2018 El Çantası Modelleri

Gizem

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
207
Tepkime puanı
98
Konum
İstanbul
Söz konusu çantalar olduğunda bütün kadınlar kendi tarzını ortaya koymak ister. Özellikle el çantaları şık bir kıyafetin tamamlayıcı unsurudur.

2018 El Çantası Modelleri kadınların gideceği mekana ya da davete göre kıyafetiyle tamamlayıcı unsur olmalıdır.

el-cantasi-modelleri.jpg


El Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Bu sene el çantası alırken kombinlerinize ışıltı katmayı ön planda tutabilirsiniz. Seçimlerinizi bu doğrultuda yapmanız bulunduğunuz ortamda dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Çantanın rengi, dolabınızdaki birçok kıyafetle uyum sağlayacak şekilde olmalıdır. Uzun süre kullanabilmek adına ise malzemesinin ne olduğuna özellikle dikkat etmenizi öneririz. Taşlı, pullu ve işlemeli el çantalarının özenle yapılmış olması önceliğiniz olmalıdır.

Kıyafetin Tamamlayıcısı El Çantaları:
Ne kadar sade bir kıyafet giyerseniz giyin; çantanızla şıklığı yakalayabilirsiniz. Önemli olan kıyafetinizi rengi, malzemesi, kumaşı ya da işlemesi ile tamamlayabilmesidir. Dolabınızda mutlaka siyah, renkli ve açık renklerde moda bir el çantanız olsun. Yaz ayları içinse en güzel uyum sağlayan el çantası hasır olanlardır. Üstelik birçok mekanda çeşit çeşit kombinlerinizle uyum sağlayacaktır.

Kollarınızı değil ellerinizi süsleyen el çantaları için diğer bir detay ise boyutudur. Diğer çanta modellerine göre boyutları çok daha küçüktür. Yanınızdan mutlaka ayırmamanız gereken eşyalarınızı sığdıracak kadar büyük ancak elinize sığacak kadar da küçük olmalıdır. Zincir detaylı, yuvarlak saplı, kare ya da dikdörtgen olan el çantalarınınız ile takılarınız da uyum için de olmalıdır. Buna özellikle dikkat etmelisiniz.

Abiye elbiseleriniz için daha abartılı ve daha ağır el çantaları tercih ederken günlük kombinlerinizde çok daha sade modeller tercih etmelisiniz. Hangi kıyafetlerinizle olursa olsun, el çantaları bir kadının taşımayı en sevdiği aksesuarların başında gelmektedir. Her ne kadar kadınlar için önemli olsa da erkekler için de spor görünümlü olan el çantaları mevcuttur.
 

Benzer konular