tavuk

 1. Sibel Temiz

  Şnitzel Tarifi

  Lezzetine doyamayacağınız tavuk şnitzel yapmak istiyorsanız yazı devamındaki tarif videosunu izleyebilirsiniz. Tarif için gerekli malzemeler video başında verilmektedir.
 2. Sibel Temiz

  Tavuk Kapama Tarifi

  Bulgaristan göçmenlerinin sevilen yemek tariflerinden olan tavuk kapama tarifi çok lezzetlidir. Göçmen tavuk kapaması nasıl yapılır ve kapama malzemeleri nelerdir video da görelim.
 3. Sibel Temiz

  Fırında Piliç Dolması - Tavuk Dolma Tarifi

  Böyle nefis bir lezzet çok nadirdir, o kadar güveniyoruz tarifimize. Fırında tavuk dolma tarifi veya piliç dolması nasıl yapılır her detayını video da gösterdik. İçine pirinç kattık ancak pirincin yanında mantar da zaman zaman kullanırım güzel bir tercih oluyor deneyebilirsiniz.
 4. Sibel Temiz

  Tavuk Çorbası Tarifi

  Nefis ve hızlı bir çorba yapımı. Terbiyeli tavuk çorbası tarifi ile tavuklu çorba nasıl yapılır görelim. En güzel yemek tariflerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.
 5. Kader

  Fırında Muhteşem Tavuk Tarifi (Bütün Tavuk Nasıl Pişirilir?)

  Merhaba hanımlar, Diyelim bir bütün tavuğumuz var ve nasıl lezzetli pişireceğimiz konusunda hiç bir fikrimiz yok! Tam bu noktada yardımınıza YouTuber (İdil Tatari) yetişiyor. Şubat ayında YouTube kanalında paylaşmış olduğu "Fırında Muhteşem Tavuk Tarifi" adlı video sayesinde bende çok güzel...