2018 Dekolteli Gelinlik Modelleri

Gizem

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
207
Tepkime puanı
98
Konum
İstanbul
Gelinlik Seçimi:
Gelin olmak birçok genç kızın hayalidir. Birçok genç kız düğününden çok öncesinden bile giyeceği gelinlik modelini kafasından belirlemiştir bile. Gelinlik seçimi çok önemlidir. Her gelin o özel gününde kusursuz görünmek ister şüphesiz ki. Peki, nasıl kusursuz görüne bilinir? Tabi ki de kendine yakışan ve kusursuz gösteren gelinlik.

Kusursuz Gelinlik Nasıl Olmalı?
Bazı gelinler kusursuz görünmek için gelinlik seçiminde modadan yardım alabilir. Moda çoğu kadının ilgi duyduğu alandır. Modaya uygun gelinlik seçtiğinde kusursuz gelinliği seçtiğini düşünüyor. Rahatına düşkün kadınlara göre ise kusursuz gelinlik rahat olan gelinlik demektir. İçinde rahat olunan gelinlik en ideal gelinlik seçimidir. Hayatının her yönünde sadeliği seçen kadınlara göre ise sade olan gelinlik en muhteşem seçimdir. Renkli kişiliğe sahip olan gelinlere göre ise en kusursuz gelinlik karmaşa, daha renkli ve daha farklı olan gelinliklerdir. Bazı cesur kadınlara göre ise dekolte barındıran gelinlikler en ideal seçimdir. Peki bu dekolte nasıl olmalıdır?

İdeal Dekolte Nasıl Olmalı?
Kusursuz görünmek için bir çok kadın dekolte kullanır. Dekolte aşırı kullanıldığında göz karmaşasına yol açacağından pek tavsiye edilmez. Genellikle tek dekolte yeterli olmaktadır. Peki dekolte için vücudumuzun hangi bölgesini kullanmalıyız. Şüphesiz ki en önemli etken kadının vücut yapısıdır. Eğer omuzları geniş ise bir kadının, dekoltesini omuzdan yana kullanması onun için daha iyidir. Ya da uzun ve düzgün bacaklara sahipse bir kadın dekolteyi bacaktan yana kullanması daha mantıklıdır. Sırtına güvenen bir kadının ise dekoltesini sırtına yana kullanması onu kusursuz yapmaya yetecektir. Göğüs dekoltesi kullanmak ise çok risklidir. Büyük göğüslü bir kadının göğüs dekoltesi kullanması pek önerilmez. Pek rahat olmayacaktır gelin açısından. Özetle en başta bahsedildiği gibi dekoltede orantılı olmakta fayda var.

Konu ile bağlantılı olduğunu düşündüğüm bir videoyu yazı devamında sizlerle paylaşmak istiyorum. Birazdan yazı devamına ekleyeceğim videoya göz atarak derin sırt dekolteli gelinlik modellerini gözden geçirebilirsiniz.

 

Benzer konular