyku pozisyonumdan vazgeçmem diyenler için de yukarıda kendinize uygun bir yöntem bulup uygulayabilirsiniz. Unutmayın her kadın güzel olmayı ister ancak güzel olabilmek de herkesin başarabileceği bir şey değildir. Çünkü güzel ve bakımlı olabilmek zahmetli bir iştir.
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş