2018 Yılı KOSGEB Girişimci Desteği Alanların Yorumları

'İş & Para' forumunda Salt tarafından 17 Mart 2018 tarihinde açılan konu

 1. Salt

  Salt Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  5
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Merhaba, malumunuz bir çok kişinden duyar doldum artık. KOSGEB'den destek alıp iş yeri açmak.
  KOSGEB'den destek alıp nasıl iş yeri kurabiliriz? KOSGEB herkese ve her işe bu 50 bin tl hibe 100 bin tl faizsiz kredi desteği veriyor mu ? Bu desteği alanlar nasıl aldı? Hangi işler desteklenir? KOSGEB Girişimci Desteği ile iş yeri kuranlar yorumlayabilir mi? Ben de bu destekten yararlanarak yeni iş yeri kurmak istiyorum.
   
   
 2. Salt

  Salt Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  5
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  KOSGEB'e gittim ve bir çok şey öğredim , KOSGEB Girişimcilik Desteği ile yeni iş yeri kurarken hibe ve faizsiz kredi desteği alabilmek için öncelikle kosgeb'in işkur ile birlikte düzenlemiş olduğu KOSGEB Uygulamalı Yeni Girişimcilik Eğitimlerine katılmek gerekiyormuş bu eğitimlere katıldıktan sonra yeni iş yeri kuranlar KOSGEB tarafından destekleniyormuş. Güzel bir desteğe benziyor.Bu desteği alıp yeni iş yeri kurarken destek alabilmek gerçektende harika bir şey. Birde şu var KOSGEB'den destek almak için iş yerimizi ve yapacağımız işi anlatan bir iş planı hazırlayı kosgeb'e sunmamız gerekiyormuş.
   
   
 3. Salt

  Salt Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  5
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  KOSGEB Girişimcilik kursum bu gün bitti.Çoş şey öğrendim hepsini size yazıp bilgilendireceğim.
  Bu arada bu gün 2 Nisan Dünya Otizim Farkındalık Günü benim otizimli.
   
   
 4. Salt

  Salt Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  5
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Merhaba
  Ben kosgeb girişimci desteği başvuru formumu hazırladım ve kosgeb'e bu gün teslim ettim.Belki sizde bu destekten yararlanmak istersiniz diye size www.isplaniornekleri.com bu adresi veriyorum bizede bu adresi kosgeb girişimcilik eğitimi veren kurs hocamız verdi. Bu sitede kosgeb girişimci desteğine başvuru yapmak isteyen girişmciler için çeşitli sektör ve iş fikirleri için hazırlanmış bi dünya iş planı örneği var.Bizim bütün sınıf bu sitede yer alan iş planı örneklerinden yararlandı çünkü dışarıda danışmanlık ücretleri 3500 tl'den başlıyor .İş Planı Örneğinden yararlanarak kendi iş planı başvuru formumu hazırlamak varken delimiyim ben danışmanlara 3500 tl para vereyim sizede tavsiye ederim hem o 3500 tl'yi kolay mı kazanıyruz biz.İş Planı örneğine bakarım ve benzerini bende tek başıma danışmana 2 krş vermeden yazarım.Sizde tavsiye ediyorum.
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş