2017'den Beklentileriniz Nelerdir?

'İlişkiler' forumunda Canan tarafından 31 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle Herkese Merhaba,

Arkadaşlar, malum saatler sonra 2016 yılına veda edeceğiz, 2017 yılına hoş geldin diyeceğiz. Herkesin yeni yılda olmasını istediği hayalleri muhakkak vardır.

Bende bu konu başlığı altında yeni yıldan beklentileri olan arkadaşların yorumlarını almak istedim. Böylece yeni yıldan biz insanlar neler bekliyoruz, hep birlikte görmüş olacağız. :thumbsup:

Hadi bakalım şimdi herkesin hayal ettiği, olmasını arzuladığı yeni yıl yorumlarını alayım! :inlove:

2. Zuhal Şener

Zuhal Şener Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    84
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle 2017 yılı bana ve sevdiklerime huzurlu, sağlıklı ve neşe dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Çünkü şu son zamanlar yaşadığımız onca olumsuzluklara rağmen tek dileğim budur!

Bunun yanı sıra Türkiye'de yaşanan olayların son bulmasını, şehit haberlerinin bitmesini ve Türk halkının rahata kavuşmasını çok istiyorum. Ülkemizde birlik beraberlik onca geçen yıllarda olmadı, bari bu 2017 yılında böyle olsun.

Herkesin yeni yılı kutlu, mutlu ve sağlık dolu olsun. :thumbsup: :oops:

@Canan, senin yeni yılını da kutlarım canım benim. :inlove:

3. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Benim beklentim aşk, sevgi ve biriyle evlenip yuva sahibi olmak. Şükürler olsun maddi konuda herhangi bir sıkıntım yok! Ama yeni yılda daha iyi gelir elde etmek tabi ki isterim.

Bir de @Zuhal Şener hanımında dediği gibi, ülkemizin sorunları tamamen çözülsün isterim.
    2017 yılı hepimize bereketli gelsin, her anlamda...

Sevdiklerinizin teni sıcakken onlara iyi davranın ve onlarla her anınızı deli dolu geçirin.

Yeni yılınızı şimdiden kutlarım forum dostları -_-

4. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Milli Piyango biletim tutsun istedim o da ne yazık ki tutmadı ve sinirlerim şuan alt üst oldu... :cry: Yeni yıla zengin girmek, hayatı deli dolu yaşamak, sevdiklerime rahat bir hayat sunabilmek için hayallerim vardı ama yine her yıl olduğu gibi olmadı!

Umarım bundan sonra ki 2018 yılında beklentilerimi karşılayacak güzellikleri yaşama şansım olur...

Bu arada herkesin yeni yılını kutlar, umutlar yüklediğiniz yeni yılda sevdiklerinizle çok güzel zamanlar geçirmenizi dilerim. Hayatı yaşamaya, sevdiklerimizle birlikte zamanı geride bırakmaya en güzel şekilde devam etmeye özen göstereceğimiz bir yıl olmasını istiyorum. :thumbsup:

5. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    71
    Ödül Puanları:
    18
    Benim beklentilerim sırasıyla şöyledir;
    • Ülkemizde barış
    • İnsanlar arasında birlik beraberlik
    • Ekonomik sıkıntıların yok olması
    • Aşk, mutluluk getirsin
    • En önemlisi aile sevgileri baki kalsın
    Umarım bu beklentilerimi yaşayacak bir yıl yaşarız. Böylece ülkemizin tüm sıkıntıları yok oldukça, huzur yakamızdan eksik olmayacak. :thumbsup:

6. DieseL

DieseL Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    2017 yılına iş yerinde girdim. Açıkçası gece 1.30'a doğru beklentilerim vardı fakat saat 1.30 - 2.00 olduğunda anladım ki beklentilerim hayalmiş. Reina saldırısı oldu ve beklentilerim suya düştü.

7. Zeliha Şahin

Zeliha Şahin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ülkemin hali perişan olmuş gidiyor. Her şey daha güzel olsun diye hayal ederken her şey daha da :poop: oldu desem ayıp olmaz umarım.

Bence meclis olayları derhal bitmeli ve hayat normal akışına dönmeli. Gündemde sürekli şehit haberleri, tecavüz olayları boy gösteriyor. Devletimiz yeni yılda bu olaylara el atmalı düşüncesindeyim.

Ama bizim ki millet olarak sadece hayalde kalacak gibime geliyor. 2017'den beklentim falanda yok, olacağını da düşünmüyorum. :cautious:

DieseL bunu beğendi.

8. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Beklentilerim 2019 yılından yana olacak, böyle giderse 2020 yılını göreceğimi sanmıyorum. :(

Bu Sayfayı Paylaş