2017 Yılının En Trend Saç Renkleri

Sena

Forumbudur.Com
Moderatör
Bildiğimiz üzere güzelliğe dair trendler her sezon değişkenlik gösterebiliyor. Malum biz kadınlar saç ve makyaj trendlerini yakından takip ettiğimiz için bu konuyu bugün sizlerle paylaşmak istedim.

2017 yılında da saç renginde trend olacak ve trendini uzun bir zaman sürdürecek saç renklerini biliyor muydunuz? Bilmeyenlerin olduğunu düşünerek yazımın devamına en trend saç renklerini görselleriyle birlikte paylaşıyorum. Umarım bu konuda bilgilenmenize yardımcı olacağım...

2017-sac-rengi-trendleri.jpg

Gül Işıltısı

Saçlarınıza görsel bir güzellik kazandırmak için üst kısımlarına pembe bej renklerinde ışıltılar attırabilirsiniz. Saçınız yıkandıkça günden güne bu ışıltılar ilk görüntüsünü kaybederek gül rengi bir görünüme kavuşacaktır.

Bakır Rengi

Bir diğer adıyla terracota olarak bilinen bu rengi 2017 yılı içinde kullanabilirsiniz. Beyaz tenli ve renkli gözlü kişilerde çok güzel duran bir renktir. Sezonun en iddialı trend renklerinden biri diyebilirim.

Siyah

Doğallıktan ve asillikten yana olanlar siyah rengi kullanmaya koyulabilirler. Yeni sezonda siyah saçlar en popüler renklerin başında gelmektedir. Siyah saç rengini şahsen ben her tende ve stilde olan kadınlara çok yakıştırıyorum.

Kızıl

Genelde kızıl tonları her mevsim trend olan renkler arasında yer almaktadır. Bence mükemmel görünüm oluşturan renklerden biri olduğu gibi aralarına ışıltı atıldığında kusursuz bir saç ortaya çıkarabilirsiniz.

Gölgeli Sarı

Koyu sarı saçlara sahipseniz bronz, karamel ya da kum sarısı tonlarda gölgeler attırabilir, sezonun yeni trendlerine uyum sağlamak için ilk adımı çevrenizde siz atabilirsiniz.

Yukarıda saydıklarım dışında kahverengi tonları ve mor renklerde sezonun trendlerinden olduğunu söyleyebilirim. Ama bu renkler konusunda karara varmadan önce ten renginizle uyumlu olup olmayacağı konusunda kesin bir sonuna varmanızı tavsiye ederim.